Rajstopy na slub?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez zlote_runo » 7 wrz 2011, o 20:43

A takie rajstopy nie zostawiają smug?
zlote_runo
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez SandiMeowMeow » 12 wrz 2011, o 21:15

zlote_runo napisał(a):A takie rajstopy nie zostawiają smug?

nie jesli nalozysz przed ubraniem sie i dobrze wyschna
SandiMeowMeow
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez tusia25 » 20 kwi 2012, o 13:11

lepiej zainwestuj w ponczochy:) sa bardziej sexy;)
tusia25
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez Miniczka » 23 kwi 2012, o 15:58

rajstopy w sprayu? wow niezle:)) musze wyprobowac;D
Miniczka
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez wiolkaMA » 5 cze 2012, o 16:24

Ja zakładam pończochy :P

Obrazek
Avatar użytkownika
wiolkaMA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 1 cze 2012, o 15:04
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez Masjaa » 20 sie 2012, o 18:51

A czemu to nie wypada z gołymi nogami do ślubu.... E tam... lepiej tak niż rajstopy do odkrytych butów koszmarek jakiś :) a co do rajstop w sprayu to podobno są genialne Sally Hansen. Ja nie miałam ale wiele zachwytów słyszałam na ich temat :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez stokrotka1011 » 24 sie 2012, o 20:12

Można iśc swobodnie bez rajstop czy pończoch ale jak masz buty nie wygodne to współczuje.

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
stokrotka1011
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 12:35

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez annacyrana » 8 wrz 2012, o 23:51

Jeśli już to rajstopy w sprayu, ja nie ubierałabym żadnych

Zaproszenia weselne - Eleganckie zaproszenia na Twoją uroczystość ślubną
Łyżki do koparek - w naszym sklepie internetowym kupisz części do koparek najtaniej w Polsce!
annacyrana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 wrz 2012, o 23:46

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez brunecia » 25 wrz 2012, o 19:47

ja do normalnych czółenek ubieram ponczochy, do odkrytych palcow nie ubiera sie rajstop ani nic, natomiast weselny przesad mowi, ze mloda nie powinna miec butow bez palcow ;)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez Gabriell » 26 lut 2013, o 12:05

Ciekawy problem. Faktycznie do odkrytych butów lepiej jest iść bez rajstop, ale jeśli to ślub to całą noc jest się na nogach nie wspominając o zabawie i tańczeniu. Można nabawić się otarć. Ciekawe jak poradziła sobie bohaterka posta :)
Gabriell
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez paula » 27 lut 2013, o 22:13

ja myślę nad butami zapinanymi wokół kostki i zamkniętymi na palcach i z tyłu (a przez środek nogi odkryte) bo to jedyne tak naprawdę które mogę swobodnie nosić (mój rozmiar to 36,5. Niestety 37 mi są odrobinę za szerokie, a 36 są niby na długość dobre ale są mi za wąskie - mam dość szeroką stópkę). Do tego chciałabym pończoszki ;) i oczywiście niebieską podwiązkę
paula
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez sun979 » 28 lut 2013, o 00:17

paula.x111 napisał(a):ja myślę nad butami zapinanymi wokół kostki i zamkniętymi na palcach i z tyłu (a przez środek nogi odkryte) bo to jedyne tak naprawdę które mogę swobodnie nosić (mój rozmiar to 36,5. Niestety 37 mi są odrobinę za szerokie, a 36 są niby na długość dobre ale są mi za wąskie - mam dość szeroką stópkę). Do tego chciałabym pończoszki ;) i oczywiście niebieską podwiązkę


Też myślę o takich butach!

Ps. Ja nie wiem, ale jesteśmy bardzo podobne w tych sprawach! ;D

Tylko jeszcze nie wiem czy pończochy czy rajstopy? :/ Mam nadzieję, że pończochy nie będą się tak zsuwać. Szczerze to nie lubię mieć coś naciągniętego pomiędzy nogami... :D
sun979
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez paula » 28 lut 2013, o 14:48

ja zdecydowanie pończochy! niejednokrotnie chodziłam już w pończochach (nie tylko po mieszkaniu dla mojego ukochanego ;)) i NIGDY nie spadły. Prędzej (odpukać!) podwiązka ci spadnie aniżeli pończocha, chyba że kupisz za duży rozmiar..
ja noszę rozmiar 3 (w 2 też bym się zmieściła ale wolę troszkę luzu) i różnią się te rozmiary w pończochach tylko tym że są odrobinę dłuższe i ciut szersze to miejsce jest gdzie znajdują się silikony ;)
paula
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez brunecia » 28 lut 2013, o 22:42

Ponczochy efektowniejsze i wygodniejsze. Pomyśl sobie o sikaniu: podnieść całą kieckę do góry, poźniej zsunąć rajtki bleee za dużo męczenia ;)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez paula » 28 lut 2013, o 23:11

ja zawsze mam dziwne wrażenie że jak idę skorzystać z wc i siadam na muszlę właśnie w pończochach to będę cała mokra :D
czy pończochy są wygodniejsze od rajtek? no chyba tylko właśnie gdy idziesz się załatwić.
Eleganckie niby też są ale jak masz suknię do podłogi to za dużo z nich nie widać :D
paula
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez sun979 » 28 lut 2013, o 23:39

brunecia napisał(a):Ponczochy efektowniejsze i wygodniejsze. Pomyśl sobie o sikaniu: podnieść całą kieckę do góry, poźniej zsunąć rajtki bleee za dużo męczenia ;)



Mądra myśl! ;) Przydatna rada z tym sikanieem... ;P
sun979
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez paula » 1 mar 2013, o 22:36

dokładnie. Tylko musisz się dobrze czuć w samonośkach :P
paula
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez sun979 » 1 mar 2013, o 23:25

paula.x111 napisał(a):dokładnie. Tylko musisz się dobrze czuć w samonośkach :P



Kupię wcześniej i pobiegam sobie po pokoju :D
sun979
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez paula » 1 mar 2013, o 23:29

ja proponuję ubrać spódniczkę i pończoszki i iść na spacer. Wtedy zobaczysz czy jakoś specjalnie cię denerwują czy wręcz odwrotnie. Ja jestem już przyzwyczajona. Co prawda po długim noszeniu ich to potem mi się odcisk na udach robi i jest to średnio przyjemne ale wydaje mi się że serio są wygodniejsze dla panny młodej niż zwykłe rajtki ;)
paula
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez sun979 » 2 mar 2013, o 18:30

paula.x111 napisał(a):ja proponuję ubrać spódniczkę i pończoszki i iść na spacer. Wtedy zobaczysz czy jakoś specjalnie cię denerwują czy wręcz odwrotnie. Ja jestem już przyzwyczajona. Co prawda po długim noszeniu ich to potem mi się odcisk na udach robi i jest to średnio przyjemne ale wydaje mi się że serio są wygodniejsze dla panny młodej niż zwykłe rajtki ;)



Szczerze to nigdy nie miałam pończoch na sobie, ale chciałabym na ślubie mieć. Choćby ze względu na wygodę sikania ;D Mam głupie uczucie, że przy zabawach będą się zsuwać i będzie mnie to bardzo denerwować. Muszę chyba faktycznie kupić sobie szybciej i spróbować przez chwile pochodzić. Choćby po domu, bo nie wiem nawet jaki będzie idealny rozmiar dla mnie, żeby były bardzo dopasowane. Myślę, że 2 wystarczy...
sun979
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez brunecia » 2 mar 2013, o 21:37

paula coz z tego ze pod dluga suknia nie widac, skoro potem ktoś Cie bedzie z niej rozbierał, nie omawiaj mu widoku :D
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez sun979 » 2 mar 2013, o 23:13

brunecia napisał(a):paula coz z tego ze pod dluga suknia nie widac, skoro potem ktoś Cie bedzie z niej rozbierał, nie omawiaj mu widoku :D



no właśnie ;D
sun979
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez paula » 2 mar 2013, o 23:23

dzisiaj moi rodzice odprawiali wspólnie urodziny i niestety nie miałam rajstop (skleroza zaawansowana - po prostu zapomniało mi się kupić :D). I jedyne co miałam w szafie to samonośki. Musiałam je założyć. Miałam je na sobie od teraz (od godz. 16). Początkowo nie denerwowały mnie ale miałam założoną bardzo cienką sukienkę i po prostu po jakimś czasie zaczęłam się tymi zakończeniami pończoch bawić i przypomniałam sobie że mam na sobie je i tam są silikony które mnie mogą wkurzać - no i zaczęły :D
także jeśli o tym się nie myśli to naprawdę są one ok.
Jeżeli nosisz rozmiar rajstop 2 to również takie pończochy kup
paula
 

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez Nina Kowalska » 8 maja 2018, o 15:05

Jak dla mnie pończochy! Chociaż muszę przyznać, że jak patrzę na kolekcję ślubną rajstop od Gabrielli pewnie pokusiłabym się i o rajstopy od nich. Od siebie mogę Ci polecić pończochy Isabelle bo na nodze prezentują się niesamowicie.
Nina Kowalska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 cze 2017, o 11:50

Re: Rajstopy na slub?

Postprzez Karolka » 14 maja 2018, o 13:05

Też miałam pończochy na ślubie i uważam, że to najbardziej wygodna opcja. W rajstopach chyba szlag by mnie trafił.
Karolka
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 26 paź 2017, o 13:31
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]