SKUTECZNE DIETY

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Kari » 2 cze 2014, o 15:19

Ja stawiam na lekarzy i specjalistów, a nie kolorowe gazetki :) Dostałam dużo porad i indywidualne diety w gratisie przy zakupie kiełkownicySPAM bardzo fajne, dietetyczne i zdrowe kiełki. samo dię robi ;) ). Urozmaiciło to mogą domową kuchnię i schudłam już 6 kg :)

Ostatnio edytowano 3 cze 2014, o 11:04 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Kari
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 cze 2014, o 15:16

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez apollo » 6 cze 2014, o 10:41

Hehe... jedyna skuteczna dieta polega na rozsądku we wszystko co jemy. Wszystko jest dla ludzi, ale w rozsądnych ilościach. Ja również swego czasu pochłaniałam słodycze - na foreverslim to minęło, ale zanim osiągnęłam efekt, też zjadłam sporo zdrowia. Otyłość to straszna choroba :(
apollo
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez matamka » 10 cze 2014, o 02:22

No właśnie! umiar i rozsądek z tym co jemy to podstawa. miałam straszne problemy z podjadaniem miedzy posiłkami i dlatego tylam. na szczęscie dałam radę zmotywowac się i przeszłam na dietę herbalife - last minute. od tej pory jem regularne posiłki, mam też zalecone jedzenie odżywki białkowej, ktore zmniejsza poczucie głodu.
matamka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 cze 2014, o 02:14

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Hadassa » 10 cze 2014, o 07:56

Ostatnio w zetce mówili, że nie ma skutecznej diety, ale warto zacząć ćwiczyć i zdrowo się odżywiać..
i chyba to jest klucz, a nie wspomagacze i niewiadomo jakie diety.

Natomiast wczoraj w tv mówili, że nie ma genialnych wspomagaczy.
Bo albo co jest skuteczne, spala tłuszcz ale jest niebezpieczne
albo coś jest bezpieczne i działa wolno.

Wiec najskuteczniejsze mądrze jeść i się ruszac

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez apollo » 11 cze 2014, o 10:49

Hmmm... a wiesz ile razy próbowałam zmienić trwale dietę? Udawało się... na max 2 tygodnie. A właśnie sens brania tabletek był u mnie taki, że przez te 3 miesiące jadłam zdrowo, a później nawet nie miałam ochoty na powrót do starych przyzwyczajeń!
apollo
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Hadassa » 11 cze 2014, o 10:58

I co niby tabletki sprawiły że zaczęłaś zdrowo jeść ?? bez sens
Albo się je zdrowo, albo nie, i tabletki na to wpływu nie mają

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Helenka12 » 13 cze 2014, o 08:26

Najlepiej po prostu zmienić swój tryb życia. Bo dieta będzie, skonczy się i co potem ? Najlepiej po prostu z dnia na dzień postanowić sobie, że od dzisiaj prowadzę zdrowy tryb życia, stopniowo wprowadzać zmiany.Zrezygnować z fast-foodów, słodzenia herbaty, proszkowanych zupek, czy inych gotowych dań, pić dużo wody, ograniczyc słodycze lub całkowicie z nich zrezygnować. I zacząć ćwiczyć, wydaje się proste, jednak ciężko jest to tak naprawdę utrzymać i w tym wytrwać. Jednak trzbea byc szczerą i uczciwa wobec siebie i raz na zawsze postanowic: teraz albo nigdy i zmienicc swoje nawyki :)
Helenka12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 12 cze 2014, o 13:43

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Theila » 15 cze 2014, o 14:45

Taki tryb życia jest ok, ale już gdzieś pisalam, że nie z każdym tak się da. Czasem otyłość, czy zołądek rozepchany, czy niemożność lub nieumiejętność przygotowania posiłków przeszkadza. Diety takie jak Cambridge pomagają nie tylko od strony swoich produktów, ale dają gotowe przygotowanie posiłków, rozpisane z kaloriami i ilościami. Można sobie zawsze podejrzeć. A także dla tych, którzy jeszcze na niej nie są też można zobaczyć.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez a_gatka » 22 cze 2014, o 11:04

No tu się zgodzę, bo udostępniają mnóstwo świetnych przepisów na stronie i nawet jak ktoś nie jest na cambridge, to może sobie przejrzeć takowe i wypróbować. Fajne jest to, że to nie są przepisy na dania drogie, tylko takie na każdą kieszeń w zasadzie.
a_gatka
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez allison » 27 cze 2014, o 21:12

Myślę, że skuteczne są tylko te diety dobierane indywidualnie i rozpisane na długo, a proces odchudzania jest połączony z ćwiczeniami. No i całość powinna być zakończona wyprowadzeniem z takiej diety, bo inaczej efekt jojo murowany. Niestety zaliczam się do osób, które muszą cały czas się pilnować więc wiem co znaczy "zycie na diecie", a dla osób otyłych to musi być ogromne wyzwanie.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez apollo » 30 cze 2014, o 10:53

Oczywiście ćwiczenia są mega ważne. Pamiętajcie, że tracicie kilkanaście kg w ciągu 3 miesięcy. Żeby ciało wyglądało ładnie, musi być wyćwiczone. Nie będzie aktywności, nie będzie ćwiczeń, to nawet nie liczcie, że będziecie ładnie wyglądało. Obwisła skóra wygląda tak samo źle, jak tłusty brzuch :(
apollo
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Astra » 6 lip 2014, o 01:03

Chce powiedziec, ze trzeba naprawde uwazac przy stosowaniu tych cudownych niby dietach ,by
nie rozregulowac sobie swojego organizmu.
Czesto bezkrytyczne podejscie do stosowanych diet , jak rowniez i forsownych cwiczen ,moze doprowadzic do
roznych dolegliwosci i nawet urazow.
Nasza nadmierna tusza moze jednak przyslonic nam rzeczywistosc i wlasnie w pogoni za szczupla sylwetka najczesciej
gnamy doslownie na oslep , byleby tylko zjechac z wagi.
Skuteczna dieta to madra i realistyczna dieta. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez apollo » 7 lip 2014, o 10:25

Dokładnie. Czyli nie głódówka, lecz eliminowanie tych produktów, które mogą być szkodliwe. Takie działania rzeczywiście działają, wiem to po sobie. Ja dietę zmieniłam ostatecznie - na pewno nie mam zamiaru wrócić do starych przyzwyczajeń, bo bycie osobą otyłą to masakra, wegetacja, a nie normalne życie.
apollo
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez cotton » 13 lip 2014, o 11:33

Ostatnio jestem dość dobrze w temacie diet i zdrowego odżywiania się i znalazłam ciekawą alternatywę, dotyczy to raczej dużej nadwagi, Terapia Ketogeniczna. Słyszał ktoś coś o niej?
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Katarzyna28 » 14 lip 2014, o 15:56

A to to jest to z rurką do nosa? Ale to chyba tylko w takich ekstremalnych przypadkach??
Katarzyna28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 14 lip 2014, o 15:39

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Astra » 14 lip 2014, o 23:31

Ostatnio moja kolezanka zszokowala mnie swoim wygladem, bo zawsze byla raczej puszysta.
A tu zupelnie odmieniona i po jej sadelku slad zaginal.
Otoz ona wynalazla jakas blyskawiczna diete ktora ponoc dziala jak blyskawica i efekt widzialam na wlasne oczy.
Dieta odchudza , wzmacnia i oczyszcza organizm.
Nalezy ja stosowac tylko 3 dni i tylko raz w miesiacu.
MENU: SNIADANIE
- po przebudzeniu wypij szklanke cieplej wody przegotowanej
-jedz codziennie grzanki z pelnoziarnistego pieczywa , posypane startym zoltym serem i mieszanka
przypraw takich jak pieprz , chili, ziola prowansalskie , papryka.
Najadaj sie so syta by dotrwac do obiadu.
- w razie glodu pij herbate z imbiru lub gozdzikow
MENU : OBIAD
-zjedz go dopiero 5 godzin po sniadaniu.
Musi byc sycacy i skladac sie z ryzu oraz warzyw / np ryz zapiekany ze szpinakiem i jajami, albo
z jablkami lub kabaczkiem i papryka/
MENU; KOLACJA
-oczywiscie kolacja najpozniej o 19.00
-salatka z malej glowki salaty z pomidorem , ogorkiem i cebula, do tego 2 grzanki z pieczywa pelnoziarnistego
UWAGA:
-PRZEZ 3 dni jedz TO SAMO i nic nie zmieniaj.
-Przed OBIADEM i KOLACJA na 1/2 godziny wypijaj ODCHUDZAJACY KOKTAJL
PRZEPIS:
-trzy marchewki
-pol selera
-mala cebula
4 pomidory
Wszystkie skladniki zmiksowac i rozcienczyc 1 i 1/2 szklanki wody niegazowanej.
I to cala dieta.
Zawsze mozna sprobowac , czy dziala . :)
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Katarzyna28 » 15 lip 2014, o 13:34

nie wiem czy działa, ale raczej zdrowa wcale nie jest :P dla mnie i tak odpada bo ja nie mogę jeść glutenu co wyszło mi w testach. takie gadanie, że pełnoziarnisty chleb blablabla nie dla wszystkich, tak samo jak i mięso i nabiał. Mnie w testach wyszło też, że np brokułów nie mogę jeść i łososia :( a w wielu dietach to się pojawia. Odstawiłam już część produktów, na które jestem uczulona ale od niedawna więc efektów w ciałku nie widać, ale za to czuję się o wiele lepiej.


nie ma co się rzucać na takie diety bo każdy ma inny organizm, każdy tyje od czegoś innego i to bardzo indywidualna sprawa... polecam sprawdzić
Katarzyna28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 14 lip 2014, o 15:39

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Tusia » 27 lip 2014, o 22:47

Katarzyna28 napisał(a):A to to jest to z rurką do nosa? Ale to chyba tylko w takich ekstremalnych przypadkach??


Jaka to terapia z rurką do nosa ? Pierwsze słyszę... Napiszcie o co chodzi proszę.
Tusia
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez mufffinka » 29 lip 2014, o 13:46

jest to tak zwana terapia ketogeniczna, znana bardziej w USA ze wzgledu na to ze tam czesciej ludzie maja ogromna nadwage, przez te wszystkie fast foody, kc i mcdonadsy. u nas to rzadziej wystepuje. jednak jeśli ktos sie zakwalifikuje to efekty sa ogromne mozna schudnac bardzo szybko w bardzo krótkim czasie. zobacz sobie filmy na youtube "tube diet w polsce"
mufffinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 lip 2014, o 14:46

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Tusia » 30 lip 2014, o 12:25

Dzięki. Na szczęście takiego problemu z nadwagą nie mam, ale dobrze że są takie metody. Ciekawe ile statystycznych mieszkańców Ameryki widzi w ogóle swój problem w otyłości i na ile chętnie podchodzą do takich metod. Mam wrażenie, że ponieważ jest ich tam masa dobrze się czują ze swoją otyłością w społeczeństwie. U nas jest nieco inaczej. Ale o metodzie chętnie poczytam.
Tusia
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez allison » 31 lip 2014, o 16:17

Myślę, że nic nie sprawdza się lepiej niż racjonalne odżywianie i ruch. Nie wierzę w te wszystkie "szybkie" diety czy metody. Z tego nie wychodzi nic dobrego. A otyłość to jakby nie patrzeć choroba, której nie da się zwalczyć ot tak.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Specjalista Aspazji » 4 sie 2014, o 00:27

Najskuteczniejsza dieta to 5 regularnych posiłków dziennie i aktywność fizyczna, ale o tym wiemy wszyscy. Najważniejsza jest systematyczność i to na długą metę! bez tego nie osiągniemy nic
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez jałowa » 5 sie 2014, o 20:34

no dobra piszecie o tym, że diety cud nie działają, a słyszałyście może o czymś takim jak systemowe odchudzanie Gacy?
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Jamelia » 5 sie 2014, o 21:38

No o tym Gacy w gazetach nie raz cos tam jest, ale konkretnie na czym to odchudzanie polega to nie mam pojęcia. w kazdym razie wygląda na bardzo skuteczne ;)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Astra » 5 sie 2014, o 22:04

Tez nie slyszalam o takiej diecie.
Ale szczerze mowiac to malo mnie ona obchodzi , bo nie mam sie z czego odchudzac .
Pytam z czystej ciekawosci. :)
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]