Problem z libido

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Problem z libido

Postprzez mycha25 » 12 maja 2012, o 10:29

ameba00 napisał(a):Ja nie mam tyle szczęścia, mój meżczyzna uważa że gra wstępna jest nie potrzebna. On lubi " na osrto" ja nie-nie wiem jak mu powiedzieć że ja tak nie lubie:(


Najlepiej prosto z mostu!Jeżeli Cie kocha to zrozumie i będzie starał się poprawić.Próbowałaś w ogóle kiedyś z nim o tym gadać czy potulnie zgadzasz się na to jak on chce?Nic dziwnego że nie odczuwasz przyjemności w łóżku skoro partner nie zwraca uwagi na Twoje potrzeby i jest egoistą w sexie.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Problem z libido

Postprzez no.nie.wiem » 13 maja 2012, o 11:37

Moja znajoma twierdzi, że obecnie reklamowany lek "Asekurella" (chyba tak się to pisze) sprawił, że wzrosło jej libido. Z tym, że ona zażywa pigułki antykoncepcyjne. W sumie też na bazie hormonów... Spróbować nie zaszkodzi.
no.nie.wiem
 

Re: Problem z libido

Postprzez karunia222 » 13 maja 2012, o 18:06

Co do wypowiedzi ameba00 myślę, że powinnaś powiedzieć mu wprost. Przecież seks to nie tylko przyjemność dla niego, ale i dla Ciebie.. I jemu również powinno na tym zależeć..

Z tego co wiem, Asequrelle stosuję się wraz z tabletkami antykoncepcyjnymi. Przy najbliższej wizycie u ginekologa, zapytam się, czy można brać je bez tabletek. Bo jak widzę, ich cena jest o wiele niższa niż innych, podobnych leków do Asequrelli.
karunia222
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 5 maja 2012, o 19:12

Re: Problem z libido

Postprzez ona90 » 13 maja 2012, o 23:59

Karunia,

ale bierzesz tabletki na bazie hormonu. wiec moze one obnizaja Ci libido?
szczerze, ja tez mam bardzo czesto podobnie do Ciebie. byl tylko jeden mezczyzna, ktory doprowadzil mnie do orgazmu pochwowego. tak to tylko lechtaczkowy. moze to zalezy od starania sie faceta, moze od naszej budowy ciala, a moze wlasnie przez lekarstwa. sama tego nie wiem;]
ona90
 

Re: Problem z libido

Postprzez karunia222 » 14 maja 2012, o 12:06

Bardzo możliwe że to właśnie moje tabletki tak na mnie działają. Ale z tego, co mówili moi lekarze, dobrze dobrane tabletki nie powinny mieć żadnego wpływu na organizm. A podobno są dobrze dobrane..
karunia222
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 5 maja 2012, o 19:12

Re: Problem z libido

Postprzez ameba00 » 5 cze 2012, o 10:54

Czy dobrze dobrane to sama się przekonasz dopiero. Kiedyś bralam tabletki przez 2 mies -drogie no i skuteczne bo miałam taką sytuację "awaryjną" i okazało się że były jeszcze wcześniej skuteczne niż miały być-ale... strasznie po nich przytyłam i musiałam odstawić.
Avatar użytkownika
ameba00
Miła Kobietka
 
Posty: 77
Dołączył(a): 8 maja 2012, o 17:12

Re: Problem z libido

Postprzez karunia222 » 9 cze 2012, o 14:05

Jeśli się nie mylę, masz na myśli tabletki antykoncepcyjne? Ja natomiast mówiłam o hormonach tarczycy, które przyjmuję. Niestety, nie mogę ich odstawić..
karunia222
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 5 maja 2012, o 19:12

Re: Problem z libido

Postprzez Justii2612 » 13 cze 2012, o 11:03

Z mojego doświadczenia... pewnie w porównaniu do niektórych kobiet jest zerowe:) ale jestem już z chłopakiem prawie 4 lata. Zauważyłam, że to czy się osiągnie orgazm czy nie (chodzi mi o pochwowy) zależy w dużym stopniu od pozycji, jakie sie stosuje. Np. ja w zwyklej tzn na tzw. "misjonarza" w życiu nie dojde... Często zdarza się też że przez stres nie da się osiągnąć, wtedy można wypić lampkę wina, czy szampana, zacząć od romantycznej kąpieli we dwoje;)
Justii2612
 

Re: Problem z libido

Postprzez ameba00 » 14 cze 2012, o 15:22

Nigdy bym nie przypuszczała, że pozycja może mieć coś z tym wspólnego, a to ciekawe :D Muszę wypróbować czy to coś da :lol:
Avatar użytkownika
ameba00
Miła Kobietka
 
Posty: 77
Dołączył(a): 8 maja 2012, o 17:12

Re: Problem z libido

Postprzez nina19 » 8 sie 2012, o 00:20

Może po prostu nie spełnia Twoich wymagań? Jest niedelikatny, za mało czuły, myśli tylko o przyjemności dla siebie, jesteś zbyt spięta, masz trudny okres w życiu.
Może być wiele powodów.
nina19
 

Re: Czy to niskie libido?

Postprzez nina19 » 9 sie 2012, o 23:36

arcticone napisał(a):napij się przed seksem i spróbuj się rozluźnić ;)


Kobiecie po lakoholu jest trudno doznać orgazmu.
U mnie np. nigdy po alkoholu nigdy nie ma orgazmu. ( chodzi o minimum 1 piwo )
Ale są wyjątki.
nina19
 

Re: Problem z libido

Postprzez ladyD22 » 4 gru 2012, o 22:35

Wiecie co kobietki mam podobny problem :( choc nie stosuje antykoncepcji wogole nie mam ochoty na seks, jeszcze mam brak miesiaczki juz 2 miesiace piersi mnie bardzo bola nie wiem czy to ciaza czy nie... ale jak moj facet sie do mnie zbliza to mowie mu ze nie bo cos mnie boli wymyslam jakies glupoty. a kiedys zyc bez seksu nie moglam musialam to robic codziennie nawet kilka razy dziennie a teraz nie??
ladyD22
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 31 lip 2012, o 10:20
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]