ulubione kosmetyki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez PychaxD » 24 lis 2012, o 09:45

Mówią, że głupi to zawsze ma szczęście:)
Kasy nie znajduję to tak się chociaż pocieszyłam oriflejmem - dobrze że chociaż lubię tę markę:)
Mgiełka jest nietypowa. Bardzo ładnie pachnie - słodko i orzeźwiająco za razem:)
Idealna np po siłowni:) i jeszcze lubię ją na kurtkę psikać:)

IDK AM

Obrazek
PychaxD
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 17:13

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez OlkaPy » 25 lis 2012, o 23:17

Bardzo lubiłam Vichy i l'Oreal ale testują na zwierzątkach :(( więc szukam nowego ulubieńca.
OlkaPy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 25 lis 2012, o 23:12

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez katimati89 » 19 gru 2012, o 11:15

ziaja kokos i masło kakaowe!!! ale nie kupujcie w sklepach firmowych ziaji, bo maja tam najdrozej. najlepiej w rossmanie;]
katimati89
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 15:18

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez aga.ta » 19 gru 2012, o 11:59

ziaja kokos? jeszcze nie próbowałam. moim ulubieńcem jest ziaja sopot, a z takich "pachnących" to cynamonowe masło z farmony. tylko ono naprawdę jest intensywne, myślę, że nie dla każdego. ja uwielbiam :)
Avatar użytkownika
aga.ta
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 4 paź 2012, o 15:24

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Sharlot » 19 gru 2012, o 20:58

czy mgielka pachnie tak samo cudownie jak zel? zastanawiam sie nad dokupieniem :) Jednym z moich ulubionych kosmetykow moge uznac rowniez tzw "jajeczko" z oriflame:) krem uniwersalny, ja akurat mam wisniowy, ale sa tez migadalowy, karmowelowy i ten w rozowuym opakowaniu Tander care.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Sharlot
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez jadwinia » 25 gru 2012, o 23:42

katimati89 napisał(a):ziaja kokos i masło kakaowe!!! ale nie kupujcie w sklepach firmowych ziaji, bo maja tam najdrozej. najlepiej w rossmanie;]


też lubię ZIAJĘ ;) kokos, pomarańcz, sopot SPA :) kosmetyki tej firmy nie są drogie, ładnie pachną i są ekonomiczne ;) np mydła pod prysznic. Są też nie drogie i w niemal każdym sklepie dostępne.
jadwinia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 18:57

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez aska114 » 7 lut 2013, o 16:06

Moimi ulubionymi kosmetykami ostatnio są lakiery termiczne, które zmieniają kolor pod wpływem temeratury : http://fajnepaznokcie.pl/kategoria/571/ ... _5ml_.html, a także świetne rzęsy na pasku idelane na impreze : http://fajnepaznokcie.pl/kategoria/355/ ... _rzes.html
aska114
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 6 lut 2013, o 13:35

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Anetka_O » 12 lut 2013, o 15:29

Też lubię i polecam Ziaję, polskie, niedrogie kosmetyki, bardzo delikatne. Czytałam nawet kiedyś artykuł o tym, że Ziaja staje się bardzo popularna w krajach skandynawskich, więc podbija rynki zagraniczne :)

Ubrania robocze beta easy
Avatar użytkownika
Anetka_O
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 10:25

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Mirrunia » 13 lut 2013, o 11:41

Ja bardzo lubię masła do ciała z Body shopu, ale cena trochę odstarsza, trzeba czekać na promocję...
Avatar użytkownika
Mirrunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 13 lut 2013, o 11:20

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez monikawo08 » 8 mar 2013, o 14:14

Chciałabym was zaprosić na Bezpłatne Internetowe Szkolenie pt. "Pielęgnacja Twarzy po Zimie."
12 Marca (wtorek) o godz 20:30-21:10
Jeżeli chcecie się nauczyć paru zasad jak dbać o cerę to POLECAM.
Dla uczestniczek przygotowane są PREZENTY od Oriflame!
Aby wziąć udział w szkoleniu wystarczy, że macie dostęp do internetu.

Chętne osoby proszę o kontakt mailowy: monikawo08@wp.pl
bądź telefoniczny: 799035186
Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które nie należą do klubu Oriflame.
Zapoznaj się też z zaproszeniem:
Obrazek
monikawo08
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 8 mar 2013, o 13:18

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Inga » 11 mar 2013, o 19:00

Moim ulubiomym kosmetykiem jest nierafinowane masło Shea :woman:
Inga
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 mar 2013, o 13:03

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez mery » 16 mar 2013, o 20:33

Ojeej! Ja mam tak dużo ulubionych kosmetyków, że nie wiem co wybrać. To może tak do włosów to bezapelacyjnie Toni&Guy lakier do włosów z serii casual
do ciała: balsam do ciała z Yves Rocher, bardzo odpowiada mi konsystencja
do twarzy: krem na naczynka iwostinu
szukam jeszcze jakiegoś silnie nawilżającego kremu do rąk...

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez dziewczyna23 » 21 mar 2013, o 12:42

Sharlot napisał(a):czy mgielka pachnie tak samo cudownie jak zel? zastanawiam sie nad dokupieniem :) Jednym z moich ulubionych kosmetykow moge uznac rowniez tzw "jajeczko" z oriflame:) krem uniwersalny, ja akurat mam wisniowy, ale sa tez migadalowy, karmowelowy i ten w rozowuym opakowaniu Tander care.


ja z tej serii miałam waniliowy błyszczyk i był wręcz genialny :) a w zapachu obłędny... :)
dziewczyna23
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 5 lut 2013, o 12:15

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez lazurowa » 12 kwi 2013, o 18:08

Złoty kosmetyk – złota maseczka. Jest to zdecydowanie od niedawna mój kosmetyk numer jeden. Dzięki tym maseczkom czuję się w końcu piękna. Moja cera stała się gładka i promienista. Czuję się o wiele pewniejsza siebie. Stosuję 2 razy w tygodniu złote maseczki Elizabeth Kessler. Tez macie doświadczenia z takimi kosmetykami?
lazurowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 19:22

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez porannarosa » 7 maja 2013, o 20:29

za dużo ich mam aby wymienić :D
ostatnio mam bzika na punkcie lakieru do paznokci.. koleżanka mi poleciła : avon lemon sugar.
zapach: zielony adidas
to tak np ;p ObrazekObrazekObrazekObrazek
porannarosa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 kwi 2013, o 19:11

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez a_gatka » 8 maja 2013, o 09:46

Do moich ulubionych kosmetyków dołącza Luksja Care Pro - nawilżające mleczko pod prysznic. Tak genialnie nawilża już na etapie mycia, że kupiłam sobie dwa :serca Nourish z pestkami dyni i Restore z masełkiem Shea. Ślicznie wygładzają a skóra jest gładka. W składzie jest roślinna gliceryna i substancje olejków palmowego i kokosowego. Zakochałam się!

Obrazek.
a_gatka
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez milkamila » 8 maja 2013, o 13:25

Uwielbiam włoskie chusteczki do demakijażu, 3w1. Są bardzo wygodne w użyciu. Jeśli ktoś chciałby je wypróbować to są aktualnie do wygrania w konkursie Radia Uroda. Zapraszam na ich fanpage na facebooku.
milkamila
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 maja 2013, o 11:57

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez gohusia » 13 maja 2013, o 17:37

Ja potwierdzam że te mleczka do kąpieli Luksja Care Pro są naprawdę warte zakupu. Ja je mam od niedawna i z miłą przy nim zostanę. Póki co znam tylko masło Shea ale inne pozostałe niebawem też kupię. Za taką cenę to bardzo dobry produkt.
gohusia
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez docha » 15 maja 2013, o 11:21

ooo... to mleczko to coś dla mnie, po tej długiej zimie mam strasznie suchą skórę :/
gdzie kupujecie i za ile?
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez MamaAnia » 16 maja 2013, o 13:25

A jak z nawilżaniem jeżeli chodzi o to mleczko Luksji? Z tego co czytałam to ma składniki balsamu w sobie i już nie trzeba potem go używać, tak? Bo jestem tak zabiegana ze nie zawsze mam czas używać balsamu po kąpieli i przyznam ze trochę mi się skóra przesuszyła przez to. A lato się zbliża wielkimi krokami więc trzeba się doprowadzić do porządku ;)
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez Hadassa » 16 maja 2013, o 15:01

nie wiem jak akurat mleczko luksji, ale możesz spróbować inne kosmetyki, np plejki do kąpieli.. często jest też dobrze, po kąieli nie wycierać się na siłę, tylko pozwolić wchłonąć się wodzie...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez gohusia » 17 maja 2013, o 13:25

Szczerze ja przy tym mleczku Luksja sceptycznie podchodziłam do działania nawilżającego. Poprostu spodobał mi się zapach a cena chyba jeszcze bardziej :) No ale faktycznie skórę fajnie nawilża. Są różne składniki tego mleczka i można eksperymentować. Na początek polecam masło Shea ja je mam i jest super.
gohusia
 

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez jasama » 22 maja 2013, o 20:33

Bardzo lubię kosmetyki marki L'Occitane. Obecnie od 20 do 26 maja trwa akcja promocyjna i każdy kto zapisze się w salonie firmowym L'Occitane w Galerii Mokotów do Prowansalskiego Klubu Piękna otrzyma w prezencie krem do rąk. Można też wygrać wycieczkę do Prowansji i lot balonem. SPAM

Ostatnio edytowano 23 maja 2013, o 09:44 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
jasama
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 21:26

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez docha » 23 maja 2013, o 14:57

kupiłam to z olejem sezamowy, nie mogłam się zdecydować, wszystkie mi się podobały, ale sezamki przeważyły szalę ;)
po kilku użyciach jest na prawdę ok, skóra nie swędzi, używam dalej :)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: ulubione kosmetyki

Postprzez gwiazdeczka12 » 25 maja 2013, o 00:02

Witajcie cudowne preparaty i super zapachy linia na bazie minerałów z morza martwego nie mogłam się powstrzymać kupiłam cała linię,nie potrafiłam sobie ani jednej rzeczy odmówić
hydro krem do ciała,żel pod prysznic,peeling solny takiego jeszcze nie miałam,krem do rąk i do stóp-polecam i w dodatku ten zapach kiwi z gruszka
Hydro krem stworzony na bazie wodnej, szybko wchłaniający się w skórę krem do ciała o delikatnej strukturze. Znajduje również swe zastosowanie jako aromatyczny krem do masażu. Wzbogacony o ekscytujące zapachy owoców i minerałów Morza Martwego daje gwarancję prawdziwie pieszczącego przeżycia. Polecam a kupiłam linię na allegro :belgust_pl ,a ile tam wspaniałych produktów,co róż jest tam nowa linia,którą mam ochotę posiadać z całego świata
gwiazdeczka12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 maja 2013, o 22:51
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]