Kobieta Psychopata

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Kobieta Psychopata

Postprzez Pandaaaa » 18 kwi 2012, o 22:18

Witam wszystkich!
Na wstepie chcialam zaznaczyc,ze posiadam w/w zaburzenie osobowosci. Z okazji pracy na studia przeszukiwalam artykuly w internecie na temat psychopatii. Natrafilam na wiele artykulow dotyczacych mezczyzn ,natomiast jest tam niewiele o kobietach. Jestem ciekawa czy jest tu wiecej pan ktore dziela ta jakze interesujaca i pomocna "chorobe" ?
Pandaaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 22:16

Re: Kobieta Psychopata

Postprzez no.nie.wiem » 18 kwi 2012, o 22:30

A ja mogłabym coś więcej na temat tych zaburzeń osobowości? Że jak to, że tak powiem "działa"?
no.nie.wiem
 

Re: Kobieta Psychopata

Postprzez Pandaaaa » 18 kwi 2012, o 22:40

Bez wchodzenia w nudne i dlugie szczegoly glownie polega ono na braku wyzszych emocji. Mowiac to mam na mysli brak mozliwosci odczucia radosci, milosci, sympatii, wspulczucia i wiele innych ktore znam tylko z definicji. Oczywiscie jest jeszcze o wiele wiecej innych rzeczy, ale mysle ze masz juz mniej wiecej zarys.
Pandaaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 kwi 2012, o 22:16

Re: Kobieta Psychopata

Postprzez Basia1994 » 27 lut 2013, o 11:19

Pandaaaa napisał(a):Bez wchodzenia w nudne i dlugie szczegoly glownie polega ono na braku wyzszych emocji. Mowiac to mam na mysli brak mozliwosci odczucia radosci, milosci, sympatii, wspulczucia i wiele innych ktore znam tylko z definicji. Oczywiscie jest jeszcze o wiele wiecej innych rzeczy, ale mysle ze masz juz mniej wiecej zarys.


Widzę że tobie brakuję mężczyzny, też tak miałam do czasu poznania mojego narzeczonego ;)


Obrazek
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=27508356
Basia1994
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]