Skuteczne leki na katar

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Skuteczne leki na katar

Postprzez Tusia » 23 mar 2013, o 13:57

Inhalacje są dobrym rozwiązaniem jak się przebywa w domu, gorzej jak katar męczy długi czas a człowiek musi normalnie funkcjonować na co dzień. Próbowałaś może Otrivin Natural Eucaliptus ? Cudo w areozolu, które udrażnia nos, co jest uczuciem bezcennym szczególnie przed snem. a działa błyskawicznie.
Tusia
 

Re: Skuteczne leki na katar

Postprzez gohusia » 26 mar 2013, o 22:16

Moge potwierdzić że u nas też otrivin natural super się sprawdził. nos był szybko odetkany. Swojego czasu modne były takie eukaliptusowe sztyfty do nosa. Podobno na nich wiele bakterii się zawsze rozmnażało i odkąd to wiem przestałam to kupować ale sam olejek eukaliptusowy zawsze był super na odetkanie nosa. Dlatego ten Otrivin póki co bardzo mile mnie zaskoczył :D
gohusia
 

Re: Skuteczne leki na katar

Postprzez anusia15 » 28 mar 2013, o 09:40

Witam różne są sposoby na katar,jedni mówią sam przejdzie,inni znowu stosują
różne metody domowe i nie tylko.Ja osobiście bardzo polecam skuteczny ziołowy
lek w tabletkach sinulan,łatwy w użyciu tylko raz dziennie,
kilka dni i po katarze,także skuteczny dla dzieciaków,podawanie takie samo.
Pozdrawiam zakatarzonych.
anusia15
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 mar 2013, o 23:07

Re: Skuteczne leki na katar

Postprzez Tusia » 7 kwi 2013, o 14:56

W informacjach na stronie Otrivinu mozna doczytac jego dzialanie dokladniej. Dopiero po wejsciu tam dwiedzialam sie ze zabija zarazki w naszym nosie, a co za tym idzie nie przenosza sie one do gardla co eliminuje pojawienie sie dodatkowych nieprzyjemnych dolegliwosci.
Tusia
 

Re: Skuteczne leki na katar

Postprzez majuta » 7 kwi 2013, o 15:09

A szybko to dziala?
majuta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7 kwi 2013, o 15:08

Re: Skuteczne leki na katar

Postprzez allison » 8 kwi 2013, o 14:58

Na mnie nie działają leki na katar...Ale ostatnio jak byłam przeziębiona i miałam zatkany nos to koleżanka z pracy poleciła mi lek na alergię. Wszystko jedno jaki, wystarczy taki bez recepty.Muszę przyznać że faktycznie pomógł.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Skuteczne leki na katar

Postprzez PaCMan » 8 kwi 2013, o 15:01

nie ma leku na katar...

To takie interesujące, zobacz nieruchomości jastrzębie zdrój
PaCMan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 15:00

Re: Skuteczne leki na katar

Postprzez jtsm » 15 kwi 2013, o 20:45

Podobno katar musi potrwać tydzień leczony czy nie, nie ma na niego leku, przynajmniej dla mnie
jtsm
 

Re: Skuteczne leki na katar

Postprzez Adidasowa » 16 kwi 2013, o 14:11

Otóż jest lek na katar! Zawsze myslałam, że faktycznie jest tak, że nieleczony trwa 7 dni, a leczony tydzień. Ale jak mi ktoś polecił lek "CIRRUS" to po 2 tabletkach po katarze śladu nie było, jestem zadziwiona i zaskoczona jego działaniem. Teraz jeśli tylko pojawi się katar od razu biegnę do apteki po ten lek. Bez recepty, małe tabletki;-)

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skuteczne leki na katar

Postprzez kies » 18 kwi 2013, o 14:17

Mnie pomógł prenalen przeziębienie. Dość szybko zaczął działać, dobrze smakuje. Cena to około 15 zł, ale z tego powodu nie warto się przez całą ciążę męczyć przeziębieniem.
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: Skuteczne leki na katar

Postprzez Laura Tomcz » 9 paź 2013, o 14:08

Z leków na katar najlepszy jest sulfarinol. Niestety najbezpieczniej stosować go od 12 roku życia więc z synkiem jeszcze poczekaj, ale jakbyś Ty nie daj Boże się od niego zaraziła, to jest naprawdę skuteczny, w naszej apteczce od lat. Pozdrawiam!
Laura Tomcz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 9 paź 2013, o 13:55

Re: Skuteczne leki na katar

Postprzez gohusia » 22 lis 2013, o 12:02

A czy ktoś z Was stosował krople do nosa Prenalen? jak się sprawdzają. Fajnie że wogóle takie krople typowo dla kobiet w ciąży i matek karmiących są dostępne na rynku. Wreszcie można się czymś konkretnym leczyć.
gohusia
 

Re: Skuteczne leki na katar

Postprzez docha » 25 lis 2013, o 11:56

Właśnie w piątek je kupiłam, innego wyjścia nie miałam, bo raczej dla kobiet w ciąży nic nie ma, ale ku mojemu zaskoczeniu zadziałały świetnie :)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Skuteczne leki na katar

Postprzez puderniczka » 18 lut 2014, o 21:59

Jak dla mnie lekiem numer jeden na katar jest Euphorbium S. Szybko udrażnia nos, nie wysusza, pozwala spokojnie przespać całą noc. I co najważniejsze katar mija szybciej niż normalnie. Również ten alergiczny.

puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Skuteczne leki na katar

Postprzez mama » 18 lut 2014, o 22:44

Otrivin dla dzieci .Dla mojego dziecka najskuteczniejszy.Juz po pierwszym uzyciu.
Avatar użytkownika
mama
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 lut 2014, o 18:59

Re: Skuteczne leki na katar

Postprzez gohusia » 26 mar 2014, o 22:41

docha napisał(a):Właśnie w piątek je kupiłam, innego wyjścia nie miałam, bo raczej dla kobiet w ciąży nic nie ma, ale ku mojemu zaskoczeniu zadziałały świetnie :)


one są w aerozolu, takie pod ciśnieniem czy takie wkrapiane?
no a tabletki na gardło znasz? polecasz?
gohusia
 

Re: Skuteczne leki na katar

Postprzez kasiakasia333 » 27 mar 2014, o 18:07

na tego typu sprawy, szczególnie u dzieci, najlepsze są naturalne, babcine metody. przez cały rok profilaktyka,. a jak już się katar zdarzy, to naturalne antybiotyki typu czosnek, sporo cebuli, ryb czy malin. chodzi o to żeby się wzmocnić, to katar i szybko przejdzie i szybko nie wróci. moim zdaniem te przepisy są spoko SPAM - zdrowe, proste, dziecku też powinny smakować, szczególnie to kolorowe, warstwowe muesli

Ostatnio edytowano 27 mar 2014, o 23:32 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kasiakasia333
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 14:03

Re: Skuteczne leki na katar

Postprzez koko » 20 wrz 2014, o 18:12

Moje dzieciaki dostają ziołowy syropek pneumolan plus, bo najlepiej i naszybciej na nie działa i podajesz tylko raz dziennie, a dla mnie zapominalskiej to naprawdę duża wygoda, no i cena też w porządku. Tyle że nie ma smaku gumy balonowej, ale jest słodki.
koko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 maja 2013, o 21:37

Re: Skuteczne leki na katar

Postprzez małgogo » 21 wrz 2014, o 23:59

To chyba prawda,że na katar nie ma sposobu,po prostu sam musi przejść ale już na zapchany nos jest sposób-krople do nosa,dla mnie najlepsze są Otrivin max-działają b.szybko i jest się w stanie jakoś funkcjonować.Tydzień temu byłam na wczasach,pojechałam z gilem po pas i tym specyfikiem się ratowałam,nawet nie odmawiałam sobie szczególnie lodów ani zimnych napoi i samo przeszło:DJeśli chodzi o naturalne sposoby radzenia sobie z katarem,przeziębieniem i różnymi schorzeniami to polecam stronkę SPAM Kupując pierwszy raz leki przez internet odkryłam,że na takich internetowych aptekach jest też sporo ciekawych artykułów o zdrowiu i nie tylko także polecam i pozdrawiam:)

Ostatnio edytowano 22 wrz 2014, o 10:33 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
małgogo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 24 maja 2014, o 16:58

Re: Skuteczne leki na katar

Postprzez Fas_Olka24 » 22 wrz 2014, o 08:22

Mówi się, że leczony katar trwa 7 dni a nie leczony tydzień. Coś w tym jest. Katar przyszedł sam i sam też musi odejśc. Ale w ułatwieniu sobie życia przy katarze jak dla mnie najlepszy jest Otrivin. Odtyka nos na kilka godzin a co najważniejsze nie wysusza śluzówek.
Avatar użytkownika
Fas_Olka24
Fajna Kobietka
 
Posty: 234
Dołączył(a): 10 sie 2014, o 16:07
Lokalizacja: Śląsk

Re: Skuteczne leki na katar

Postprzez tumisa » 23 wrz 2014, o 22:48

Ja uważam, że leki na katar to wyrzucanie pieniędzy. Inhalacje i domowe sposoby powinny wystarczyć. Może herbaty z miodem i imbirem? Rozumiem, ze czasami katar przeszkadza i jest nie do zniesienia, ale chyba trzeba go po prostu znieść do końca.
Avatar użytkownika
tumisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 23 wrz 2014, o 17:32

Re: Skuteczne leki na katar

Postprzez Fas_Olka24 » 25 wrz 2014, o 09:21

No, nie do końca...Jeśli masz możliwość siedzenia z katarem w domu to może i nie trzeba żadnych specyfików stosować. Ale jeśli musisz iśc do pracy i siedzisz nad papierami a nosa leci Ci jak z kranu to sorry ale krople czy nawet tabletki na katar są wskazane. Tak samo, jeśli masz kontakt z klientem i co chwile pociągasz nosem... nie dość,że to niehigieniczne to jeszcze obrzydliwe. Leki są po to, żeby sobie ułatwiać życie. Oczywiście, nie wszystkie działają jak powinny ale myślę,że każdy ma jakieś które mu pasują.
Avatar użytkownika
Fas_Olka24
Fajna Kobietka
 
Posty: 234
Dołączył(a): 10 sie 2014, o 16:07
Lokalizacja: Śląsk

Re: Skuteczne leki na katar

Postprzez bissonia » 25 wrz 2014, o 10:29

Katar leczony trwa tydzien a nieleczony 7 dni ;) Zawsze ;)
bissonia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 12 cze 2014, o 16:47

Re: Skuteczne leki na katar

Postprzez iwciaa » 13 gru 2015, o 23:50

no własnie nie darady siedziec w pracy i normalnie funkcjonowac jak ma sie mega katar. i nie zawsze można zostać w domu bo pracodawcy są rózni. Ja z katarem zawsze idę do pracy ale musze własnie miec krople która mi ulza.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: Skuteczne leki na katar

Postprzez jowitka.b » 17 gru 2015, o 18:35

Może i prawda, że leczony i nieleczony katar trwa tyle samo ale warto sobie ulżyć w cierpieniu prawda? Osobiście używam kropli z substancją czynną, którą jest chlorowodorek oksymetazoliny bardzo szybko odtykają nos, a efekt utrzymuje się przez parę dobrych godzin.
jowitka.b
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 12:23
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników