mieszkanie razem przed ślubem

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez Alexandra123xxx » 15 lis 2011, o 00:15

Mieszkanie razem przed ślubem - TAK ! A dlaczego ? A skąd wiesz, że po ślubie będzie Wam się dobrze mieszkać ? Drugiego człowieka najlepiej poznać wtedy kiedy z nim mieszkamy ;)
Alexandra123xxx
 

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez oOosylwiaoOo » 15 lis 2011, o 11:06

dzo napisał(a):o to mój podobnie ;) teraz w listopadzie będzie miał 26 ;)

ale też jest jak duże dziecko ;) faceci wszyscy tacy są ;)

ostatnio słyszałam, że mózg faceta rozwija się do 3 roku życia a potem rosną już tylko narządy :diabel :diabel :diabel



Haha:D No widzisz, to jednak coś w tym jest:P
A może oni planują jakieś zaręczyny, tylko chcą znaleźć odpowiedni moment? albo jakąś ciekawą datę, żeby ją zapamiętać?:D

Ja już sama nie wiem hehe :)
oOosylwiaoOo
 

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez Joanna28142 » 16 lis 2011, o 19:50

Ja z moim oficjalnie zaczelismy mieszkac po 7 miesiacach bycia razem, wczesniej bylo tzw pomieszkiwanie:) Jest super i polecam:)
Joanna28142
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 15 lis 2011, o 22:59

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez Kociałek » 22 lis 2011, o 23:46

Powiedzmy, że nie powinno się bo wiara, ok.

Ale jeżeli mój chłopak chce wyjechać z Białegostoku do Wrocławia na studia na parę lat to mam z nim ot tak się rozstać i widywać Bóg-wie-kiedy? O nienienie. Już wolę znaleźć ten swój nieszczęsny kierunek we Wrocławiu i zamieszkać z nim. (Bo ta jego odpowiadająca szkoła okropna jest we Wrocławiu jedynie.).

No i weź tu bądź mądry. Amen.
Kociałek
 

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez natusia3003 » 23 lis 2011, o 00:10

Ja ze swoim B. mieszkamy razem od października początki nie były ciekawe, ciągłe proszenie się o sprzątanie ale z dnia na dzień jest już lepiej. Mam nadzieje, że tak zostanie bo ile można chodzić i się prosić o sprzątanie :)
natusia3003
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 paź 2011, o 19:16

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez Kociałek » 23 lis 2011, o 00:15

Tu akurat problem bo z nas dwojga to ja jestem bałaganiarzem ;p
Kociałek
 

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez Hanus » 10 maja 2012, o 13:22

My także baaardzo szybko zamieszkaliśmy razem... i to była naprawdę dobra decyzja. Początki były cudowne, potem małe zgrzyty - sprzątanie, zmywanie etc., ale teraz wydaje mi się, że udało nam się dojść do prawie idealnego porozumienia w tych kwestiach (idealnie nigdy pewnie nie będzie, co też ma swój urok) ;). Ślub planujemy w przyszłym roku, więc naszych pierwszych małżeńskich miesięcy nie będą zakłócać nieporozumienia mieszkaniowe :)

Szczerze polecam zamieszkać razem przed ślubem, choćby na pół roku.
Hanus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 maja 2012, o 23:17
Lokalizacja: Sopot

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez mycha25 » 11 maja 2012, o 15:49

Uważam że mieszkanie ze sobą przed ślubem jest jak najbardziej wskazane bo mamy czas by się naprawdę dobrze poznać,dotrzeć.Ja jestem zadowolona z tego że mieszkam z moim chłopakiem bo przez ten czas zdążyłam go troszkę "wychować" bo niestety był rozpieszczonym jedynakiem za którego zawsze ktoś coś robił i nie był przyzwyczajony do prac domowych ale ustaliliśmy pewne sprawy i podzieliliśmy obowiązki więc wiem że po ślubie nie czekaja mnie żadne niespodzianki.

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez no.nie.wiem » 13 maja 2012, o 11:48

7 lat w związku, 6,5 roku mieszkania razem, początki cudowne, później trochę gorzej - kompromisy, kompromisy i jeszcze raz kompromisy.
Dopiero od jakiś 3 lat W KOŃCU!!! odnaleźliśmy się w sytuacji.
Wyzbyliśmy się nawyków, przyzwyczajeń, które każdy wyniósł z domu rodzinnego, kiedy to mieszkało się z mamusią i tatusiem :) . "Wypracowaliśmy" swoje własne nawyki i właśnie leżymy w piżamach, pościelach, z piesem w łóżku i pełnym garów zlewem :) i jest nam tak po prostu, najzwyczajniej w świecie DOBRZE :kiss2
no.nie.wiem
 

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez Madziula » 28 lut 2013, o 15:56

mycha25 napisał(a):Uważam że mieszkanie ze sobą przed ślubem jest jak najbardziej wskazane bo mamy czas by się naprawdę dobrze poznać,dotrzeć.Ja jestem zadowolona z tego że mieszkam z moim chłopakiem bo przez ten czas zdążyłam go troszkę "wychować" bo niestety był rozpieszczonym jedynakiem za którego zawsze ktoś coś robił i nie był przyzwyczajony do prac domowych ale ustaliliśmy pewne sprawy i podzieliliśmy obowiązki więc wiem że po ślubie nie czekaja mnie żadne niespodzianki.



Zgadzam się w pełni. Trzeba poznać bardziej partnera, przeanalizować jego nawyki, żeby później nie było niemiłych niespodzianek. Wszystko co wynosimy z domu można zmienić, wystarczy trochę pracy i chęci, żeby we wspólnym mieszkaniu żyło się spokojnie ;)
Madziula
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 17:27

Re: mieszkanie razem przed ślubem

Postprzez stenia33 » 28 lut 2013, o 17:03

my mieszkamy juz 2 latka...to dobry sprawdzian. okazało się ze mój jest idealny;)sprzata gotuje jest troskliwy, czuły, jest super:) polecam wspolne mieszkanie wiele pokazuje o ..drugiej osobie:)
stenia33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20 lut 2013, o 02:26
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]