Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych osób.

Uwagi, sugestie, ciekawe pomysły dla ulepszenia portalu. Oraz uwagi związane z nieprawidłowym działaniem forum.

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez hurri » 18 maja 2014, o 18:45

No więc może faktycznie wątków nie łączmy, ale ukryć przed niezarejestrowanymi można by było.
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Hadassa » 18 maja 2014, o 21:09

To jeżeli on ma być dostępny tylko dla zarejestrowanych to w takim wypadku przenieśc go do " aby on nie przeczytał" i po problemie. Tematy i dział widoczny tylko dla zarejestrowanych...
Chyba że mówimy o dostepie dla określonych osób... tylko dla odpowiedniej grupy...i wtedy np każda ma swój watek...
Więc może jasno określmy jak to ma wyglądać...
Temat połaczenia watków już dawno był poruszany i było powiedziane że tego nie robimy...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Jamelia » 19 maja 2014, o 07:38

Jeśli da radę to mozna zablokować , ja jestem za tym. wtedy 100%pewność że nikt nie poeołany nie przeczyta (a swiat jest maly, nie raz sie juz o tym przekonałam) :D Tylko osobne wątki to bez sensu, mógłby zostac normalnie temat przy kawie i w nim jak do tej pory rozmowy...

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Culagula » 19 maja 2014, o 12:39

Jamelka ale ja też -jako założycielka seksi- chciałabym aby "mój" wątek był utajniony, ale nie połączony z tym przy kawie.
Tam Was jest więcej, dużo piszecie, u "mnie" jest np Malinka czy Lobelka które na kawę nie zaglądają i chcąc pogadać z nami będą musiały wertować powiedzmy 30 stron w poszukiwaniu tego co my napisałyśmy.
Ale myślę że po prostu jak mówi Hadassa przenieść oba wątki do tego ukrytego działu.
Nie zależy mi na tym aby był zamknięty całkiem dla określonych osób bo w takim wypadku Lobelia czy Aurelka by u nas też nie pisały. Chodzi o to, że osoby niezarejestrowane nas nie będą czytać. Zwłaszcza chodzi mi o mojego męża, on nie będzie się rejestrował po to aby czytać co napisałam, a ktoś szukając po forach nas, nie znajdzie bo wątek będzie ukryty.

A nie można w hyde parku zrobić tak żeby one były ukryte?
I skoro w seksi większość już się wypowiedziała i jest za to mogę już wnioskować o ukrycie wątku.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Jamelia » 19 maja 2014, o 14:05

Cula ja tak właśnie myslalam, żeby zostało w hadeparku tylko ukryć. a watki nie będa łączone bo własnie za duzy balagan by był :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Hadassa » 19 maja 2014, o 15:14

Ech ja powiem tak... Osobiście by już nie mieszać, przeniesć oba i kawe i seksi do tego już istniejącego działu, dostępnego dla zarejestrowanych.
Jeżeli chcemy czegoś bardziej zamknietego, to tak jak pisałam, dział, dla określonej grupy użytkowników, gdzie był by całkiem nowy, gdzie faktycznie każda która by miała ochotę mogła by pisać o swoich problemach

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Madlen » 20 maja 2014, o 22:18

Co do łącznia wątków, też jestem przeciwna.. z racji tego, że powstało by totalne zamieszanie..

Natomiast co do utajnienia, to ja jakoś nie mam nic przeciwko żeby ten dział był widoczny nawet dla niezarejestrowanych użytkowników..
Bo jakby nie patrzeć w każdym z działów piszemy osobiste przemyślenia.. czy to w życie czy w partnerstwo..
Jeśli mielibyśmy tak na to patrzeć to zrobiło by się całkiem zamknięte forum.. a co za tym idzie przestałoby się cieszyć powodzeniem..
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Jamelia » 21 maja 2014, o 15:16

Oj tam Madi... zauważ ze przy kawie i w seksi są te same osoby caly czas, a jak dochodza to z "polecenia" lub zaproszenia. Jak mówilam wczesniej ludzie chcą sie wygadać w konkretnej sprawie i nie zagladaja do nas przy kawie czy do fleksi... a my tez swoich watków nie zakladamy bo jako stale bywalczynie nabrałysmy charakteru doradczego.I to jest fakt. A o sobie piszemy w sumie między soba przy kawie , w trakcie rozmów o wszystkim innym i to mi sie podoba bo jest takie naturalne. A jak kazda zacznie zakladac swój wątek jak zaproponowala Had to myslę że to nie potrzebne bo i tak przy kawie bedziemy pisać tak jak do tej pory. Wiec te osobne watki według mnie nie wypalą... Dlatego chciałam żeby wszystko zostało tam gfdzie jest bez przenoszenia, łaczenia itd, po prostu zakryc by niezarejestrowani mężowie, narzeczeni, wscibska kolezanka itp :D nie wyczytala naszych zwierzeń...a nie każdemu chce się rejestrować , więc forum na tym nie straci :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Madlen » 21 maja 2014, o 21:48

Rozumiem Jam, natomiast mnie osobiście nie przeszkadza to jak jest teraz :)
Natomiast ddzielnie wątki każdej z nas wydaje się mi dziwnym pomysłem..
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Snajper » 22 maja 2014, o 15:18

Nie udzielam się w tematach o których piszecie, ale z tego co się zorientowałem pełnia one rolę pewnego rodzaju czatu. Jeśli mogę coś doradzić, to najprostsze jest rozwiązanie proponowane przez Jamelię. Po prostu wydzielić dwa wątki i ukryć. Nota bene czat na forum tez funkcjonowałby lepiej, gdyby było na nim widać ostatnie wpisy bez konieczności przewijania w dół i pewnie tam zajmowali by się pogaduszkami nowi userzy.

Przepraszam jeśli ktoś odebrał mój post jako wtrącanie się do spraw organizacji forum. :roll:
Snajper
Samiec
 
Posty: 789
Dołączył(a): 4 mar 2014, o 08:53
Lokalizacja: z miasta Świętej Wieży

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Carina » 22 maja 2014, o 21:01

Snajperku gdyby ktos tak faktycznie pomyslal to juz swiadczylo by o tej osobie.Kazdy kto sie udziela na forum ma prawo sie wypowiedziec.:)

I tak w kwestii "szoucika" to masz pelna racje.To przewijanie do konca jest uciazliwe.:} A w wersji mobilnej to juz w ogole wiele osob nawet pewnie nan nie zerka bo sie nie chce czekac az wczyta ostatni wpis.Ktory tak naprawde jest tym nas interesujacym.:)

Co do podzialu o ktorym mowi Hadzia to tak jak pare innych osob.Jestem na nie.Widzialam taki uklad, gdzie kazdy mial swoj watek i nie podoba mi sie to.Bo sila rzeczy od tematu do tematu i na kazdym bd powielanie rozmow.Albo bd mialo to wyglad wrecz pamietnika, gdzie kazda zda relacje co i jak ...co w konsekwencji bd suche i nudne chwialami.


Jezeli zas chodzi o uniewidocznienie dzialu "przy kawie" to ja sie dostosuje.Bo tak czy siak bd tam zagladała :)

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez Jamelia » 24 maja 2014, o 19:04

Dokladnie Car, tez to odbieram jako pisanie pamietnika, gdzie raczej nikomu nie bedzie się chciało wchodzic w osobne wątki i pisac. Poza tym to takie...zbyt osobliwe? Nie wiem jak to nazwac ale przy kawie rozmowy po prostu sie toczą, ktos sie pozali za chwile zmaina tematu i nikt nie odbiera tego jako "swojej osobistej porazki" bo aż swój dzial musial założyc..:)
Snajper dzieki za poparcie :) No to jest według mnie najmniejsza ingerencja a zadowoleni wszyscy, prócz Madi bo jej obojętne ;)
Zaraz napisze do admina i zobaczy sie co on na to, bo my to juz wałkujemy którys dzien z kolei a efektów nie widać :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez BabskieSprawy.pl » 25 maja 2014, o 18:37

Gotowe :)
BabskieSprawy.pl
Administrator
 
Posty: 229
Dołączył(a): 25 cze 2009, o 12:15

Re: Zamknięty dział z pogaduszkami dla niezarejestrowanych o

Postprzez hurri » 25 maja 2014, o 19:05

Dziękujemy. ]:-)
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]