Rajstopy na slub?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez brunecia » 2 mar 2013, o 21:37

paula coz z tego ze pod dluga suknia nie widac, skoro potem ktoś Cie bedzie z niej rozbierał, nie omawiaj mu widoku :D
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez sun979 » 2 mar 2013, o 23:13

brunecia napisał(a):paula coz z tego ze pod dluga suknia nie widac, skoro potem ktoś Cie bedzie z niej rozbierał, nie omawiaj mu widoku :D



no właśnie ;D
sun979
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez paula » 2 mar 2013, o 23:23

dzisiaj moi rodzice odprawiali wspólnie urodziny i niestety nie miałam rajstop (skleroza zaawansowana - po prostu zapomniało mi się kupić :D). I jedyne co miałam w szafie to samonośki. Musiałam je założyć. Miałam je na sobie od teraz (od godz. 16). Początkowo nie denerwowały mnie ale miałam założoną bardzo cienką sukienkę i po prostu po jakimś czasie zaczęłam się tymi zakończeniami pończoch bawić i przypomniałam sobie że mam na sobie je i tam są silikony które mnie mogą wkurzać - no i zaczęły :D
także jeśli o tym się nie myśli to naprawdę są one ok.
Jeżeli nosisz rozmiar rajstop 2 to również takie pończochy kup
paula
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez Nina Kowalska » 8 maja 2018, o 15:05

Jak dla mnie pończochy! Chociaż muszę przyznać, że jak patrzę na kolekcję ślubną rajstop od Gabrielli pewnie pokusiłabym się i o rajstopy od nich. Od siebie mogę Ci polecić pończochy Isabelle bo na nodze prezentują się niesamowicie.
Nina Kowalska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 cze 2017, o 11:50

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez Karolka » 14 maja 2018, o 13:05

Też miałam pończochy na ślubie i uważam, że to najbardziej wygodna opcja. W rajstopach chyba szlag by mnie trafił.
Karolka
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 26 paź 2017, o 13:31

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez eklerka67 » 12 lip 2018, o 13:05

brunecia napisał(a):Ponczochy efektowniejsze i wygodniejsze. Pomyśl sobie o sikaniu: podnieść całą kieckę do góry, poźniej zsunąć rajtki bleee za dużo męczenia ;)


Też bym wybrała ponczochy :)
eklerka67
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 lip 2018, o 12:59

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez loris » 24 kwi 2019, o 17:33

Kobiety raczej zakładają pończochy. Chyba, że jest to ślub organizowany zimą.
loris
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 kwi 2019, o 17:26

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez gemeks » 23 paź 2019, o 17:55

Ubierz co chcesz. Nie patrz na to co wypada. To jest Twój dzień i Ty masz się czuć dobrze.
gemeks
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 paź 2019, o 17:50
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Tarnowiak