Co myślicie ? :)

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Co myślicie ? :)

Postprzez jeszczedziewica0207 » 2 wrz 2012, o 11:21

Hejka. Co myślicie o moim nowym koledze ? Zapoznalismy się niedawno. Jest fajny z charakteru ale z wyglądu nie wiem. I tu mam prośbę. Napiszcie dziewczęta i panie co jest w nim fajnego , a co nie :) będę wdzięczna. http://m.facebook.com/piotrek.andruszkiewicz.5?refid=8 :)
Ps. Wiem głupia moja prośba ale nudzi mi się więc zapytałam żeby dowiedzieć się co myślą o nim inne laski. :)
jeszczedziewica0207
 

Re: Co myślicie ? :)

Postprzez mycha25 » 2 wrz 2012, o 15:40

Jak dla mnie to wygląd jest sprawa drugorzędną i jeśli dobrze się z nim czujesz to to powinno być najważniejsze a nie to jak wygląda.Z wyglądu ten chłopak może nie jest misterem Polski i jakoś niespecjalnie mi się podoba ale zdjęcia nie zawsze odzwierciedlają rzeczywistość.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Co myślicie ? :)

Postprzez Masjaa » 2 wrz 2012, o 16:38

wiesz to chyba trochę nie fair pokazywać publicznie cudze zdjęcie i jeszcze prosić o opinię na temat wyglądu ? jak Ty byś się czuła jakby chłopak Twoje foto udostępniał i wypytywał innych co o Tobie sądzą... dla mnie to dziecinne i niedojrzałe zachowanie!
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Co myślicie ? :)

Postprzez poganka » 4 wrz 2012, o 20:05

Masjaa napisał(a):wiesz to chyba trochę nie fair pokazywać publicznie cudze zdjęcie i jeszcze prosić o opinię na temat wyglądu ? jak Ty byś się czuła jakby chłopak Twoje foto udostępniał i wypytywał innych co o Tobie sądzą... dla mnie to dziecinne i niedojrzałe zachowanie!


Popieram.
poganka
 

Re: Co myślicie ? :)

Postprzez taka-Ja » 11 wrz 2012, o 15:41

Też mi się wydaje nie na miejscu upubliczniać czyjeś zdjęcie i dane :o
taka-Ja
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 15:20

Re: Co myślicie ? :)

Postprzez brunecia » 16 wrz 2012, o 12:13

Oj ciotka, ciotka. Tak się nie robi, ale odpowiadajac na pytanie, chyba wazne co Ty o nim myslisz :)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Co myślicie ? :)

Postprzez natka1234 » 21 wrz 2012, o 14:28

Wygląd nie jest najważniejszy, na jego miejscu głupio bym się poczuła jakbym znalazła ten post..

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06

Re: Co myślicie ? :)

Postprzez Primrose36 » 3 maja 2013, o 20:53

Ale skoro jego profil jest publiczny i każdy może zobaczyć, to nie ma co sie gorszyc, zakladając konto na portalu społecznosciowym trzeba byc gotowym na ewentualne konsekwencje.
Primrose36
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 10 kwi 2013, o 23:26
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], okmore