Przedłużanie rzęs

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Klaris » 20 kwi 2011, o 20:57

Ja robię za 300 i uzupełniam za 150 w zaufanym salonie. I zdaję sobie sprawę z różnicy, jednak jak mam już zaufane miejsce, to nie będę ryzykowała. To tak jak z zaufanym, ulubionym fryzjerem.
Klaris
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez mikiqu » 11 cze 2011, o 19:09

ja robiłam przedłużanie rzęs w Lubliniew salonie Euforia tylko raz, ale efekt był super. Trochę się bałam że będzie to wyglądać sztucznie i będzie przzesadzone, ale profesjonalne stylistki zawsze zrobią Ci tak jak będziesz chciała :)

treść zmieniona prze moderatora

proszę nie spamować
mikiqu
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez puszapek » 12 cze 2011, o 12:15

Moja koleżanka miała wydłużane rzęsy, nosi okulary i nie mieściły jej się te rzęsy w okularach, to znaczy zahaczała o szkiełka i strasznie śmiesznie to wyglądało, do tego po zdjęciu rzęs swoich praktycznie nie miała, było to pół roku temu i do dziś ma dziwne rzęsy takie zupełnie krótkie, równe, nienaturalnie wyglądające.
puszapek
 

przedłużanie rzęs a lato?

Postprzez drobaska » 15 sie 2011, o 23:44

chciałabym przedłużyć sobie rzęsy ale nie wiem czy będę je potem mogła moczyć w basenie i w morzu? może macie jakies doświadczenia ze sztucznymi rzęsami?
drobaska
 

Re: przedłużanie rzęs a lato?

Postprzez dorciak » 17 sie 2011, o 12:23

Zalezy gdzie zrobisz rzesy, ale po zabiegu w dobrym gabinecie nie masz sie czego obawiac. Nie mozesz ich chyba moczyc tylko przez dzien czy dwa a potem chulaj dusza piekla nie ma:D:D
dorciak
 

Re: przedłużanie rzęs a lato?

Postprzez drobaska » 18 sie 2011, o 16:42

w dobrym tzn w jakim? to muszą być jakieś specjalne rzęsy żeby było można moczyć?
drobaska
 

Re: przedłużanie rzęs a lato?

Postprzez joanna18 » 19 sie 2011, o 11:10

Nie ma specjalnych rzęs.
Nie to są te same przyczepiane są do naszych i trzeba je i tak uzupełniać co jakieś 6 tygodni bo się przerzedzają. Wiadomo jak będziesz nurkować to może coś się odkleić - to normalne, ale normalne pływanie, kąpiel nic Ci nie grozi :)
joanna18
 

Re: przedłużanie rzęs a lato?

Postprzez dorciak » 19 sie 2011, o 15:53

joanna18 ma racje, ale warto zebys wiedziala ze jesli zrobisz sobie przedluzanie z ogoloszenia to one moga wypasc szybko, nawet jesli nie bedziesz moczyla. ale profesjonalny salon robi zabiegi na dobrych kosemtykach i materialach wiec wiec gwarantuje ci tez wysoka jakosc uslugi. Ja sobie zxafundowalam taki zabieg w Xtreme Lashes przed wakacjami i ejstem bardzo zadowolona. nawet slone morze w choracji mi rzesek nie popsulo :D
dorciak
 

Re: przedłużanie rzęs a lato?

Postprzez buraczka » 20 sie 2011, o 19:31

ja tez chciałam sobie przedłużyć rzęsy. ale obawiam sie uczulenia, nie mialaś z tym problemu?
buraczka
 

Re: przedłużanie rzęs a lato?

Postprzez dorciak » 31 sie 2011, o 20:11

Nie no co ty, nie ma zadnego uczulenia. Tzn slyszalam o wielu przypadkach uczulenia ale to sie zdaza w jakichs nieznanych firmach albo u pan z ogloszenia, allegro czy cos takiego. Tak jak mowie Xtreme Lashes to bardzo dobra firma, przedluzalam tam rzesy i nie mialam zadnego uczuelnie. A no i moja znajoma, ktora jest normalnie alergikiem tez tam byla juz kilka razy i wszystko pieknie. Dobrej jakosci kosmetyki i chyba dlatego nie ma zadnych 'skutkow ubocznych'. Pozdrawiam!
dorciak
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Tusia » 2 lis 2011, o 20:34

dione napisał(a):znalazłam przedłużanie rzęs metodą Xtreme Lashes

nie wiedzialam ze to metoda, bo spotkałam się z nazwą, myślałąm ze nazwa salonu...
Czytam i czytam i zastanawiam się, bo sama myślałam nad takowym "zabiegiem". Widzę, że nie ja jedna zresztą i że sprawa jest coraz popularniejsza :)
Tusia
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez gohusia » 4 lis 2011, o 12:00

Xtreme Lashes to studio z siedzibą w stolicy gdzie przeprowadzane są szkolenia kończące się certyfikatem. Szkolenia przedłużania i podkręcania rzęs. sama się orientowałam co i jak i wiem że 5 listopada zaczyna się kolejne szkolenie. myślę nad tym czy nie zainwestować i nauczyć się tej umiejętności :D bo chyba zwykłe tusze powoli przejdą do lamusa..
gohusia
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez sialala » 7 lis 2011, o 13:38

a mozna sobie samej przedłużyć rzesy po takim szkoleniu? :> bo jesli tak to bylabym bardzo zainteresowana. Tusze ładnie wygladaja ale ja jestem nerwus i tusz na mnie dlugo nie wytrzyma, zapominam o nim, potre oko jak mnie zaswedzi i łaze potem jak takie zombie. Neireformowane to juz, probowalam sie nauczyc z takim tuszem chodzic ale po prostu sie nie da w moim wypadku ;)
sialala
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez gohusia » 13 lis 2011, o 15:33

Tutaj http://www.xtremelashes.pl/content/view/73/185/ są wszelkie informacje na temat treningów i metody oraz szkoleń z Xtreme Lashes.
gohusia
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Ambasadorka Denique » 18 lis 2011, o 10:23

Zalety przedłużania i zagęszczania rzęs to nie tylko zwiększenie wyrazistości spojrzenia, ale przede wszystkim oszczędność czasu przy codziennym makijażu :) Ogromną popularnością cieszy się przedłużanie rzęs metodą 1:1. Do każdej naturalnej rzęsy doczepiana jest przy użyciu niewidocznego i nie powodującego alergii kleju, nowa syntetyczna rzęsa. W zależności od rodzaju naturalnych rzęs osoby, dobierany jest kształt i rodzaj tych doklejanych. Są one wykonane z pojedynczych włókien syntetycznych o tak uformowanym kształcie i rozmiarze, że wyglądają zupełnie jak prawdziwe. Zabieg trwa około 2 do 3 godzin. Rzęsy utrzymują się około ośmiu tygodni i wypadają zgodnie z biologicznym rytmem wzrostu naturalnych rzęs, który wynosi około 90 dni. Dla utrzymania odpowiedniej gęstości długości rzęs, zaleca się uzupełnienie sztucznych rzęs co 2 do 4 tygodni. Przedłużanie rzęs można m.in. wykonać w sieci salonów piękności Denique już od 200 zł :)
Ambasadorka Denique
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez veryAnka » 21 lis 2011, o 13:32

dziewczyny, a jak to sie ma do alergii? czy to klejenie rzes nie uczula?
veryAnka
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Tusia » 22 lis 2011, o 15:57

veryAnka napisał(a):dziewczyny, a jak to sie ma do alergii? czy to klejenie rzes nie uczula?


pod hasłem:
Czy produkty Xtreme Lashes® są bezpieczne?
odpowiedź na Twoje pytanie :)
http://www.xtremelashes.pl/content/view/15/85/#czypro
Tusia
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez natusia3003 » 22 lis 2011, o 16:32

Miałam kilka razy przedłużane rzęsy i byłam bardzo zadowolona :) z tym że nie wiem jaki jest koszt bo miałam zakładane za darmo przez ciocie kosmetyczkę :)
natusia3003
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 paź 2011, o 19:16

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Tusia » 30 lis 2011, o 23:22

Ale jak rozumiem ciocia ma certyfikaty ? Pewnie tak nie sądzę aby Cię narażała nie mając praktyki, wiedzy czy doświadczenia w tej materii..
Tusia
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez veryAnka » 1 gru 2011, o 16:14

dzieki kochana! a powiedz Ty mi jeszcze, co ile trzeba taki zabieg powtarzac?
veryAnka
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Tusia » 17 gru 2011, o 20:48

wszystko zależy od szybkości porostu rzęs, średno wychodzi tak co 2-3 tygodnie, jeśli chcesz mnieć cały czas rewewelacyjny efekt to co dwa tygodnie tak myślę. Ja przedłużałam sobie w salonie pod Waszawą w Łomiankach. Nie mogę narzekać na rzęsy, a że wykonująca mi stylizaację Pani Iza tak świertnie i naturalnie dobrała rzęsy to ja mogłam z uzupełnienie poczekać dłużej, chociaż po uzupełnieniu oczywiście od razu zauważasz różnicę. Zresztą jak się tak ma człowiek okazję wreszcie zrelaksować, poleżeć pod kocykiem to chce się tam wracać . :D
Tusia
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez sialala » 18 gru 2011, o 15:14

Ja sie zastanawiam nad przedłużeniem sobie u nich rzes na Sylwestra. Ale to już taki nie tyle naturalny, co raczej szalony, karnawałowy styl bym wolała, coś a la to powiedzmy: Obrazek

tylko zastanawiam sie, jakie kolory dobrać do szarozielonych oczu :) Macie jakieś propozycje?
sialala
 

Re: przedłużanie rzęs a lato?

Postprzez sialala » 18 gru 2011, o 16:35

Nic sie nie powinno stać, tymbardziej jeżeli przedłużasz rzesy metodą 1:1, ale w takich profesjonalnych salonach to już standard :) co do uczulania - u nich nie uczula, bo specjalnego kleju dla alergików używają.
sialala
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez Tusia » 26 gru 2011, o 21:12

moim zdaniem to dobry wybór miejsca, a co do doboru kolorów na pewno osoba wykonująca przedłużenie pomoże Ci. W końcy mają certyfikaty wydaje mi się nie tylko z samego sposobu klejenia ale dopasowania i rzęs i stylu. Bardziej zaczęłabym się zastanawiac nad tym czy znajdzie się termin bo sylwester juz za 5 dni...
Tusia
 

Re: Przedłużanie rzęs

Postprzez a_gatka » 27 gru 2011, o 16:28

A da się jakoś dobrać samą długość rzęs? Nie chciałabym wyglądać sztucznie, bo nie o efekt sztucznych mi chodzi..
a_gatka
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron