Strona główna forum Zadbaj o siebie Odchudzanie, dieta

Zielona kawa

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: Zielona kawa

Postprzez smoczyca » 5 mar 2013, o 14:17

Oczywiście istnieje kawa zielona.Można ją kupić w ziarnach w wyspecjalizowanych sklepach. ona może nie odchudza ale wspomaga odchudzanie bo eliminuje nadmiar wody w organizmie. Za granicą można ja dostać w pastylkach ( kupuje się w aptece bez recepty). Razem z witaminami. ok. 60 kapsułek kosztuje mw. 20 euro. Pozdr smoczyca
smoczyca
Jestem tu nowa :)

Postprzez krokusss » 12 mar 2013, o 19:31

Zielona kawa, nie słyszałam nigdy, być może wspomaga odchudzanie podobnie jak setki innych napojów, naparów,ziół na rynku. Ale NIC nie zrzuci za ciebie kilogramów. Wysiłek fizyczny, dieta i dyscyplina - tak:)
krokusss
Miła Kobietka

Postprzez luigi » 14 mar 2013, o 15:16

Dokładnie tak te wszystkie tabletki, specyfiki to placebo od ich łykania się nie chudnie, tylko wydajesz pieniądze tylko dieta i ruch. I to nie trzeba się nie wiem jak katować. Ja np. tańczę Zumbe sobie 3 razy w tygodniu do tego ograniczyłam słodycze i inne przekąski. I jest efekt może nie taki że od razu 8kg w tydzień ale bynajmniej zdrowo i wiem że jojo mi nie grozi.
Pierwszy raz ćwiczyłam Zumbe w hotele poznań na szkoleniu haha
Ostatnio edytowano 13 sie 2013, o 12:54 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
luigi

Postprzez vicky0019 » 21 mar 2013, o 15:47

Tu można poczytać co nieco o zielonej kawie i jej wpływie na odchudzanie. Przedstawiono tam badania na ten temat, a także różne opinie. Warto zajrzeć zanim się zacznie kurację odchudzającą zieloną kawą :)
vicky0019
Fajna Kobietka

Postprzez Aleksandra Samoś » 4 kwi 2013, o 20:48

kawa tak ogólnie nie ma nic z tym wspólnego. To kofeina zawarta w kawie powoduje podniesienie termo genezy organizmu, czyli prościej mówiąc po polsku przyśpieszenie spalania kalorii ;) Nie wiem jak jest z tą zieloną kawą ale wiem że czarna kawa nie jest zdrowa ale kofeina sama w sobie jest okey dla zdrowego człowieka. Nie wiem ile kofeiny zawiera zielona kawa ale wiem że zielona HERBATA zawiera 3 razy więcej kofeiny niż kawa czarna a herbata jest zdrowsza i dostarcza witamin i przeciwutleniaczy, mikroelementów.;)
Do 12 Kilogramów W Miesiąc --> foreverslim.pl
Aleksandra Samoś

Postprzez chmiel241 » 12 sie 2013, o 16:34

Witam,
Koleżanki w pracy namawiaja mnie do łykania zielonej kawy - tak czytam to forum i jakos nie widzę euforii. Trafiłam na stornkę: SPAM. No i wiem, że bez diety i ruchu nici z odchudzania, ale może warto sie wspomóc?
Ostatnio edytowano 13 sie 2013, o 12:54 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
chmiel241

Postprzez elka1980 » 12 sie 2013, o 17:49

Devilla napisał(a):Cześć dziewczyny
Czy może któraś z was piła zieloną kawę albo zna kogoś kto ją pił? Słyszałam, że jest ona skuteczna i pomaga się pozbyć w ciągu miesiąca kilku kg bez większych wyżeczeń. Czekam na jakieś informacje. Pozdrawiam

hej ;D ja tylko słyszałam o tabletkach Zielona Kawa.
Są skuteczne na odchudzanie.
Tu macie więcej informacji:
SPAM

naprawdę warto!
Ostatnio edytowano 13 sie 2013, o 12:55 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
elka1980

Postprzez Zielnik » 12 sie 2013, o 18:04

Tabletki w porównaniu do prawdziwej zielonej kawy, to nic. Nie przynoszą takiego efektu, lepiej jest wydać trochę więcej na ziarna zielonej kawy i zauważyć efekty, niż wydać pieniądze i nie zobaczyć niczego. Bo tak było w moim przypadku. Kawa owszem, ale tabletki nie.
Odmień swoje wnętrza z http://basearchitekci.com/
Zielnik

Postprzez na_diecie » 13 sie 2013, o 11:37

Ja swoją przygodę z zieloną kawą zaczęłam właściwie niedawno- tydzień temu, schudłam już 2kg!:) Oczywiście samo picie kawy nie pomoże- trochę aktywności i ograniczenie słodyczy, bez radykalnych głodówek i męczarni na bieżni. Mogę polecić fajną stronkę, z której czerpałam wszystkie info na temat zielonej kawy: SPAM
Pozdrawiam wszystkich odchudzających się!:)
na_diecie

Postprzez chmiel241 » 13 sie 2013, o 12:17

a ja poczytałam opinie tych, ktorzy to zastosowali SPAM- hmm, opisy są zachęcające , ale ciągle się wacham, chociaż o pozytywnym wpływie zielonej kawy słyszałam też od znajomych...
chmiel241

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odchudzanie, dieta