Ubrania w paski,szerokie i wąskie:)

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Ubrania w paski,szerokie i wąskie:)

Postprzez fiksi » 20 paź 2010, o 21:14

no i cale szczescie, ze ciagle sa na czasie bo troche ich mam:)
fiksi
 

Re: Ubrania w paski,szerokie i wąskie:)

Postprzez ence » 21 paź 2010, o 09:36

ja właśnie nie mam ich tak dużo ;/ ale poszperam w Internecie i coś zamówię :)
ence
 

Re: Ubrania w paski,szerokie i wąskie:)

Postprzez ninka_niebieska » 21 paź 2010, o 15:58

Paski były, są i zawsze będą modne.. Pamiętaj, ze moda się przeplata.. z roku na rok jest coś nowego, ale to co było kiedyś zawsze powróci :) Dodatkowo weź pod uwagę, że poziome paski pogrubiają, natomiast poziome wydłużają... czyli fajnie, jeśli niska osoba nosi paski pionowe, ponieważ optycznie wydaje się być wyższą :)
ninka_niebieska
 

Re: Ubrania w paski,szerokie i wąskie:)

Postprzez Justyna4 » 26 paź 2010, o 00:57

Ja mam 163cm wzrostu tylko :) to noszę ubrania w wąskie i szerokie paski:) ale częściej w wąskie :)
Justyna4
 

Re: Ubrania w paski,szerokie i wąskie:)

Postprzez marzo666 » 31 gru 2010, o 13:01

nie sądzę, żeby modzie trendy z jednego sezonu przechodziły na drugi...
to nie miałoby sensu :)
ale paski są na tyle uniwersalnym deseniem, że sprawdzą się zawsze, kwestia tylko kolorystyki :)
marzo666
 

Re: Ubrania w paski,szerokie i wąskie:)

Postprzez dione » 20 sty 2011, o 16:20

No właśnie zauważyłam, że w sklepach coraz więcej jest ubrań w paski. I właśnie większość mi się podoba. Do tej pory nie miałam ich za wiele, ale wydaje mi się, że po tym sezonie to się diametralnie zmieni ;)
dione
 

Re: Ubrania w paski,szerokie i wąskie:)

Postprzez mikiqu » 11 cze 2011, o 18:59

Ja uwielbiam paski i zwiewne materiały. W nich czuje się mega młodo i tak nawet trochę romantycznie ;) a moda na paski chyba nie przemija, a jeśli nawet co co z tego. Najważniejsze aby się dobrze czuć:)
mikiqu
 

Re: Ubrania w paski,szerokie i wąskie:)

Postprzez mikiqu » 7 lip 2011, o 21:34

PAski zawsze pozostają w modzie! :D do tego naprawdę odmładzają. Paski i grochy to najlepsze rzeczy jakie zrodziła moda ;)
mikiqu
 

Re: Ubrania w paski,szerokie i wąskie:)

Postprzez malabula » 11 lip 2011, o 08:39

Pasy królują u mężczyzn głównie ale i u kobiet nie są wcale na szarym końcu xD
malabula
 

Re: Ubrania w paski,szerokie i wąskie:)

Postprzez anioł12345 » 2 lis 2011, o 14:45

oczywiście że są modne
anioł12345
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 17:08

Re: Ubrania w paski,szerokie i wąskie:)

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 3 gru 2011, o 12:33

Ubrania w paski były modne jakiś czas temu,ale myślę ze od tamtej pory niewiele się zmieniło i można je śmiało zakładać.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: Ubrania w paski,szerokie i wąskie:)

Postprzez marta » 13 cze 2022, o 13:19

Od pierwszego wpisu minęlo już 12 lat a paski nadal są modne. W wielu sklepach znajdziecie rożne ubrania w paski w różnych kombinacjach. Ale gdybym miała wybierać to zdecydowałabym się na bluzę ze sklepu Cross Jeans. Granatowa, zapinana i z kapturem. Dół bluzy jak i mankiety zakończone są granatowym sciągaczem. Oczywiści jest w paski. Poziome, cienkie , przechodzące przez całą powierzchnie. Dodatkowo ma dwie pojemne kieszenie. To byłby dobry wybór.
marta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2021, o 17:01

Re: Ubrania w paski,szerokie i wąskie:)

Postprzez mamamia » 20 cze 2022, o 11:13

Tak, trend na paski jest nadal bardzo popularny. Moim zdaniem dobrze wygląda z dżinsami, spódnicami i szortami, ale najlepiej komponuje się z czarnymi lub ciemnymi kolorami ubrań. Bardzo ładnie wyglądają też pastelowe kolory.
mamamia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 cze 2022, o 11:06
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]