nie wiem czego chcę....

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

nie wiem czego chcę....

Postprzez kamelja » 26 mar 2013, o 21:07

Dziewczyny, pomóżcie mi..... Też nie wiem czego chcę. Jestem w 4 letnim związku z osobą, z która od roku przechodzimy 'kryzys', kłócimy się o wszystko i przy każdej okazji. Jest juz tak źle, że denerwuje mnie w nim dosłownie wszystko!!!! To, jak coś opowiada, w jaki sposób je, jak ze mną tańczy.... NO WSZYSTKO!!!
Gdzieś tam w środku czuję, że to moja bratnia dusza i baaaaaardzo nie chcę mu łamać serca!!! właśnie przez to jeszcze z nim jestem. ale to chyba bez sensu...? Na seks też nie mam ochoty (a kiedyś byłam zawsze do tego pierwsza ). JUż mu o tym wszystim mówiłam, dał mi czas do namysłu, ale ja ciągle nic nie wiem. Nie chcę go niewiadomo ile trzymać w niepewności... Tak go kocham, że nie chcę go skrzywdzić. Ale spędzać czasu z nim też nie mam ochoty....

Na imprezie milej mi się rozmawiało i tańczyło z obcymi ludźmi niż z nim....
Jak myślicie, co to jest? Miłość? Nawet nie chce mi się jej naprawiać... Może go już zwyczajnie nie kocham, ale jestem tchórzem i nie lubię za kogoś decydować.... echhhh...
kamelja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 mar 2013, o 19:03

Re: nie wiem czego chcę....

Postprzez elzbieta45 » 27 mar 2013, o 07:32

na sile sie nikogo nie trzyma . a to ty powinnas byc i czuc sie szczesliwa , niewarto byc z kims z litosci
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: nie wiem czego chcę....

Postprzez Hadassa » 27 mar 2013, o 10:54

A może w Twoim życiu ostatnio coś się zmieniło?? Więcej stresujących sytuacji itp, i odbija sie to na nim ??
Na pewno po jakimś czasie wchodzi rutyna do związku, i to na pewno jest dobre sprawdzenie związku, to jak sie z nią uporamy.... ;)
Zastanów się na spokojnie, co tak na prawdę do niego czujesz... i tyle....

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: nie wiem czego chcę....

Postprzez fallinlove » 27 mar 2013, o 14:31

doskonale Cię rozumiem, znalazłam się w podobnej sytuacji tylko że u mnie dochodzi jeszcze jeden chłopak .. a ja nadal nie podjęłam żadnej decyzji, straszne uczucie znam je niestety
fallinlove
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 10:27

Re: nie wiem czego chcę....

Postprzez AnaStazJa » 27 mar 2013, o 16:52

Zastanów się kochana czego tak naprawdę od niego oczekujesz i czego oczekujesz od samej siebie. Pomyśl, przemyśl sobie to wszystko. Jaki jest powód tych spięć między wami. Od czego się to zaczęło. Jak już to będziesz wiedzieć to porozmawiaj z nim spokojnie i szczerze na temat tego wszystkiego. Może uda wam się dojść na spokojnie do jakiegoś porozumienia i uda jeszcze uratować ten związek. Jeśli jednak czujesz, że to już nie to to nie wahaj się tylko pozwól mu odejść. Zranić pewnie go tym zranisz, ale wierz mi, że więcej wycierpicie oboje tkwiąc w związku, w którym nie ma uczucia.
Powodzenia.
AnaStazJa
 

Re: nie wiem czego chcę....

Postprzez 456 » 30 mar 2013, o 18:52

Sama powinnaś się zastanowić czy go kochasz i czy to tylko "kryzys".


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: nie wiem czego chcę....

Postprzez pannaM » 30 mar 2013, o 20:23

Może kryzys a może jednak nie jesteście soulmate? Według naukowców po 3-4 latach jest największy kryzys. Ciężko mi doradzać bo każdy jest inny i każdy ma inne potrzeby. Trzymam kciuki by wam się udało coś jeszcze reaktywować.
pannaM
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 30 mar 2013, o 20:05

Re: nie wiem czego chcę....

Postprzez MlecznaCzekolada » 31 mar 2013, o 13:10

Nigdy nie jest tak, ze obie strony zawsze sie dogaduja, ale kryzys, ktory trwa rok? To juz bardziej przywiazanie niz milosc. Albo strach przed samotnoscia.

Czarny chleb i czarna kawa, opętani samotnością,
Myślą swą szukają szczęścia, które zwie się wolnością.
Avatar użytkownika
MlecznaCzekolada
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 14:49

Re: nie wiem czego chcę....

Postprzez majowy84 » 7 maja 2013, o 17:57

Nie wygląda to ciekawie, musicie poważnie się zastanowić, może do poradni ? Rozmowa ze specjalista mogłaby wiele powiedzieć czego oczekujecie i co między wami nie jest tak jak powinno .

Obrazek
Sklep z bielizną polskich producentów
www.sklep-datura.pl
Avatar użytkownika
majowy84
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 14:14
Lokalizacja: Pobiednik Wielki

Re: nie wiem czego chcę....

Postprzez Enterka » 7 maja 2013, o 20:53

moim zdaniem wasz związek niebezpiecznie zbliża się ku końcowi,niestety wypaliła się miłość ,a pozostała rutyna i przyzwyczajenie.
Avatar użytkownika
Enterka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 7 maja 2013, o 20:49
Lokalizacja: Wrocław

Re: nie wiem czego chcę....

Postprzez Lena20 » 10 maja 2013, o 02:22

A ja tez czasaem mam takie odczucie a czasem czuje ze go kocham tylko ze ja jestem w ciazy.

Lenkaaaa ;**
Lena20
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 28 lis 2012, o 02:36
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]