dlaczego nie miał wzwodu ?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

dlaczego nie miał wzwodu ?

Postprzez pumba375 » 2 lip 2013, o 15:27

zacznę może od początku mam 20 lat, on 28, znamy się od dziecka, on mnie zna od 20 lat... przyjaźniliśmy się od kąd pamiętam, zawsze mogłam na niego liczyć, on na mnie, no poprostu kumple z podwórka.. Miał kiedyś dziewczyna (2 lata) ale od 3 jest sam, ja mialam partnera od 4 lat, ale niestety rozstalismy się... Poszłam do Niego na herbate, oglądalismy film jak zwykle, gadalismy i nagle stąd ni z owąd zaczelismy sie całować, wiem ze się mu podobam, nieraz mówił ze mam boskie ciało, że bardzo się mu podobam, ze go podniecam i nieraz zartowal ze jak będę wolna to będziemy razem... ze będzie czekal na mnie. smile . Było naprawdę wporządku na początku, zaczeliśmy się pieścić i nagle BUM... jego członek zamienił się w flaczałego rodzynka... kompletnie nie wiedzialam o co chodzi, mówilam ze nie szkodzi ze się zdarza itd.. pocieszałam go, ale on kompletnie się załamał.. bo oboje tego chcielismy, mielismy dom wolny nikogo za ścianą więc nie musilismy się stresowac ze ktos nas zobaczy wejdzie itd, dodam ze wypilismy po drinku, wszytsko romantyczny klimat, muzyka i w ogole. i nagle taki nie wypał, zaczelismy po chwili znowu i tez nic z tego, nie uzywalismy prezerwatywy, więc nie miala ona wpływu też jak u co poniektórych facetów.... stąd moje pytanie.. co może być tego powodem ?. jak naprawdę wszytsko zapowiadało się bardzo dobrze..
pumba375
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 15:25

Re: dlaczego nie miał wzwodu ?

Postprzez Hadassa » 2 lip 2013, o 15:33

może po prostu się zestresował ??
Powtórzyliście to kiedyś ?? Czy to było jednorazowo ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: dlaczego nie miał wzwodu ?

Postprzez Adidasowa » 2 lip 2013, o 15:57

Tak jak Kayira napisała, facet mógł się po prostu zestresować... może go onieśmieliłaś i po prostu tak się stało. Poza tym alkohol również ma wpływ na wzwód facetów - niestety zły. Dlatego nie przejmujcie się i spróbujcie jeszcze raz;-)

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: dlaczego nie miał wzwodu ?

Postprzez pumba375 » 2 lip 2013, o 21:32

uznaliśmy, że nie wypał był dlatego ze może za bardzo oboje tego chcieliśmy, że zawsze przyjaciele, nieraz lezelismy przytuleni ale jak para super przyjacioł, nie patrzylismy na siebie jak na kogos z kim możemy się związać..

zaprosił mnie na herbate, tym razem nie wypilismy ani jednego drinka, zrobił dobry obiad, deser, oglądalismy romantyczny film, stwierdzilismy ze sprobujemy jeszcze raz i co.. ZNÓW TO SAMO, stanąl na chwilę i po "robocie"...

Z jakiś rok temu miał podobną sytuację, ale nie miał wzwodu dlatego, że to była przypadkowa nowa koleżanka, i nie chciał z Nią tego zrobić,bo nie sypia z byle kim, nie pociągała go, poprostu jej odmówił. itd... był wcześniej tak jak mówilam w związku dość dlugo i nie miał problemu z tamtą partnerką, przyjaznilismy sie i nadal sie przyjaznimy bardzo dlugo, tylko od pewnego czasu popatrzylismy na siebie z innej perspektywy jako na przyszlych parnterów, a na etapie daleszej przyjazni... mówil mi o swoich poprzednich przezyciach, ja jemu o kontaktach z poprzednim partnerem również... może i macie rację, że boi się, że mnie nie zaspokoi, bo już wczesniej mi powiedzial, ze jego sprzęt do wielkich nie należy. Ale wielkość przecież nie stoi na przeszkodzie ani nie urazilam go nie powiedzialam mu nic przykrego na ten temat, nie wysmiałam czy cos, zaaragowałąm tak jak chyba kazda Normalna dziewczyna powinna zaragować.
pumba375
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 15:25

Re: dlaczego nie miał wzwodu ?

Postprzez Hadassa » 2 lip 2013, o 21:38

Może po prostu potrzebujecie czasu... i niekoniecznie musicie dojść do końca ;)
Poza tym, może Ciebie najpierw zaspokoić w inny sposób.. a kiedy już zobaczy, że potrafi to i z członkiem nie będzie problemów ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: dlaczego nie miał wzwodu ?

Postprzez paula » 2 lip 2013, o 21:48

nic na siłę!
z kobietami jest dużo łatwiej, bo nawet jak nie do końca jest gotowa na seks, to może się wspomóc jakimiś żelami. Z facetem już tak dobrze nie ma.
Poza tym, po co od razu lądujecie w łóżku i zakładacie że będziesz uprawiać seks? Nie uważam tego za dobre posunięcie. Powinniście najpierw poznać swoje ciała, reakcje na niektóre bodźce, powinniście powolutku do tego zmierzać. Im więcej o tym myślicie tym jest gorzej. Im on bardziej tego chce by nie było "wpadki" tym bardziej się hamuje. Naprawdę zwolnijcie z tym wszystkim. Oczywiście pozwólcie sobie na pieszczoty, pocałunki itd, a gdy sami stwierdzicie że to już czas na seks - to naprawdę wam się uda :)

pamiętam że z moim lubym pierwszy raz mieliśmy zaplanowany i dokładnie był taki sam efekt jak u was. Bardzo się wtedy załamał, ale kolejny raz, praktycznie w ogóle nie planowany wyszedł idealnie!!

i dodam jeszcze motto mojego lubego:
SPONTAN TO PODSTAWA! :)
paula
 

Re: dlaczego nie miał wzwodu ?

Postprzez Glixi » 3 lip 2013, o 21:45

a ja uważam, że to wstyd. w końcu znacie się tyle lat, a to pewnie gra na psychice


Postaw przed posesją szlabany warszawa i pobieraj opłaty za wjazd :)

Ostatnio edytowano 10 sie 2013, o 17:49 przez Glixi, łącznie edytowano 1 raz
Glixi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 27 cze 2013, o 00:27

Re: dlaczego nie miał wzwodu ?

Postprzez Piratess » 5 lip 2013, o 08:43

bo mu nie stanął

Polecam http://www.diuna24.pl/ zobaczcie !
Piratess
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 lip 2013, o 00:34

Re: dlaczego nie miał wzwodu ?

Postprzez pumba375 » 9 lip 2013, o 15:34

Udało się, nawet powiem więcej, prawdopodobnie jestem w ciąży :fallinlove ... i nie jestem z tego powodu zalamana, on też, jeszcze nie mamy 100% pewności, ale 90% napewno...

dziękuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam,Pumba
pumba375
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 15:25

Re: dlaczego nie miał wzwodu ?

Postprzez Hadassa » 9 lip 2013, o 15:38

wow ;) jakie zakończenie :)
no to gratulujemy ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: dlaczego nie miał wzwodu ?

Postprzez Adidasowa » 9 lip 2013, o 17:24

GRATULUJEMY!! :D

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: dlaczego nie miał wzwodu ?

Postprzez zielony_guzik » 16 lip 2013, o 11:17

Problem braku wzwodu dość często teraz się zdarza. Jeżeli dość notorycznie, może warto zaopatrzyć się w jakieś tabletki?

Do tej pory nikt nie wiedział jak powiększyć penisa ! - Zobacz ranking!
zielony_guzik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 lip 2013, o 10:21
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]