Gdzie ubezpieczyć mieszkanie?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Gdzie ubezpieczyć mieszkanie?

Postprzez krokusss » 7 mar 2013, o 10:55

Hej,

gdzie ubezpieczacie swoje mieszkania? Szukam jakiejś rozsądnej oferty na ubezpieczenie mieszkanie mojej mamy. Mieszka sama, więc chcę, żeby miała porządne ubezpieczenie, zwłaszcza, że często wyjeżdża do mojej siostry za granicę. Szukałam jakichś rankingów firm w necie, ale nie znalazłam nic pomocnego.
Tu znalazłam jakieś zestawienie, ale to z zeszłego roku;/:
http://otodom.pl/wiadomosci/finanse/gdz ... d1774.html
Nie chcę też brać najtańszego, ale takie, które będzie ma w ofercie dodatkową ochronę. 3 ostatnie firmy w tym rankingu mają dodatkowe rozszerzenia ochrony, ale równocześnie są też droższe.
Zastanawiam się nad Liberty Direct (czyli średnia cena w tych najdroższych :), bo chyba najdłużej z tej trójki jest na rynku i często też widzę reklamy tej firmy. Link 4 to mi się bardziej z oc kojarzy, a tej benefii w ogóle nie znam.
Czy możecie mi coś polecić? Czy macie ubezpieczenia w którejś z tych firm? Jeśli tak bardzo proszę o opinię. Zależy mi również na opinii osób, których mieszkania uległy szkodom i jak wówczas zachowała się firma ubezpieczeniowa :)
Z góry dzięki i czekam na Wasze info!
Avatar użytkownika
krokusss
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 15:09

Re: Gdzie ubezpieczyć mieszkanie?

Postprzez Malaga » 10 mar 2013, o 17:18

Liberty ma całkiem niezłe warunki. zobacz też Axa.
Faktycznie warto zwracac uwagę na rozszerzenia bezpieczeństwa. znajoma miała taki przypadek, że nie ubezpieczyła się od przepięć itp.i pewnego dnia jakiś imbecyl chciał ukraść kable, co doprowadziło do zwarcia. Połowa sprzętów AGD ulegla zniszczeniu;/ a ubezpieczenie tego typu szkód nie objęło.

Malaga
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 9 mar 2013, o 16:27

Re: Gdzie ubezpieczyć mieszkanie?

Postprzez Sharlot » 30 kwi 2013, o 23:50

ja posiadam ubezpieczenie Domownik w generali, maja tam ciekawa opcje. Zalezalo mi, zeby ubezpieczyc mieszkanie wraz z domkiem letniskowym.
Sharlot
 

Re: Gdzie ubezpieczyć mieszkanie?

Postprzez verade » 12 maja 2013, o 01:40

PZU jest chyba najlepszym, nie sądzicie? :)

Polecam Wam najlepsze place zabaw z certyfikatem dla każdego dzieciaka który o tym marzy, marzył ;)
verade
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 maja 2013, o 01:20

Re: Gdzie ubezpieczyć mieszkanie?

Postprzez Sharlot » 29 maja 2013, o 12:31

w opcji, ktora ja ubezpieczylam ukazala sie nowosc; usługa informacji prawnej oraz rzeczy osobiste poza miejscem ubezpieczenia. Jeszcze bardziej mi sie podoba to, ze sie ubezpieczylam mieszkanie w Generali. Moge teraz jechac na urlop i sie o nic nie martwic:)
Sharlot
 

Re: Gdzie ubezpieczyć mieszkanie?

Postprzez xena » 4 lip 2013, o 17:57

Z doświadczenia wiem, że PZU jest towarzystwem które szybko i bezproblemowo wypłaca odszkodowanie. Natomiast i tak proponowałabym Ci udanie się do agenta ubezpieczeniowego.



Post moderowany

Ostatnio edytowano 23 lip 2013, o 15:48 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Gdzie ubezpieczyć mieszkanie?

Postprzez vidis » 7 lip 2013, o 15:31

Takich ubezpieczycieli jest cała masa. Ja jednak proponuję sprawdzić własnoręcznie. Jest to czasochłonne ale daje satysfakcję.
vidis
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 26 gru 2012, o 17:03

Re: Gdzie ubezpieczyć mieszkanie?

Postprzez Tania19 » 7 lip 2013, o 22:50

Lepiej szukać samemu na porównywarkach, w googlach. Jak będziesz szukać przez pośredników i agentów to zapłacisz tylko prowizję a nie zawsze oferta będzie najlepsza...
Avatar użytkownika
Tania19
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 7 lip 2013, o 22:46

Re: Gdzie ubezpieczyć mieszkanie?

Postprzez Amaretto » 10 lip 2013, o 12:41

Ja kupiłem właśnie mieszkania reda i zastanawiam się gdzie mam je ubezpieczyć, głównie chodzi mi o ubezpieczenie od pożaru oraz kradzieży. Zastanawiałem się nad PZU ale pomyślałem że zapytam was o opinie na ich temat. Czy PZU jest dobrym rozwiązaniem?

Ostatnio edytowano 10 lip 2013, o 12:50 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: cieszymy się,że kupiłeś, ale za SPAM podziekujemy
Amaretto
 

Re: Gdzie ubezpieczyć mieszkanie?

Postprzez posterka » 15 lip 2013, o 14:55

Ja ubezpieczyłam mieszkanie w pzu i jestem zadowolona. Mam bardzo duży pakiet i wcałe nie musiałam za niego dużo zapłacić - fajna sprawa.
_____________________________________________________________________________________
Najmodniejsze schody okrągłe - zobacz koniecznie
posterka
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 23 gru 2012, o 15:26

Re: Gdzie ubezpieczyć mieszkanie?

Postprzez Sharlot » 31 lip 2013, o 12:12

PZU niestety kojarzy mi sie ze starszymi ludzmi, bo w sumie oni w wiekszosci sie tam ubiezpieczaja, kiedys nie bylo takiego wyboru w towarzystwach ubezpieczeniowych.
Ale tak jak pisala vidis warto rozejrzec sie tez samemu i poszukac konkurencyjnych cen i jak najbogatszego zakresu, ja tak zrobilam i nie zaluje.
Sharlot
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Schujn06