Przedłużanie rzęs

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Pauka75 » 27 kwi 2014, o 19:15

może i sztuczne rzęsy nie "niszczą" naszych ale znacznie skracają ich żywotnośc obciążając je jeszcze bardziej niż ciężkie tusze. dla delikatnych i łamliwych rzęs to koszmar. Dlatego ja w końcu zmądrzałam i zdecydowałam się na odżywkę i mogę śmiało powiedzieć że beauty lash uratowało moje rzęsy
Pauka75
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 31 sty 2014, o 22:02

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Rzesy-Sklep_pl » 29 kwi 2014, o 16:20

Wszystko zależy od tego na jakie się zdecydujemy w kwestii przedłużania rzęs,jeśli na naturalne,to raczej nie ma się czego obawiać. Zresztą zajmujemy się tym na co dzień,więc chętnie doradzimy i pomożemy.
Rzesy-Sklep_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 18 gru 2013, o 10:19

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez CosmoCenter » 15 kwi 2015, o 14:08

To prawda, że niektóre Panie skarżą się, że sztuczne rzęsy wyglądają dość sztucznie i są niewygodne. Ale technologia się rozwija i pojawiają się sposoby, które rozwiązują te problemy. W naszym gabinecie stosujemy na przykład metodę Nouveau Lashes. Obserwujemy efekty a nasze Klientki są zadowolone, więc możemy się na jej temat wypowiedzieć :)
To metoda 1:1, czyli do każdej naturalnej rzęsy doklejona zostaje nowa - lekka, wykonana z poliestrowo-jedwabnych włókien, dzięki czemu Panie mówią o dużym komforcie noszenia. Odpowiednio przyklejona rzęsa trzyma się mocno swojej naturalnej "podpórki" i wypada dopiero wraz z nią (w tempie uwarunkowanym indywidualnymi cechami każdego człowieka, ale średnio od kilku tygodni do - nawet - kilku miesięcy!). W efekcie rzęsy są mocno pogrubione, wydłużone, zagęszczone, wyglądają pięknie, a ich noszenie jest wygodne :)
My polecamy i nasze Klientki też - jeśli już kombinować przy rzęsach, to właśnie tą metodą :)
CosmoCenter
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 kwi 2015, o 13:54

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez lunka20 » 17 kwi 2015, o 13:40

Wole mieć swoje naturalne, słyszałam, że sztuczne osłabiają włoski rzęs.
lunka20
Miła Kobietka
 
Posty: 100
Dołączył(a): 4 lis 2014, o 10:25

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez shinsetsu » 4 maja 2015, o 11:22

trzeba się przyzwyczaić do ich wagi a i najlepiej na samym początku posiedzieć w domu i sprawdzić czy nie ma się alergi na jakąś część sztucznych dodatków



SPAM

Ostatnio edytowano 4 maja 2015, o 12:13 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
shinsetsu
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 maja 2015, o 11:15

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Lagenko_pl » 4 maja 2015, o 12:07

Ja jakoś nigdy nie miałam zapędu do tego aby przedłużać sobie rzęsy,rozumiem malować i podkreślać je,ale nic poza tym,to też kwestia akceptacji siebie i swojego wyglądu.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez pinkuneko » 5 cze 2015, o 11:42

na jakąś specjalnąś okazję to warto się wystroić
pinkuneko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 11:36

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Lagenko_pl » 8 cze 2015, o 09:46

No może na specjalną okazję tak,natomiast na co dzień takie przedłużane rzęsy moim zdaniem tylko przeszkadzają i na pewno nie stanowią o atrakcyjności.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Hadassa » 8 cze 2015, o 13:10

Zależy jak są zrobione ;)
Mogą wyglądać nawet naturalnie :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Chilli » 9 cze 2015, o 09:48

Ja się nad tym nadal zastanawiam, ale prawda jest taka że one potrafią wyglądać pięknie :) To wszystko zależy z czego i jak są zrobione.
Avatar użytkownika
Chilli
Fajna Kobietka
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 sty 2015, o 17:02

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez kotek » 25 cze 2015, o 13:44

moja koleżanka przedłużyła sobie rzęsy, cuuuudownie wygladała, przede wszystkim naturalnie, muszę ją kiedys dorwać i zapytać gdzie to robila :)

Odziez z Anglii, Wloch i Francji
http://www.zeltros.co.uk
kotek
Fajna Kobietka
 
Posty: 109
Dołączył(a): 26 kwi 2015, o 13:10

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez essaja » 20 lip 2015, o 08:50

Kusi mnie, żeby przedłużyć rzęsy, ale obawiam się późniejszego osłabienia swoich. Może jednak zdecyduję się na odżywkę. Stosowałyście Log 4 Lashes? Jak długo trzeba czekać na efekty?
essaja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 17 lip 2015, o 12:59

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Hadassa » 21 lip 2015, o 18:27

Ja stosuje l4l i jestem zadowolona. Po 2 tygodniach widzialam ze sa dluzsze

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez essaja » 24 lip 2015, o 11:09

Hadassa, dzięki za odpowiedź. W takim razie L4L musi szybko znaleźć się w mojej kosmetyczce.
essaja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 17 lip 2015, o 12:59

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Hadassa » 27 lip 2015, o 09:08

Ja polecam. Nawet moja siostra ostatnio podziwiala moje rzesy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez kies » 31 lip 2018, o 09:29

Fajnie robią w Magic Visage, nie wiem jakim cudem, ale pani Ola tak dobiera rzęski, materiał, kolor, że na prawdę fajnie pasują do twarzy.
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Maryskaa@ » 28 sie 2018, o 12:45

Uwielbiam długie i bujne rzęsy, jednak nie mogę patrzeć na dziewczyny, które robią to w sposób, iż mam wrażenie, że zaraz odlecą na tych rzęsach jak na skrzydłach.
Maryskaa@
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 kwi 2018, o 13:46

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Nataczka » 9 paź 2018, o 12:48

Jestem tego samego zdania. Rzęsy ładnie się prezentują, kiedy dają naturalny efekt. A jakiej firmy rzęsy doczepiają Wam stylistki rzęs? Ja zazwyczaj mam doklejane z tej firmy: SPAM

Ostatnio edytowano 9 paź 2018, o 16:57 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Nataczka
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 kwi 2018, o 12:48
Lokalizacja: Mikołów

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez skrzypaczka » 11 lis 2018, o 21:32

jesli przedluzac rzesy to tylko w dobrym salonie. takie rzeczy zabiegi oddaje zawsze w rece profesjonalisty :) do tego typu spraw polecam Salon Urody Figaro w Warszawie. poza uslugami kosmetycznymi maja tez fryzjerstwo. no i w fajnej cenie strzyzenie meskie wiec mozna zabrac ze soba faceta ;P ja jestem zadowolona z ich pracy i polecam kazdemu kto chce o siebie zadbac a przy tym ceni sobie przyjemna atmosere
skrzypaczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 18 paź 2018, o 21:28

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Anusia123 » 7 kwi 2019, o 12:15

Ja uważam, że dobrze dobrane do kształtu oczu rzęsy mogą wyglądać naturalnie a zarazem "otworzyć" nieco oko. Najlepiej na początek wypróbować bardziej subtelne rzęsy, aby nie ingerować za bardzo w wygląd, ale delikatnie zmienić spojrzenie. Dodatkowo warto słuchać zaleceń stylistki i przestrzegać zaleceń jak prawidłowo dbać o rzęsy :)
Anusia123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 kwi 2019, o 12:06

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez BlackWolf » 22 kwi 2019, o 14:49

Grubo zastanawiam się nad przedłużeniem rzęs.
Ładnie wyglądają po wizycie od kosmetyczki i kolejną zaletą jest zaoszczędzanie czasu na ich podkreślenie, ale...
Po pierwsze: trzeba na nie uważać. Nie wgniatać ich w poduszkę, nie trzeć oczu, wykluczone jest stosowanie wszelakich olejków i płynów dwufazowych. Nawet używając kremu należy zachować ostrożność żeby nie pokleić rzęs. Itd. itp.
Po drugie: Jeśli są źle zrobione to zaczynają szybko odpadać, po czasie wyginają się na wszystkie strony a to wygląda naprawdę okropnie.
Po trzecie: rzęsy z jedwabiu czy z biednych norek mogą uczulać.
Po czwarte: Trzeba je regularnie uzupełniać a to wiąże się z dodatkowym kosztem.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez reginne » 12 lip 2019, o 10:59

Jak najbardziej polecam przedłużanie rzęs. Z własnego doświadczenia polecam patrzeć jakiej firmy materiały stosuje salon. U mnie najlepiej się sprawdzały z Magnetica Lashes. Zarówno mnie jak i moje koleżanki nie uczula klej i bardzo długo się trzymają :)
reginne
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 28 maja 2018, o 08:52

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez minka18 » 30 paź 2019, o 16:42

Ja tam lubię założyć sobie solidne rzęsy. Dokładnie mam na myśli Rzęsy Mink, zaoferowane przez jolash.pl/ . To trafiony wybór, dzięki któremu moje rzęsy prezentują się dużo lepiej!
minka18
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 26 wrz 2019, o 15:56

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Barbaz » 26 lis 2019, o 12:39

Nigdy nie próbowałam przedłużania rzęs i nie zamierzam. Nie lubię sztucznego efektu, a właśnie ten powyżej taki mi się wydaje. Z kolei, ostatnio zauważyłam, że modnym zabiegiem stał się lifting rzęs, dzięki któremu zostają podkreślone walory naszych naturalnych rzęs.
Barbaz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 lis 2019, o 14:45

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Adwokatka1 » 31 sty 2021, o 00:32

Ja chodzę na przedłużanie rzęs do Magdaleny Bąk na Karwińskiej w Warszawie. Zazwyczaj decyduję się na metodę 1 do 1, ale ostatnio zaszalałam i wybrałam objętościową 2D-8D. Powiem tak: w każdej wersji wygląda to świetnie :) Wszystko tylko zależy od naszej odwagi i w czym się dobrze czujemy.
Adwokatka1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lis 2013, o 09:04
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]