SKUTECZNE DIETY

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez a_gatka » 11 maja 2014, o 20:47

A guzik prawda, że tak powiem. Pracuję więcej, niż dużo. W międzyczasie wychowuję dziecko, realizuję swoje pasje, zajmuję się psem, kotem, facetem (niekoniecznie w tej kolejności) i jakoś znajduję czas na zdrowe jedzenie. Jeśli nie zmienisz swoich nawyków żywieniowych, żaden catering Ci nie pomoże - chyba, że zamierzasz być na nim przez całe życie - na co mnie np. szkoda by było kasy. :)
a_gatka
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Theila » 26 maja 2014, o 07:37

Chyba to już pisalam, ale bez porządnego wzięcia się za siebie i swoje żywienie nie ma szans na osiągnięcie czegokolwiek. ciągłe narzekanie wcale nie pomaga. Ja ogólnie lubie się zgrowo odżywiać. Podejrzalam na stronie diety Cambridge dania, gdzie na całe tygodnie są opracowane z kaloriami i pełnymi przepisami. Fajna sprawa dla tych którzy nie maja czasu bo mają podane jak na dloni. Trzeba tylko zrobić :)
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez cotton » 27 maja 2014, o 13:14

Nie tylko odchudzanie powinno być połączone z ćwiczeniami ale też z prawidłowym odżywianiem. Najlepiej jeść to co nasz organizm przyswaja w takich ilościach jakie jest zapotrzebowanie. Dlatego jak najszybciej powinno się zrobić badanie na nietolerancję pokarmową tzw. kod metaboliczny, aby nie tyć. Ostatnio tyle się o tym mówi, że jedzenie jest naszym naturalnym lekarstwem tylko trzeba wiedzieć jakie produkty można jeść. Znalazłam opowieść dziewczyny, która o tym opowiada. http://www.youtube.com/watch?v=laG4ptFi-K8
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez karolinaaa88 » 28 maja 2014, o 12:33

sory, ale nie otwiera mi sie ten filmik :/ chce go otworzyc to uruchamia sie przed jakas straszna reklama :/ a mozesz cos wiecej powiedziec o tym kodzie? a ty robilas?
karolinaaa88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 maja 2014, o 12:32

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez beatamarysia » 28 maja 2014, o 15:28

znalazłam fajne zestawienie wszystkich "złotych rad" którymi trzeba się kierować przy wyborze diet SPAM bo z dietami to jest tak, że dla jednego bardzo podpasuje, a dla drugiego wcale. Ważne jest aby podczas diety jeść to co się naprawdę lubi. Ja nie przepadam za kapustą - dieta kapuściana nie jest dla mnie, za to kocham cytryny... dieta sama się nasuwa.

Ostatnio edytowano 28 maja 2014, o 21:15 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
beatamarysia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 lip 2013, o 18:05

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez a_gatka » 29 maja 2014, o 11:03

Ta... zakwaszenie organizmu też. :D Jeżeli chcesz schudnąć dziewczyno, musisz jeść. Zdrowo, rozsądnie, świadomie. Inaczej nie pomoże Ci żadna dieta. Jeśli masz problem z komponowaniem posiłków, wybierz taką, która tego uczy.
a_gatka
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Tusia » 29 maja 2014, o 13:04

karolinaaa88 napisał(a):sory, ale nie otwiera mi sie ten filmik :/ chce go otworzyc to uruchamia sie przed jakas straszna reklama :/ a mozesz cos wiecej powiedziec o tym kodzie? a ty robilas?


Żeby obejrzeć ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=laG4ptFi-K8 trzeba poczekać te 5 sekund i w prawym górnym rogu zlikwidować reklamę, po tym otwiera się filmik.
Dziewczyna mówi ciekawie. Nie cuda są wyznacznikiem do sukcesu a edukacja jedzenia i zdrowy rozsądek.
Tusia
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez rosiehw » 29 maja 2014, o 14:59

a_gatka napisał(a):Ta... zakwaszenie organizmu też. :D Jeżeli chcesz schudnąć dziewczyno, musisz jeść. Zdrowo, rozsądnie, świadomie. Inaczej nie pomoże Ci żadna dieta. Jeśli masz problem z komponowaniem posiłków, wybierz taką, która tego uczy.


Albo idź do dietetyka, on podpowie, jak to robić prawidłowo :)
Diety CUD nie istnieją :)
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez a_gatka » 30 maja 2014, o 21:05

Diety cud nie. Ale diety skuteczne i owszem, czego jestem żywym dowodem. :)
a_gatka
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Truteń » 30 maja 2014, o 21:41

wystarczy pzrestać jeść gluten i mleko i słodycze, a zaczniecie chudnąć
Avatar użytkownika
Truteń
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 26 maja 2014, o 22:42

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Kari » 2 cze 2014, o 15:19

Ja stawiam na lekarzy i specjalistów, a nie kolorowe gazetki :) Dostałam dużo porad i indywidualne diety w gratisie przy zakupie kiełkownicySPAM bardzo fajne, dietetyczne i zdrowe kiełki. samo dię robi ;) ). Urozmaiciło to mogą domową kuchnię i schudłam już 6 kg :)

Ostatnio edytowano 3 cze 2014, o 11:04 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Kari
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 cze 2014, o 15:16

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez apollo » 6 cze 2014, o 10:41

Hehe... jedyna skuteczna dieta polega na rozsądku we wszystko co jemy. Wszystko jest dla ludzi, ale w rozsądnych ilościach. Ja również swego czasu pochłaniałam słodycze - na foreverslim to minęło, ale zanim osiągnęłam efekt, też zjadłam sporo zdrowia. Otyłość to straszna choroba :(
apollo
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez matamka » 10 cze 2014, o 02:22

No właśnie! umiar i rozsądek z tym co jemy to podstawa. miałam straszne problemy z podjadaniem miedzy posiłkami i dlatego tylam. na szczęscie dałam radę zmotywowac się i przeszłam na dietę herbalife - last minute. od tej pory jem regularne posiłki, mam też zalecone jedzenie odżywki białkowej, ktore zmniejsza poczucie głodu.
matamka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 cze 2014, o 02:14

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Hadassa » 10 cze 2014, o 07:56

Ostatnio w zetce mówili, że nie ma skutecznej diety, ale warto zacząć ćwiczyć i zdrowo się odżywiać..
i chyba to jest klucz, a nie wspomagacze i niewiadomo jakie diety.

Natomiast wczoraj w tv mówili, że nie ma genialnych wspomagaczy.
Bo albo co jest skuteczne, spala tłuszcz ale jest niebezpieczne
albo coś jest bezpieczne i działa wolno.

Wiec najskuteczniejsze mądrze jeść i się ruszac

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez apollo » 11 cze 2014, o 10:49

Hmmm... a wiesz ile razy próbowałam zmienić trwale dietę? Udawało się... na max 2 tygodnie. A właśnie sens brania tabletek był u mnie taki, że przez te 3 miesiące jadłam zdrowo, a później nawet nie miałam ochoty na powrót do starych przyzwyczajeń!
apollo
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Hadassa » 11 cze 2014, o 10:58

I co niby tabletki sprawiły że zaczęłaś zdrowo jeść ?? bez sens
Albo się je zdrowo, albo nie, i tabletki na to wpływu nie mają

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Helenka12 » 13 cze 2014, o 08:26

Najlepiej po prostu zmienić swój tryb życia. Bo dieta będzie, skonczy się i co potem ? Najlepiej po prostu z dnia na dzień postanowić sobie, że od dzisiaj prowadzę zdrowy tryb życia, stopniowo wprowadzać zmiany.Zrezygnować z fast-foodów, słodzenia herbaty, proszkowanych zupek, czy inych gotowych dań, pić dużo wody, ograniczyc słodycze lub całkowicie z nich zrezygnować. I zacząć ćwiczyć, wydaje się proste, jednak ciężko jest to tak naprawdę utrzymać i w tym wytrwać. Jednak trzbea byc szczerą i uczciwa wobec siebie i raz na zawsze postanowic: teraz albo nigdy i zmienicc swoje nawyki :)
Helenka12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 12 cze 2014, o 13:43

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Theila » 15 cze 2014, o 14:45

Taki tryb życia jest ok, ale już gdzieś pisalam, że nie z każdym tak się da. Czasem otyłość, czy zołądek rozepchany, czy niemożność lub nieumiejętność przygotowania posiłków przeszkadza. Diety takie jak Cambridge pomagają nie tylko od strony swoich produktów, ale dają gotowe przygotowanie posiłków, rozpisane z kaloriami i ilościami. Można sobie zawsze podejrzeć. A także dla tych, którzy jeszcze na niej nie są też można zobaczyć.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez a_gatka » 22 cze 2014, o 11:04

No tu się zgodzę, bo udostępniają mnóstwo świetnych przepisów na stronie i nawet jak ktoś nie jest na cambridge, to może sobie przejrzeć takowe i wypróbować. Fajne jest to, że to nie są przepisy na dania drogie, tylko takie na każdą kieszeń w zasadzie.
a_gatka
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez allison » 27 cze 2014, o 21:12

Myślę, że skuteczne są tylko te diety dobierane indywidualnie i rozpisane na długo, a proces odchudzania jest połączony z ćwiczeniami. No i całość powinna być zakończona wyprowadzeniem z takiej diety, bo inaczej efekt jojo murowany. Niestety zaliczam się do osób, które muszą cały czas się pilnować więc wiem co znaczy "zycie na diecie", a dla osób otyłych to musi być ogromne wyzwanie.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez apollo » 30 cze 2014, o 10:53

Oczywiście ćwiczenia są mega ważne. Pamiętajcie, że tracicie kilkanaście kg w ciągu 3 miesięcy. Żeby ciało wyglądało ładnie, musi być wyćwiczone. Nie będzie aktywności, nie będzie ćwiczeń, to nawet nie liczcie, że będziecie ładnie wyglądało. Obwisła skóra wygląda tak samo źle, jak tłusty brzuch :(
apollo
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Astra » 6 lip 2014, o 01:03

Chce powiedziec, ze trzeba naprawde uwazac przy stosowaniu tych cudownych niby dietach ,by
nie rozregulowac sobie swojego organizmu.
Czesto bezkrytyczne podejscie do stosowanych diet , jak rowniez i forsownych cwiczen ,moze doprowadzic do
roznych dolegliwosci i nawet urazow.
Nasza nadmierna tusza moze jednak przyslonic nam rzeczywistosc i wlasnie w pogoni za szczupla sylwetka najczesciej
gnamy doslownie na oslep , byleby tylko zjechac z wagi.
Skuteczna dieta to madra i realistyczna dieta. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez apollo » 7 lip 2014, o 10:25

Dokładnie. Czyli nie głódówka, lecz eliminowanie tych produktów, które mogą być szkodliwe. Takie działania rzeczywiście działają, wiem to po sobie. Ja dietę zmieniłam ostatecznie - na pewno nie mam zamiaru wrócić do starych przyzwyczajeń, bo bycie osobą otyłą to masakra, wegetacja, a nie normalne życie.
apollo
 

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez cotton » 13 lip 2014, o 11:33

Ostatnio jestem dość dobrze w temacie diet i zdrowego odżywiania się i znalazłam ciekawą alternatywę, dotyczy to raczej dużej nadwagi, Terapia Ketogeniczna. Słyszał ktoś coś o niej?
cotton
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 17:27

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Katarzyna28 » 14 lip 2014, o 15:56

A to to jest to z rurką do nosa? Ale to chyba tylko w takich ekstremalnych przypadkach??
Katarzyna28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 14 lip 2014, o 15:39
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]