Szamańskie uzdrowienie

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Szamańskie uzdrowienie

Postprzez marta_k » 30 mar 2017, o 17:15

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ"

zaprasza 20-23 kwietnia 2017
na intensywny warsztat szamańsko-rozwojowy

„Szamańskie uzdrowienie”
Prowadzi: Francoise Rambaud


“Gdy nie satysfakcjonuje mnie moja obecna rzeczywistość, relacje i praca, transformuję swoje przekonania, zachowania i spojrzenie na sytuację.”

Szamańskie Uzdrowienie to uświadomienie sobie mocy żywiołów w nas, dostęp do wiedzy i do uzdrowienia, połączenie z intuicją i wizjami. Te zdolności nie są czymś nadzwyczajnym, każdy może je aktywować, a ich celem powinno być służenie naszej misji życiowej. Przychodzimy na ziemię z pewnym potencjałem i każdy może zdecydować czy pragnie z niego zrobić siłę czy hamulec. Uzdrowienie szamańskie to otwarcie się na własny potencjał.

Swoją prawdziwą moc odkryłam wtedy, kiedy zaakceptowałam te sytuacje, których nie mogłam zmienić, kiedy przestałam szukać doskonałego świata, kiedy przestałam ratować ludzi wbrew ich woli, kiedy przestałam się przejmować cudzymi ocenami i osądami, uwolniłam się od lęku, że nie będę kochana albo że nikt nie doceni mojej prawdziwej wartości. Z moimi dziećmi było podobnie.

Te osoby, które mnie już znają, wiedzą, jak funkcjonuję. Nie potrafię dokładnie określić, na czym polegają moje warsztaty, ale mogę powiedzieć, że szamańskie uzdrowienie jest to przejawienie naszego potencjału, oczyszczenie, przebłyski świadomości, ćwiczenia i odwaga bycia sobą. Każdy warsztat jest inny, gdyż każda grupa i każdy człowiek jest inny, różne są nasze potrzeby.
Zapraszam Wszystkich gorąco
Francoise Rambaud

Relacje uczestników po warsztacie z Francoise Rambaud III.2017 „Sekrety obfitości” w ośrodku Tu i Teraz:
„Jestem pełna wdzięcznosci. Francoise inspiruje, w piękny sposób dzieli się swoją mądrością. Jest niezwykle uważna. Warsztat z nią to podróż w głąb siebie, z której wraca się odmienionym. Jest mnie więcej we mnie” (Justyna)

„Najcudowniejsze spotkanie mojego życia. Francoise jest kims absolutnie wyjatkowym – jest Mądrością, Wiedzą, Miłością, Odpowiedzią i Pytaniem. W pięknym otoczeniu pól i lasów, w domu pełnym dobrej energii warsztaty z Francoise były moim najwspanialszym doświadczeniem, a spotkanie z ludźmi, tak niesamowicie fantastycznymi i inspirującymi wypełnia moje serce miłością (Grażyna)

„Przepiekna atmosfera, cudowni ludzie. Francoise usmiechnięta od rana do wieczora, pomimo ogromu energii , którym obdarza innych. Dużo emocji i pracy, ale wszystko prowadzi do większego zrozumienia siebie, poczucia własnego „ja”, a także wspólnoty z innymi, że światem, Wszechświatem. Po prostu niesamowicie ciepłe przeżycie”.

„Przyjechałam , aby nabrać odwagi do zmian. Wyjechałam obdarowana po stokroć. Dziękuję!. Nie ma słów, aby opisać głębie pracy z Francoise, atmosferę. Jedno jest pewne – to doświadczenie pozwala wzrosnąć i dojrzeć prawdziwego siebie (Dorota)

„Na warsztatach z Francoise nie uciekniesz prze soba. Byłem na różnych warsztatch , ale tyle prawdy i miłości do tej pory nie doświadczyłem. Co może być lepsze, niż spotkanie siebie? Tak naprawdę. Dziękuję bardzo sobie, Francise i organizatorom za to, że przyjechałem” (Libor)

„Warsztaty z Francoise odmienily moje życie o 180 stopni. Trafiłam na warsztaty z nią po raz pierwszy we wrześniu , z ciężką depresją. To są moje trzecie warsztaty z Francoise. Wystarczyło jedno zdanie i do dzisiaj - ponad pół roku stany trwające ileś lat nie wróciły. Jest mi dobrze, żyję lżej, swobodniej, doświadczam dużo wolności, uwalniam się od swoich stanów lękowych, czuję ogromną miłość. Francoise jest niezwykłą istotą, dającą całym swoim jestestwem ogromną miłość i wiedzę jak żyć (Gosia).

„Francoise, Francoise.. Tyle treści zawierają te słowa.. Z przebywania z nią wyniosłam przede wszystkim znaczenie słowa „akceptacja” – do życia w jego różnorodności, do szaleństwa, obfitości, ale także do rzeczy, z którymi mamy trudności – lęku, monotonii, nudy. Wszystko to są aspekty życia i za uświadomienie nam tego, dziękuje ci Francoise.
Francoise to kobieta prawdziwa, żywa, mądra, pełna miłości. Już samo przebywanie w jej obecności niosło efekt terapeutyczny. Myślę i czuję, że odkryłam wiele prawd, które miałam już w sobie, ale które tłumiłam jako naiwne, dziecinne.. Kontakt z nią utwierdza w wewnętrznej prawdzie, jaką każdy z nas w sobie nosi „







Françoise Rambaud



Swą szamańską podróż rozpoczęła 23 lata temu w Tybecie, gdzie miała okazję pracować z kilkoma tybetańskimi mistrzami. Rozwijała wszystkie swoje zmysły poprzez głębokie doświadczanie życia, by w pełni determinacji przekroczyć swoje najgłębsze iluzje.
W ciągu 15 lat intensywnej pracy z szamanami w Peru otrzymała wiele inicjacji. 10 lat prowadziła Duchowe Centrum we Francji, prowadząc tam również indywidualną praktykę uzdrawiania. W swoje wiedzy łączy szmanizm, pracę terapeutyczną i fizykę kwantową. Od kilku lat wspólnie ze znanym fizykiem kwantowym Olivierem Masslot (autorem Transsurfingu Rzeczywistości) prowadzi warsztaty „Zostań Twórcą swojej Rzeczywistosci”. Przez 15 lat prowadziła liczne seminaria i magiczne kręgi dla kobiet. Przez kilka ostatnich lat doświadczała również intensywnej pracy z różnymi szamanami z egipskiej pustyni. Obecnie na stałe mieszka we Francji a od czasu do czasu podróżuje, by dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą i umiejętnościami.

Warsztaty Francoise Rambaud w Polsce w 2017:

• 23-26.III „ Sekrety obfitości i pomyślności”, warsztat szamańsko – rozwojowy, prowadzi: Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
• 20-23.IV „Jak wyjść z toksycznej relacji”, warsztat szamańsko – rozwojowy, prowadzi: Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
• 1-4.VI Inicjacyjny warsztat szamańskiej Mocy dla Kobiet „Powrót do Mocy Szamanki”, prowadzi Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
• 8-11.VI Warsztat szamańsko –rozwojowy dla mężczyzn „Nowy mężczyzna – zrozumieć esencję kobiecości”, Francoise Rambaud i Norbert Kulesza (Nowe Kawkowo)
• 27-31.VIII „Szamańskie wakacje w naturze – Połączyć się z naturą”, Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
• 21-24.IX Warsztat szamańsko – rozwojowy „Jak stać się niesamowitym..”, Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
• 26-29.X Warsztat szamańsko – rozwojowy „O związkach - dla par”, Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)
• 22-26.XI Zaawansowany warsztat szamańskiej Mocy dla Kobiet „Moc Szamanki”, prowadzi Francoise Rambaud (Nowe Kawkowo)



WARSZTAT BĘDZIE TŁUMACZONY Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO NA POLSKI!


DATA:
20-23.IV. 2017

POCZĄTEK:
20.IV czwartek godz. 14 (można przyjechać już 19.IV)

KONIEC:
23.IV niedziela, godz. 14

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,
Nowe Kawkowo k. Olsztyna
CENA WARSZTATU:
1200 zł

CENA POBYTU:
wyżywienie 65 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie, noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 85 zł za noc;
ośrodek sprzedaje wyłącznie pakiety pobytowo/ warsztatowe

KONTAKT:
kawkowo@tuiteraz.eu
biuro: 0662759576
Jacek Towalski 0602219382,
Maja Wołosiewicz - Towalska 0606994366,

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,
Nowe Kawkowo

ZAPISY:
1. konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
2. dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt;
3. wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
4. zaliczkę w wysokości 280 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „zaliczka za pobyt 20-23.IV2017”.
Trzy tygodnie przed zajęciami zaliczka nie będzie zwracana.
W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne.
Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP





RELACJE PO WARSZTATACH Z FRANCOISE RAMBAUD 2016:

„Francoise przyjechała do naszego ośrodka Tu i Teraz na kilka dni i to było cudowne spotkanie. W ciągu kilku minut potrafiła wyciszyć mój pędzący umysł, aż stanął zadziwiony pięknem świata, a potem wspólnie, przyjrzeć się trudnym wydarzeniom z
mojego życia i problemom, które zamieszkały ostatnio moje ciało i dusze. Podczas sesji Francoise wykorzystała swoją wiedzę terapeutyczną, szamańskie uzdrawianie i olbrzymie
serce. Jeszcze przez kilka godzin po sesji byłam w totalnej Obecności, bez myśli, słów, emocji, pośpiechu. Samo Bycie, czysty spokój i otwarte serce. Coś pięknego!
[Maja Wołosiewicz- Towalska]

„Praca z Francoise jest spotkaniem z cudownie autentycznym człowiekiem. Francoise jest inspirującym nauczycielem gdy mówi o wolności, uwodzącą kobietą gdy mówi o energii seksualnej, pełną mocy uzdrowicielką gdy odprawia rytuał uzdrowienia i figlarną dziewczynką gdy żartuje i śmieje się do rozpuku. Nigdy w swoim życiu nie spotkałam tak autentycznego człowieka, kobiety potrafiącej tak cudowanie wyrażać siebie i być w pełnej harmonii ze światem. Piękne doświadczenie, inspirujące i transformujące.” (Weronika )

„Niesamowity warsztat. Cudowna kobieta. Jej spojrzenie pełne miłości obudziło we mnie miłość do siebie. Wyjeżdżam z wyciszonym umysłem. Pełna pozytywnych energii, z nadzieją na lepsze jutro. Prawdziwa mądrość, ktorej nie da się ogarnąć. „Dotknięcie” jej, jej obecnosci przetransformowało wszystkie uczestniczki. Każda odkryła przynajmniej w cześci swój blask, wyglądała zupelnie inaczej niż na początku”.

„Warsztaty z Francoise to wspaniale przeżycie, ktróre pozwoliło otworzyć moje blokady, zmienić stosunek do siebie samej, pokochać się taką jaka jestem. Lęki, które do tej pory były paraliżujące – przestały już w ten sposób oddziaływać. Dziękuję”. (Jola)

„Warsztaty z Francoise to piękne doświadczenie, poznanie siebie, duża zmiana w żyiu. Spokój i świadomość, że to już będzie trwać”.

„Mądra, ciepła, wyrozumiała kobieta. Czuję, ze wszystko co mówi i nam przekazuje jest logiczne, właściwe i sensowne. Tak jakbym znalazla odpowiedzi na moje wewnętrzne pytanie. Rozwiązanie na Życie.” (Danuta)

„Wspaniale, wysoko emocjonalne warsztaty. Dowiedziałam się i potwierdziłam prawdy o sobie. Poczułam spokój i miłość, nie mamjuż innych odczuć tu i teraz. To piękne”

„Dzięki pracy z Francoise uwolniłam się od głębokiego poczucia winy, które od dawna było uwięzione w moim ciele. Powoli wychodzę z depresji, w ktroej byłam od kilku miesiecy. Jestem wdzięczna”.

„Warsztat z Francoise był dla mnie podróżą w głąb siebie. Pozwolił mi poczuć uziemienie i moc. Pomógł mi oddzielić się od lęków nienależących do mnie, a także uświadomić, że to ja decyduję co przyjmuję do swojego wnętrza. Po zabiegu Francoise poczułam lekkość, a także zaufanie do siebie, życia i przyszłości. Jestem wdzięczna za pomoc i przeprowadzenie przez proces, ale też za moc inspiracji i pozytywnych mysli. Dziękuję Francoise!” (Kasia)

"Warsztat z Francoise Rambaud był wyjątkowym doświadczeniem, które każdemu polecam. Warto bowiem spotykać się i porozmawiać z mądrą, ciekawą, a jednocześnie niezwykle autentyczną i uważną osobą. Spotkanie z nią miało do tego w sobie coś niezwykle magicznego. Trudno to określić, ale koniecznie trzeba doświadczyć." (Agnieszka)

„Francoise to niezwykła kobieta. Bez względu na nasze ograniczenia umysłu potrafi otworzyć każde serce. Przyjechałam na warsztat, bo po wcześniejszym spotkaniu z Francoise pozbyłam się ran z dzieciństwa. Teraz chciałam pozbyć się lęków, nauczyć się odcinania od ograniczających emocji. To co wydarzyło się na warsztacie było zaskakujące, odkrywcze, zmuszające do pokory i otwartości, czasami magiczne. Po warsztacie z ciekawością przyjmuję każdy kolejny dzień. Strach i lęk nie są mi straszne, choć pewnie nie odeszły na zawsze”. (Edyta)
marta_k
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 694
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]