Plastry Evra

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Plastry Evra

Postprzez gosieńka73 » 1 kwi 2014, o 18:31

Hej:) Słuchajcie chciałabym uzyskać waszą opinię na temat stosowania tych plastrów. Jakie skutki uboczne czy w ogóle są:) Ja stosuję je już jakiś czas:) Ale bardzo interesuje mnie innych opinia na temat tego produktu:)

gosieńka73
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 18:28

Re: Plastry Evra

Postprzez Malleisa » 6 maja 2014, o 23:02

Ogólnie niby ok, skutki uboczne trochę mniejsze niż przy tabletkach dwuskładnikowych. Miesiączki bardziej obfite. Tragiczne jest, że się odklejają i zostawiają blizny po dłuższym użytkowaniu wyglądają brzydko i nieestetycznie. Zamierzam zmienić to na implant prawdopodobnie i to jak najszybciej.
Malleisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 maja 2014, o 22:47

Re: Plastry Evra

Postprzez lolitka1 » 10 maja 2014, o 03:39

Niestety bardzo brzydko wyglądają po dłuższym użytkowaniu. Kanty robią się czarne, więc nici z noszenia krótkich bluzeczek na ramiączka, a lato tuż tuż. Generalnie oprócz obfitych miesiączek, nie dzieje się nic innego. Nie mam nudności, czuje się dobrze. Spróbuj.

Profesjonalna deska do krojenia
lolitka1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 03:36

Re: Plastry Evra

Postprzez a_gatka » 10 maja 2014, o 12:35

Ja w ogóle nie jestem przekonana do plastrów szczerze mówiąc.
a_gatka
 

Re: Plastry Evra

Postprzez Carina » 10 maja 2014, o 13:14

Ja uzywam juz dlugo.Co prawda z mala przerwa ale nie narzekam.Troche bola piersi i pecznieja jak sie zaklada pierwszy plaster po okresie.Ale tak to nie widze jakis skutkow ubocznych.I nie mam tez obfitych miesiaczek...
Natomiast ta obwolutka wokol plastra, rzeczywiscie jest denerwujaca i wyglada niestetycznie.:( dlatego naklejam w miejscach niewidocznych ;)

Ps.Najgorzej jak sie tak czlowiek naczyta w necie o tym ze ktos zaszedl w czasie stosowania.To potem faktycznie sie jakos ciezko przekonac.Ale prawda jest taka, ze nie ma srodaka 100procentowo skutecznego.Sama z reszta sie o tym przekonalam ;) Ale jak sie dostosuje do ulotki i uzywa zgodnie z nia to w ciaze sie nie zajdzie.Czy to przy plastrach czy tez pigulkach.

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: Plastry Evra

Postprzez Ewelina07 » 6 cze 2014, o 14:06

Jak dla mnie mega porażka. Mocno po plastrach przytyłam i dostałam mega rozstępy na udach. Hormonów długo nie mogła uregulować.
Ewelina07
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]