polecany fryzjer

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

polecany fryzjer

Postprzez biszka » 31 paź 2012, o 23:13

Część dziewczyny, moje pytanie kieruję głównie do mieszkanek Warszawy i okolic. Szukam sprawdzonego i zaufanego fryzjera w naszym mieście, oczywiście najlepiej, żeby umiał dobrać fryzurę itp, ale najbardziej zależy mi na profesjonalnym strzyżeniu i farbowaniu. Macie jakieś sprawdzone miejsca, które możecie polecić?
biszka
 

Re: polecany fryzjer

Postprzez scarlet » 26 lis 2012, o 10:34

A był ktoś może w Fortunacie w Koszalinie? Bo zastanawiam się czy warto się wybrać
Avatar użytkownika
scarlet
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 14:09

Atelier Fryzur >Polecam!

Postprzez Angie32 » 26 lis 2012, o 15:16

Jeżeli chodzi o fryzjera. To bardzo polecam Panią Joannę Cuprzyńską,która niedawno otworzyła swoje "Atelier Fryzur" na Warszawskim Żoliborzu. Dokładnie ul.Sady Żoliborskie 13a. a numer do salonu to 600 285 650. Podaję dokładną informację ponieważ na prawdę warto tam pójść. Miałam włosy zniszczone,suche,kolor równie beznadziejny co cała fryzura. Zraziłam się już do wielu fryzjerów... Jednak Pani Asia sprawiła,że LUBIĘ swoją fryzurę! Po wizycie wyszłam bardzo zadowolona. i szczesliwa z nowego wyglądu. Oprócz farbowania i strzyżenia zrobiono mi kurację regenerująco\odbudowującą włosa po której włosy stały się miękkie i przyjemne w dotyku i nabrały blasku. W salonie panuje bardzo miła,przyjemna i ciepła atmosfera. POLECAM SERDECZNIE! Angie.
Angie32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 lis 2012, o 15:06

Re: polecany fryzjer

Postprzez gracja_87 » 26 lis 2012, o 15:52

Salon Berendowicz-Kublin na Tamce. Strzyzenie i modelowanie to koszt 99zł.. ale jesli ktoś chodzi do fryzjera 2 razy do roku, jak ja, to cena jest spoko. Jestem dosc wybredna jesli chodzi o fryzjerów i naprawde do czasu az nie trafilam na to miejsce nigdy nie bylam zadowolona po wyjsciu z salonu! Serio.. ze lzami w oczach patrzylam w lustro. Tutaj jest milo, sympatycznie, fryzjer siada obok ciebie przed lustrem i rozmawiacie o wlosach, co chcesz, czego nie chcesz, co robilas, jak widzisz swoją nową fryzure itd.. Ostatnio chcialam zrobic cos, mowie chce to, fryzjer (pierwszy raz odwazylam sie na fryzjera mezczyzne:p) odradzil mi to, zrobil po swojemu i jestem mega zadowolona. Bylam u fryzjera jakies 2mies temu i fryzura nadal swietnie sama sie uklada. Polecam!

Obrazek
gracja_87
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 8 paź 2012, o 16:29

Re: polecany fryzjer

Postprzez Monia_S » 7 sty 2013, o 11:15

scarlet napisał(a):A był ktoś może w Fortunacie w Koszalinie? Bo zastanawiam się czy warto się wybrać


Ja byłam, jest naprawdę w porzadku. Miło przyjemnie i przede wszystkim fachowo. Spróbuj myśle, że warto ;)
Monia_S
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 4 sty 2013, o 10:46

Re: polecany fryzjer

Postprzez misiaaa » 21 sty 2013, o 16:39

Ja również byłam w salonie fortunata i uważam,że jest to salon godny polecenia.Jedną z usług z których skorzystałam było przedłużaie i zagęszczanie włosów metodą cre-cap. I powiem szczerze ze jeszcze nigdy nie bylam tak zadowolona ze swojej fryzury. Włosy pierwsza klasa!
Pasemka dobrze sie trzymaja nie filcuja sie.Dodatkowym atutem jest mila atmosfera w salonie. Gorąco polecam!
misiaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 16:36

Re: polecany fryzjer

Postprzez roxy159 » 26 mar 2013, o 10:45

Salon fortunata to bardzo dobry salon, spotkałam sie tam z bardzo miłą obsługą i co najważniejsze z profesjonalnym podejsciem do klienta. Panie dobrze dobrały mi fryzurkę którą nosze do dzisiaj i już nie suzkam innego salonu:)
roxy159
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 mar 2013, o 10:43

Re: polecany fryzjer

Postprzez ola.nowik » 26 mar 2013, o 15:44

Ja mam swojego ulubionego zaraz obok domu. Teraz szukam sprawdzonej makijażystki, która wykona mi pomysły z książki "Pałac Kolorów".

Ostatnio edytowano 11 lis 2013, o 21:19 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
ola.nowik
 

Re: polecany fryzjer

Postprzez alex23 » 10 lut 2014, o 14:11

Ja mieszkam obok dea atelier na emilii plater i zawsze gdy chcę zmienić fryzurę, to chodzę tam. Dziewczyny są bardzo sympatyczne, salon korzysta z dobrych kosmetyków, jeszcze nigdy nie wyszłam niezadowolona, więc może tam się wybierz?
alex23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 sty 2014, o 17:29
Lokalizacja: Warszawa

Re: polecany fryzjer

Postprzez Mariolkaboz » 13 lut 2014, o 17:50

Fryzjer jest sprawą ciężką. Tylko jeśli mamy sprawdzonego, możemy polegać na jego fantazji.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: polecany fryzjer

Postprzez emi_lka » 26 lut 2014, o 11:30

Mariolkaboz napisał(a):Fryzjer jest sprawą ciężką. Tylko jeśli mamy sprawdzonego, możemy polegać na jego fantazji.


Oczywiście że tak, ale też myślę, że trzeba próbować w różnych miejscach, zanim znajdzie się tego wymarzonego fryzjera ;)

też byłam w dea atelier i wyszłam bardzo zadowolona. mieszkam obok, więc jak potrzebuję podciąć włosy, czy trochę je wypielęgnować, to umawiam się tam. Dziewczyny już mnie znają, więc wiedzą, co mi się podoba ;)
emi_lka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 lut 2014, o 10:08

Re: polecany fryzjer

Postprzez Arleta » 17 mar 2014, o 11:08

Ja szukam jakieś fajnego fryzjera w okolicach Piaseczna, Józefosławia? Widziałam, że Tuan mocno promuje jakiegoś nowego stylistę fryzur. Któraś z Was coś wie na ten temat?
Arleta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 mar 2014, o 11:05

Re: polecany fryzjer

Postprzez Danka444 » 12 maja 2014, o 13:40

misiaaa napisał(a):Ja również byłam w salonie fortunata i uważam,że jest to salon godny polecenia.Jedną z usług z których skorzystałam było przedłużaie i zagęszczanie włosów metodą cre-cap. I powiem szczerze ze jeszcze nigdy nie bylam tak zadowolona ze swojej fryzury. Włosy pierwsza klasa!
Pasemka dobrze sie trzymaja nie filcuja sie.Dodatkowym atutem jest mila atmosfera w salonie. Gorąco polecam!


Jedyny, który mi odpowiada to creativo studio w Pszczynie. nie ma porównania. No ale kazdy ma coś, co mu najbardziej odpowiada... A atmosfera o której piszesz jest rzeczywiście BARDZO WAŻNA. :) :D pozdrawiam

Danusia :)
Avatar użytkownika
Danka444
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 12:17

Re: polecany fryzjer

Postprzez małgogo » 24 maja 2014, o 17:34

Dziewczyny ja Wam polecam salon na al.Jerozolimskich,może cenowo nie należy do najtańszych ale wydaje mi się,że warto przyoszczędzić kaskę i wybrać się do lepszego salonu od czasu do czasu. Ja pierwszy raz trafiłam tam po mojej nieudanej próbie przejścia z jasnego (farbowanego) blondu do ciemniejszego blondu. Próbowałam to niestety uczynić na własną rękę i co z tego wyszło...kolor zielono-sraczkowaty (sory za wyrażenie). Panie z tego salonu podczas jednej wizyty zrobiły na moich włosach cuda, wyszłam w pięknym złocistym naturalnym blondem( ciemnego blondu już mi się odechciało), włosy pięknie podcięte, tak że układają się ślicznie nawet bez modelowania no i do tego nie są wysuszone. Pierwszy raz byłam tam rok temu, od tego czasu co 3m tam wracam na koloryzację odrostów i podcięcia, zawsze jestem mega zadowolona. Uff ależ się rozpisałam, po prostu chciałam Wam polecić ten salon:) Tu są bliższe namiary jakby co SPAM Pozdrawiam :)

Ostatnio edytowano 25 maja 2014, o 08:38 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
małgogo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 24 maja 2014, o 16:58

Re: polecany fryzjer

Postprzez elisza » 26 maja 2014, o 19:55

A co myślicie o uczniach praktykujących fryzjerstwo?
Byłam kiedyś w takim zakładzie gdzie płaciło się tylko za materiał nie za usługę. Uczniowie w ramach praktyk wykonywali cięcia, farbowania, itp.
Pamiętam, że robiłam odrosty, byłam średnio zadowolona a zapłaciłam 80 zł. Tylko to było z 7 lat temu.
Dziś się też zastanawiam czy mogłabym iść. Nie mam pieniędzy normalnie na fryzjera, włosy mam długie, które mi wypadają garściami, sama się boję ufarbować, a nie chcę chodzić z czarnym odrostem przy blond włosach.
Co radzicie?
Avatar użytkownika
elisza
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 16 maja 2014, o 13:57

Re: polecany fryzjer

Postprzez cachecache » 26 lut 2017, o 20:57

Moim ulubionym salonem fryzjerskim w Warszawie jest zdecydowanie Shake Your Head. Bardzo miła atmosfera i profesjonalna obsługa. Polecam pytać o Anię albo Grzegorza, są świetni. Dodatkowo maja naprawde dobre ceny, jak na salon zlokalizowany w centrum miasta i oferujacy tak wiele usług- analiza struktury włosa, fajne zabiegi regenerujace, itd.
cachecache
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 20:48

Re: polecany fryzjer

Postprzez Katarinka » 24 kwi 2017, o 14:15

Ja mimo tego, że mieszkam w Warszawie, to włosy jeżdżę robić do Krakowa ;-) Uzależniłam się od swojego fryzjera i jestem skłonna przemierzać tyle kilometrów dla efektu ;-) Notabene polecam Leona Hebdę, jakbyście kiedyś odwiedziły Kraków ;-)
Katarinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 kwi 2017, o 14:05

Re: polecany fryzjer

Postprzez vvero » 30 kwi 2017, o 23:01

cachecache napisał(a):Moim ulubionym salonem fryzjerskim w Warszawie jest zdecydowanie Shake Your Head. Bardzo miła atmosfera i profesjonalna obsługa. Polecam pytać o Anię albo Grzegorza, są świetni. Dodatkowo maja naprawde dobre ceny, jak na salon zlokalizowany w centrum miasta i oferujacy tak wiele usług- analiza struktury włosa, fajne zabiegi regenerujace, itd.


O kurcze, totalnie sie z tym zgadzam ! Najlepsi <3
vvero
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 kwi 2017, o 22:59

Re: polecany fryzjer

Postprzez kawa » 14 sty 2018, o 12:15

Na warszawskim Ursynowie mogę polecić salony Gnatyshyn ( Al. KEN 36A i Pasaż Ursynowski 9 ). Mają wysoce wyspecjalizowaną kadrę fryzjerów- stylistów. Potrafią słuchać i biorą pod uwagę potrzeby klienta. Fachowość i profesjonalizm to cechy, które ich charakteryzują.
kawa
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 14 sty 2018, o 11:51

Re: polecany fryzjer

Postprzez Kamila5 » 2 lut 2018, o 20:59

W Piasecznie polecam LINK na Pawiej. Świetny fryzjer, robią różne zabiegi na włosy i nie tylko. Pomogą dobrać fryzurę. I co najważniejsze, robią dokładnie taki odcień blondu jaki chcesz. A to prawdziwa sztuka.

Ostatnio edytowano 5 lut 2018, o 15:30 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: LINK
Kamila5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 5 sie 2017, o 16:54

Re: polecany fryzjer

Postprzez Kasia Nóżka » 24 lut 2018, o 13:24

Arleta napisał(a):Ja szukam jakieś fajnego fryzjera w okolicach Piaseczna, Józefosławia? Widziałam, że Tuan mocno promuje jakiegoś nowego stylistę fryzur. Któraś z Was coś wie na ten temat?

Pani Monika Manz... Genialna ale już nie tuan lecz Rubinowa 55a prawie tuż obok

Kasia Nóżka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 lut 2018, o 13:11

Re: polecany fryzjer

Postprzez Kasia Nóżka » 24 lut 2018, o 13:25

kawa napisał(a):Na warszawskim Ursynowie mogę polecić salony Gnatyshyn ( Al. KEN 36A i Pasaż Ursynowski 9 ). Mają wysoce wyspecjalizowaną kadrę fryzjerów- stylistów. Potrafią słuchać i biorą pod uwagę potrzeby klienta. Fachowość i profesjonalizm to cechy, które ich charakteryzują.

Ladies na wąwozowej

Kasia Nóżka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 lut 2018, o 13:11

Re: polecany fryzjer

Postprzez Fryda » 26 lut 2018, o 13:12

Każda z nas ma pewnie swojego ulubionego fryzjera ale zawsze można sprawdzić polecanych np. w tym temacie.
Fryda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 lut 2018, o 13:07

Re: polecany fryzjer

Postprzez martanats » 26 mar 2018, o 08:56

Ja dekoloryzację zrobiłam w Warszawie In Harmony parę miesięcy temu i efekt wciąż się super trzyma, a myję włosy codziennie. Kiedyś chodziłam do jednego salonu i to był błąd, myślałam, że dobrych fryzjerów już nie ma, a jednak...! :) Warto przetestować jakbyście szukały czegoś.
martanats
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 mar 2018, o 10:23

Re: polecany fryzjer

Postprzez karinatkaczyk » 6 kwi 2018, o 11:24

Chodziłam też do In Harmony w Warszawie do właścicielki, robiłam koloryzację i powiem szczerze, że jeszcze nikt tak dobrze mi nie dobierał farb i fryzur. Byłam zachwycona. Za każdym razem włosy były lekkie, odzywione i kolor pięknie się błyszczał. Niestety teraz nie mogę chodzić ze względu na zmianę miejsca zamieszkania, ale jak jesteście z Wwy - to ten salon koniecznie wpiszcie na swoją listę! Mustseen!
karinatkaczyk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 kwi 2018, o 11:18
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników

cron