Sutki, niplette

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Sutki, niplette

Postprzez nikosia20 » 14 lip 2013, o 19:21

Witam. Mam problem z wklęsłymi sutkami. Nie są one płaskie tylko schowane do środka. Mogę mieć problem z karmieniem dziecka w przyszłości, ale na razie ten problem mnie nie dotyczy.
W tej chwili czuję się mało atrakcyjna jako kobieta, i chciałabym jakoś je wyciągnąć. Czy któraś z Was miała bądź ma taki problem i chciałaby mi pomóc? :) Byłabym wdzięczna! Jest na rynku takie coś jak Niplette, tylko, że jest bardzo drogie. Czy są jakieś inne sposoby? Dodam, że na zimną wodę, podniecenie nie stają mi sutki. A jak już stają to do środka.
nikosia20
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 gru 2012, o 11:32

Re: Sutki, niplette

Postprzez nati18 » 18 lip 2013, o 12:19

Moze idz do lekarza ;)

Kochać to nie trzymać za rękę, lecz puścić ją by druga osoba nauczyła się chodzić w miłości.
Avatar użytkownika
nati18
Fajna Kobietka
 
Posty: 159
Dołączył(a): 23 maja 2013, o 19:29

Re: Sutki, niplette

Postprzez Szarotka.Redcart_pl » 18 lip 2013, o 15:17

Chyba racja,najlepiej byłoby udac się z tym do lekarza,ponieważ z perspektywy forum nikt nie pomoże ani nie doradzi,tutaj na kosmetykach na pewno się nie skończy. Daj znac jak będziesz po wizycie.
Szarotka.Redcart_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 15:08
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]