Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 19 kwi 2014, o 15:16

Wesołych Świąt wszystkim :)
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 19 kwi 2014, o 15:52

Wesołych Świąt Kochani !!!!!!!
Zdrowych, pogodnych i rodzinnych .... :)

I nie obżerajcie się za bardzo ;)
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 19 kwi 2014, o 16:46

Obrazek


A tak od serducha każdej życzę dużo zdrówka ,kasy bo bez kasy trudno zyć no i miłości.
Miłych świąt kochane
A ja też już wyrobiona,po święconce tradycyjnie panowie z Julią byli ,w końcu jajka trzeba wyświęcić.
Ja muszę jeszcze podjechać do sklepu uregulować rachunek bo gogus ze mnie i pojechałam bez portfela.

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Carina » 19 kwi 2014, o 20:02

Wielkanocnych pisanek
uśmiechu cały ranek
jajek na twardo
królika z kokardą
mokrego Dyngusa
fajnego psikusa
rzeżuchy po pachy
i smacznej kiełbachy! ;*

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 19 kwi 2014, o 21:31

Takie ładne było a ja jak zwykle coś pokiełbasiłam i piękne zajączki ledwo widać :( :( :( niezdara ze mnie
Pół rodzinki w kościele,mała spi,a ja się zbieram do kąpieli nie chce mi się ale cóż wypadałoby :P
Halinko jak tam,pewnie milutko świętujecie
Carinko dzięki za życzenia,wzajemnie
Zracji tego,ze pewnie jutro mnie nie będzie
Aga to dla Ciebie

Porządku w życiu,
umiaru w piciu,
dobrego zdrowia,
szczęścia w miłości,
przyjaciół nowych,
snów kolorowych,
rodzinki licznej,
pociechy ślicznej,
wspaniałej pracy,
wysokiej płacy,
pomysłów wielu,
dojścia do celu,
rekordów bicia.
W dniu tak pięknym i wspaniałym,
życzę Ci serduszkiem całym:
zdrowia, szczęścia, pomyślności,
sto lat życia i radości.
Być może masz też inne życzenia,
więc też życzę ich spełnienia! :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 20 kwi 2014, o 16:51

Kasieńko, Ty to mnie zasypujesz życzeniami :) :) :) :) :)
Dziękuję Ci bardzo kochana :kwiatek :kwiatek :kwiatek :kwiatek
Ty wiesz dobrze jakie mam życzenie.... i oby się spełniło....

A ja sobie siedzę w domciu, nudy, nudy, nudy...
Jutro goście na 12 więc cały dzień będzie zajęty ale dziś.... ach, dobrze że pogoda śliczna to chociaż Marcel pół dnia na orliku...
Mąż chwilę ryby łowił ale same małe się łapały bo jeszcze głupie, duże karpie są mądrzejsze;)
Posiedziałam chwilę z nim na słoneczku, na krótkim rękawku.
Wiecie, zrobiłam ciasto nowe, z internetu i po małej modyfikacji jest po prostu przepyszne, jak będziecie chciały to Wam dam przepis :)
Pokazałabym zdjęcie ale muszę dostać pozwolenie od Kasi :P
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 21 kwi 2014, o 19:45

Święta już prawie minęły , brzuszki okropnie napełnione a teraz czas na leżenie :D Przytyłam ,0,5 kg , :( :( Sobotę i niedzielę mieliśmy gości a dzisiaj byliśmy u Uli od rana do tej pory , Adaś oblał nas wodą bo tak to by nie było dyngusu , wspominam dawne czasy kiedy to strumieniami się oblewaliśmy , no cóż tradycja już ginie :( Pogoda dopisała , obyło się bez deszczu chociaż tak nas straszyli że będą opady :D

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Kris » 22 kwi 2014, o 06:30

Hej Babeczki :)

Wychodzi na to że będę pierwszą osobą, która to powie " święta święta i po świętach" :)
Oczywiście jak to przy każdych swiętach, porządnie się narzarłem. nie byłbym sobą jakbym tych wszystkich smakowitości nie spróbował.
Najlepsze z tego pszystkiego jest to że żarcia zostaje jeszcze na kilka dni i pozostaje tylko dylemat po otawrciu lodówki " co by tu przekąsić " :)

Juleczka zadowolona z rowerku, bardzo jej się podobał. Oczywiście nie powiedziała mi tego wprost ale po jej buzi było widać zadowolenie. Chyba największą radość dały jej 3 przyciski na głóce tego kotka z melodyjkami. Jej się bardzo podobały ale nam za to po 30 minutach ich słuchania już nie tak bardzo :). Obowiązkowo w niedziele jako przykładny wujek wyszedłem z nią na rowerek, przetestować go w trudnych warunkach. Jako że z niej teraz straszny wiercipięta to wytrzymała w nim jakieś 10 minut a później to było już tylko chodzenie po placu zabaw :) i jej ulubione zajęcei tj wyrywanie trawy :)

Nie wiem jak to nzawać może wróżba :)
Jako pierwszy chwyciła różaniec pózniej długopis a trzecie kasiorka. Wywnioskowałem z tego że zosatnie piszącą zakonnicą, która będzie zarabiała na swoich książach :)
Z drugiej strony wydaje mi się że rodzice trochę źłe rozłożyli jej te przedmioty bo niektore stały trochę za daleko i ciężko miała sięgnąć. No ale nie będe się wcinał rodzicom w parade :)

No cóż święta się skończyły, człowiek trochę odpoczął i zebrał nowe siły do dalszej pracy. Na szczęście popracuje się trochę ponad tydzień i znowu odpoczynek :)

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :*

Miłość odbiera rozum tym, co go posiadają,
a daje tym, co go nie mają.
Avatar użytkownika
Kris
Samiec
 
Posty: 2457
Dołączył(a): 23 sty 2013, o 08:39

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 22 kwi 2014, o 15:55

Hejka :)
Ale tu tłok... trzeba łokciami się rozpychać żeby się tu dostać.... nie tak wszyscy na raz!!!!
Kris, odpisałam Ci już na kawie, wujek z Ciebie na medal :)
Mówisz zakonnica pisarka..
Mój Marcel ma być bogatym księdzem ;) a do kościoła chodzić nie lubi ;)

No i mamy po świętach... a i dobrze...teraz trzeba się odchudzać
Moja zapiekanka kurczakowo-pieczarkowo-brokułowa cieszyła się ogromnym powodzeniem, kurczak na butelce też :)
Miałam nadprogramowych gości, męża siostra z rodziną przyjechała i dobrze bo raz że pojedli to jedzenie i mniej zostało a po drugie zarobiłam stówkę ;) i dziś kupiłam sobie buty na obcasie bo w piątek idziemy na 18-tkę.
Ja nie chciałam iść no ale jakoś tak wyszło że pójdziemy...
Ach, teściowi urwało się koło w aucie i jedno szczęście że to było przy skręcaniu w naszą uliczkę więc prędkość minimalna bo gdyby to się stało na trasie to mogłoby być ciężko...
Urwał się jakiś sworzeń wachacza, tu nasi panowie będą coś o tym wiedzieli.... podobno to jest bardzo dziwne jak to się mogło urwać....no ale jednak się stało. Dziś jechaliśmy szukać części ale to na zamówienie. Jutro jedziemy po odbiór i kolega przyjedzie zrobić.
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 22 kwi 2014, o 17:36

hejka
No cóż Aga ludziska świętowali dziś odpoczywali to i ruch mniejszy
U mnie rodzinnie i domowo,za bardzo nie pojadłam,już piszę dlaczego
W pierwsze świeto trochę ;-) alkoholu wypiłam i na drugi dzień tak mnie muliło,zero apetytu normalnie wszystko blee
Dziwne to było bo ja dobrze a nawet bardzo dobrze toleruję alkohol.
I wyobraźcie sobie dziś znów od rana mi niedobrze,jakbym miała grypę żołądkową albo w ciąży była
I nagle mnie olśniło ,że ja chyba w wielki pt zaczęłam łykać żelazo na tą moją hemoglobinę pod psem i to od niej
Jak w ciąży łykałam to miałam to samo-makabra
Kris no no aleś zawazelinował u księżniczki,świetny wujek z Ciebie,już pewnie niedługo księżniczka będzie mieć rodzeństwo,wiadomo już co????
Aga no to miał szczęście teść,pamiętam,że moim rodzicom się coś takiego zrobiło jak jechali na wczasy do Łeby i koło się pokulało na pobocze.
Straszne jak to się mogło skończyć
Pokaż buty,ja też mam nowe :)
Halinko widzę,że u Ciebie też rodzinnie,zobacz tyle szykowania latania a jak co to człowiek po świętach też padnięty,przejedzony ogólnie do .......

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 22 kwi 2014, o 17:41

Witam poświątecznie :D Zwiększyłam się o pół kilograma , :( za bardzo pojadłam ciasta , :) ale to moja słabość ;-) dzisiaj część serniczka zamroziłam będzie na niedzielę przewodnią :D Dzisiaj pogoda taka sobie bo w kratkę , rano popadało później zrobiło się ciepło i słonecznie a teraz znowu zbiera się na opady deszczu :(

Agnieszko , szczęście że teściowi to koło odpadło koło domu , kurczę bo na drodze to zakończenie byłoby straszne , a twój teść nie robi co roku przeglądu w warsztacie ??? nasz samochód to mąż co roku robi generalny przegląd u mechanika to wtedy ma pewność że wszystko gra . Znowu macie imprezę :D czyli nowy wydatek , mnie w maju czeka sporo wydatków bo same uroczystości aż ich 6 , :(

Krzysiu ,teraz chyba częściej będziesz musiał zjawiać się u Juleczki i ćwiczyć z nią tą jazdę na rowerku , te melodyjki w mieszkaniu to są okropne ale na spacerze to radość dziecku daje :D Wprawiaj się , później przy swoich malcach będzie jak znalazł :D

Kasiu no my w jednakowym czasie piszemy na forum , nasze posty się minęły , , te mdłości masz po żelazie??? może musisz to zgłosić do lekarza , chyba że po tym alkoholu takie jeszcze masz objawy , czyli taki długi kac :( My tylko wypiliśmy po lampce winka , :D

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 22 kwi 2014, o 20:58

Halinko aż 6,no bierzmowanie macie,rocznicę komunii Natalki i co dalej????
Nie wiem zobaczę jutro co będzie,ale jak byłam z julią w ciąży i brałam żelazo to też mnie męczyło wtedy lekarz mówil,ze niektórzy tak mają
Jak nie postaram się dopytać lekarza

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 23 kwi 2014, o 10:17

Witam . :D Pogoda śliczna , słoneczko świeci , nie wiem jak u was ??? dalej tuczę się ciastami :( i tak myślę kiedy schudnę kiedy mam taką słabość do słodkości :( Kawka prawie już wypita :) lenistwo u mnie przeokropne :( :( to tak jest kiedy siedzi się w domu , ale dzisiaj po 14 już mamy Adasia , zupkę muszę zrobić czy mi się chce czy nie :D bo to obowiązek że jak przychodzi to nawet gdyby był najedzony to to jeszcze zje . :)

Kasi , 6 imprez bo urodziny i później imieniny Iwony ,(mojej synowej tej młodszej ) później imieniny Monisi , rocznica komunii Natalki , bierzmowanie Marcinka , urodziny Kacperka czyli 6 . :D Jak tam dzisiaj twoje samopoczucie ??? minęły mdłości????bo to okropne uczucie :( :(

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 23 kwi 2014, o 11:11

Witam i ja :)
U nas też ładna pogoda chociaż czasem słoneczko się chowa za chmurami.
Halinko, no znów wydatki, jedzenie, tylko portfel schudnie...
Pytałaś o przegląd auta, ano my to auto mamy od lipca zeszłego roku i żeby go zarejestrować to trzeba było przegląd zrobić i wszystko było w porządku.
W ogóle wszyscy mówią że to jest wręcz niemożliwe że to się urwało.
Kurcze Kasiu, a jak Ty w pracy wytrzymujesz?
Martuś,a gdzie Ty zaginęłaś?
Gosiu jak Święta minęły?
Kris, Ty dziś nie pierwszy na forum?
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 23 kwi 2014, o 12:32

Hejka
u mnie całą noc lało a wieczorem była burza,podobno bo ja nie słyszałam
Ale teraz jest taka duchota jakby miała byc burza
Z samego rana byłam u chirurga z tymi znamionami i na przyszły tydzień mam umówiony zabieg :? :? :? :?
lekarz bardzo miły i go spytałam o to żelazo i powiedział,że niestety niektórzy tak na nie reagują
A i znów mnie mdli,jakoś w pracy siedze ledwo bo ledwo ale co zrobic popijam herbatę z cytryną,wszyscy chodzą i popatrują bo ja takich rzeczy na codzień nie pijam
Wyobraźcie sobie mojego męża kuzyn nie zapłacił OC bo auto zepsute i nim nie jeździli i wczoraj jakiś fundusz gwarancyjny przysłał pismo ,że mają zapłacić 3200zł kary,normalnie są w szoku.
Halinko ja ciasta zamroziłam
Na obiad mam pierogi z fetą i szpinakiem i mięsem

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Culagula » 23 kwi 2014, o 14:24

Mówisz zabieg? To kiedy masz? Masz dokładną datę? To będzie takie wycięcie i do domu?
Mówisz ciasta zamroziłaś? Ano fajny pomysł, ale dziś ma przyjechać mąż mojej przyjaciółki naprawiać teścia auto to mu dam ciasta dla nich. To jedno wielowarstwowe poszło prawie całe, zostało dosłownie 3-4 kawałki.
Weź nic nie mów o oc bo moja rata już 3 miesiące niezapłacona..
Avatar użytkownika
Culagula
Kobietka Expert
 
Posty: 2642
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 18:56
Lokalizacja: Pomorze

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 23 kwi 2014, o 14:51

Mam dokładną datę i godzinę nawet,ale powiem po,bo diabli wiedzą czy pójdę czy stchórzę ;-)
U mnie zostało sporo ciasta prawie cały makowiec i z 1,5 blachy innych.
Jakoś mało ciasta u nas schodzi,może i ja bym zjadła ale mdłości mnie pokonały no i dobrze bo trzymam wagę :D
Aga ja sie na tym funduszu nie znam tylko K mi opowiadał,ze przeszło 3 tys im przyszło i teraz płacz.
A on im kiedyś coś tam tłumaczył,że mają wyrejestrować czy coc nie znam się nie chcę motać
To czym ty jeździsz jak OC nie masz????
Kurcze jak tak macie same imprezki to wydatek solidny,moja kumpela ma 18 dwóch chrześniaków i 3 bratanka wszystko w maj,czerwiec

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 23 kwi 2014, o 15:32

Kasiu , ja wczoraj zamroziłam ćwiartkę sernika , został mi kawałek babki , resztka mazurka kajmakowego i drugiego takiego z ziarnami i karmelem ale to się jeszcze zje , ja po świętach miałam pół kilo więcej ale już dzisiaj waga spadła o 0,8 kg bo już po obiedzie przez dwa dni nic nie jadłam , ale czuję się cała taka opuchnięta , wzięłam sobie furosemid żeby mi coś wody zeszło te tabletki to miałam po mamci są ważne do sierpnia , widzę że już ciut mi się zmniejszył ten obrzęk , a co to za diabelstwo się zrobiło to nie wiem , chyba że za długo siedziałam za stołem :( Trzymam za ciebie kciukasy , żeby ten zabieg był szczęśliwy , odważna jesteś , :ok: kary są duże za niezapłacenie OC , szkoda że nie wyrejestrował , może mu rozłożą na raty . No takich pierogów to jeszcze nie jadłam , szpinak , feta , ????

Agnieszko , to ty tylko szybko zapłać OC bo możesz też mieć kłopoty :( Wydatki mnie pochłoną , już się głowie jak to wszystko ogarnąć , teraz muszę przykrócić swoje zakupy , a na dodatek dzisiaj wysiadła nam klimatyzacja w samochodzie , mąż już zaprowadził samochód do mechanika i znowu po kieszeni :(

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 23 kwi 2014, o 15:55

Oj Halinko czy ja odważna diabli wiedzą,się okaże bo może stchórzę i nie pójdę.
Już dziś miałam dylemat jechać na wizytę czy nie ;-) akumulator mi padł i juz się migałam
Pewnie mi przyjdzie kupić nowy,bo ten coraz częściej numery mi wywija.
Klimatyzacja dobra rzecz,chociaż niektórzy narzekają ,że szkodliwa ja używam ale jak to się mówi mądrze i nikt z nas nie chorował,nawet jak Julia była malutka no odgrzybiana i coś tam jeszcze jest regularnie.
Nie mam pojęcia czy mu rozłożą na raty,musze K dopytać co i jak bo on mi tylko tak po łebkach opowiedział
Halinko a u was rocznicę komunii to się jakoś obchodzi uroczyscie????chodzi mi o to czy prezenty i jakieś coś w domu się robi?????

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 23 kwi 2014, o 17:38

Kasiu , klimatyzacje trzeba co roku odgrzybiać , to konieczność a na dodatek kupiłam do samochodu jonizator , taki malutki , które chroni organizm kierowcy i pasażerów przed negatywnym wpływem bakterii, wirusów, alergenów i zarodków grzybów pleśniowych. :D
Rocznicę u nas się nie wyprawia , może tylko kawka i ciasto ale ja dawałam każdemu dziecku trochę grosza i tak to praktykuję , tak też i na bierzmowanie :D taki los dziadków . :D
U nas przeszła malutka burza z dużymi opadami , deszcz padał taki gruby i to obficie :(

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 23 kwi 2014, o 23:25

U mnie burza była ok 21,ale taka spora i znów lało
Też mamy jonizator
No taki los dziadków a jak tych wnuków sporo to i imprez dużo
Dobrej nocki

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez hurri » 24 kwi 2014, o 08:33

Dzień dobry.

Pytałyście o Święta .... ehhhh - jakby ich nie było. W ogóle nie czułam się Świątecznie, wszystko w biegu, obiadki, kolacyjki, kanapki do pracy ....
No cóż, nic nie poradzę, w sumie powinnam się już do tego przyzwyczaić,ale jakoś .... ciężko.

Dobrze, że już po ;)


Ehhh te wydatki, wydatki ....
Nas czekają chrzciny 3 maja, na szczęście nie jesteśmy chrzestnymi, więc nie pójdzie bardzo po kieszeni, choć i tak coś trzeba dać i tak.
Gdyby nie fakt, że to najbliższa rodzina to bym może tylko pamiątkę kupiła, a tak trzeba coś do koperty włożyć ...

Dobrze, że tylko jedna taka imprezka się szykuje, no chyba, że brat Osobistego postanowi w końcu zalegalizować związek ....

Wczoraj Maja pakowała się do szkoły, miała wziąć ost. części książek, i dzisiaj z koleżanką w szatni zaczęły rozmawiać, że to już ostatnie książeczki i jak je skończą - to będą wakacje a potem już 2 klasa! I skakały z radości jak piłeczki, normalnie można czasem się uśmiać z tych dziewczynek.

I pan z księgarni mnie na korytarzu szkolnym zaczepił, i mówi, że zaprasza do księgarni bo jest promocja 25% ... Już tak mnie kurde znają, że się kłaniają na mieście i w szkole ....
A ja mimo, że mam co czytać .... to z chęcią bym poszła do matrasa po coś nowego .... Takie moje małe zboczenie ;)

Pięknie dzisiaj .... chyba pranie wstawię ...


My tak z wydatkami mieliśmy w kwietniu, ubezpieczenie autka, przegląd, jeszcze trzeba opony zmienić, no ale nie starczy nam kasy ... Potem świeta, i mimo - że ich nie czułam, to przygotować coś trzeba było ....
Mam nadzieje, że w maju będzie lepiej z finansami ...


Miłego dnia Wam życzę ;)
Avatar użytkownika
hurri
Kobietka Expert
 
Posty: 2290
Dołączył(a): 25 sie 2013, o 10:24

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez malinka 61 » 24 kwi 2014, o 15:55

Witam , :D Kurcze od rana było bardzo ładnie a teraz lunął deszcz :( :( ja już po obiedzie teraz czekam na kawkę i dokończę ciasto świąteczne te co nie zamroziłam a to ostatki mazurka i ciut babki i wreszcie koniec do niedzieli .Dzisiaj mechanik zadzwonił i stwierdził że naprawa klimatyzacji będzie bardziej kosztowna bo coś tam wewnątrz się uszkodziło i naprawa będzie nas kosztowała ponad 1200 zł , jutro się okaże :( :(

Gosiu , oj ciężkie czasy z tymi świętami i tym objadaniem się , :( ale człowiek głupi , bo naje się do syta a później narzeka że coś przyrosło po bokach :( :(

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez Hadassa » 25 kwi 2014, o 09:44

Witajcie.. czytam Was i czytam, ale nei wiem co napisać, wiec się choc przywitam ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Seksi fleksi czyli rozważania psiapsiółek

Postprzez chochlik70 » 25 kwi 2014, o 11:58

hej ]:-) ]:-) ]:-)
Wykorzystuję chwilę wolnego bo znów padnę wieczorem i nic nie napisze
U mnie w dzień niby ładnie ale od 3 dni codziennie mamy burzę i ulewę nie pada tylko leje.
Powiem wam,że żelazo zaczyna odpuszczać ;-) i już czuję się lepiej ciut mnie mdli ale po ok 3 godzinach przechodzi zupełnie apetycik mi wrócił a w lodówce pustki. :D :D
Ale dobrze,że tak jest bo bym pochłonęła i póxniej bym płakała,że to i tamto a za różowo nie jest
Mąż mnie wczoraj wieczorem tak wyprowadził z równowagi,że szkoda gadać,mądrala wielki wrrr matko czy wy wiecie jak on się z młodym kłóci normalnie żal,wiadomo młody ma czas burz i naporów ;-) ale już pomału naprawdę idzie się z nim dogadać a ten zamiast czasem odpuścić to dopiero jątrzy :angrywife :angrywife :angrywife :angrywife
wściekł mnie
Nie chce mi się wierzyć,że lada moment koniec roku szkolnego i wakacje
Gosiu masz rację dzieci są przezabawne,moja twardo mówi,ze do szkoły nie idzie zostaje w przedszkolu ;-) a ostatnio jak są we dwie(bratanica) to mają takie rozmowy,że stoję obok i śmieję się do łez
Święta to mają urok jak jesteśmy dziećmi a tak coraz mniej świąt coraz więcej pracy i komercjalizmu
Chociaż i tak dobrze,że mąż nie jest gdzieś za granicą mojej sąsiadki mąż jes w Anglii,w Polsce ok 3 razy w roku nigdy w święta,co to za życie.
Kurcze byłam w CH i niby miałam iść tylko do zoologicznego a znów weszłam do księgarni ile ja bym chciała książek kupić :roll: :roll:
Halinko porażająca ta cena naprawy ale wiadomo jak się sypie no chyba,że możecie przełożyć naprawę na luźniejszy finansowo miesiąc
Hada jak po rehabilitacji
Jak baron-broi????
Aga gdzie zabarłozyłaś???? :D
Ok kończę może mi jeszcze dziś dojdzie czasowo to napisze parę słów
OOOOMarta,Kris a wy gdzie??????

Obrazek

Sarkazm mym ojcem,ironia mą matką.Z mym charakterem nie ma tak gładko
Avatar użytkownika
chochlik70
Super Gaduła
 
Posty: 1465
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:29
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]