Bolące piersi

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Bolące piersi

Postprzez CDN » 3 mar 2012, o 23:03

Witam:)
Mam problem. Od 2-3 dni bolą mnie piersi. Całe są obolałe, a sutki sterczące i wrażliwe.. Nie wiem co się dzieje, nigdy tak nie miałam.. Kochałam się z moim chłopakiem, ale oczywiście zabezpieczaliśmy się i przed wytryskiem wyszedł ze mnie..
Dodam, że przez kilka poprzednich dni spałam w obcisłej podkoszulce, co mogło podrażnić moje sutki, ale ból całych piersi bardzo mnie dziwi...
Dziś jest 18 dzień 26-28 dniowego cyklu.
Warto też dodać, że ostatnio ćwiczyłam pierwszy raz od dawna, więc może to spowodowało ból, lecz boję się, że mogę być w ciąży... Czy w razie gdyby tak się stało, to nie jest za wcześnie na tego typu objawy?
Liczę na poważne odpowiedzi od kobiet, które mają coś do powiedzenia na ten temat. Proszę nie osądzać mnie i nie pisać "pewnie masz 16 lat. nie masz o tym pojęcia. tak to jest jak dzieci biorą się za sprawy dla dorosłych" bo nie pomoże mi to..
Pozdrawiam.
CDN
CDN
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:48

Re: Bolące piersi

Postprzez sylwia1991 » 4 mar 2012, o 11:18

Nie wiesz ze piersi bola przed okresem, podczas okresu nieraz po. Sutki sa wrazliwe ogolnie bola. Ja tak mialam nie raz..
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: Bolące piersi

Postprzez CDN » 4 mar 2012, o 11:42

No wiem, ale piersi bolą mnie jakieś 2-3 dni przed okresem, a nie ponad tydzień przed.. a sutków nigdy przedtem nie miałam tak wrażliwych..
CDN
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:48

Re: Bolące piersi

Postprzez Masjaa » 4 mar 2012, o 17:06

Mnie też się zdarza że piersi czasem bolą mnie już tydzień przed okresem i to zdecydowanie bardziej niż zazwyczaj... zależy od burzy hormonalnej.... nie stresuj się, ból piersi jeszcze nie zwiastuje ciąży :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Bolące piersi

Postprzez sylwia1991 » 5 mar 2012, o 18:24

Dziewczyno nie jesteś w ciąży. Mnie bolą przed okresem po 3 dni. Czasem w ogóle nie bolą. Raz tylko jeden dzień. Rożnie. Nie panikuj....
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: Bolące piersi

Postprzez CDN » 5 mar 2012, o 20:38

Mówię, nigdy tak nie miałam i się dziwię.. po prostu się chyba trochę nakręcam.. ale przekonamy się niedługo
dziękuję za wszystkie odpowiedzi:)
CDN
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:48

Re: Bolące piersi

Postprzez monia83 » 5 mar 2012, o 20:58

A co ćwiczyłaś? Mogą boleć mięśnie klatki piersiowej i stąd złudzenie promieniowania do piersi. Czasami też zdarzają się różne wahania hormonalne w trakcie cyklu, stąd ból może się pojawić, choć jest dla nas zaskoczeniem, bo wcześniej tak nie było.

monia83
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 4 mar 2012, o 01:58

Re: Bolące piersi

Postprzez mamajulci » 5 mar 2012, o 21:01

A moim pierwszym objawem bycia w ciązy były właśnie obolałe drażliwe piersi:) powodzonka :diabel
Avatar użytkownika
mamajulci
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 20:52

Re: Bolące piersi

Postprzez CDN » 6 mar 2012, o 21:18

No cóż, grałam w siatkę i w ogóle wykonywałam różnego rodzaju ćwiczenia... Jestem w ostatniej klasie technikum i po długiej przerwie zaczęłam ćwiczyć na lekcjach w-f-u więc może to od tego.. Mam nadzieję, że u mnie nie jest to zwiastunem ciąży.. w razie czego dam znać :)
CDN
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 22:48

Re: Bolące piersi

Postprzez nina19 » 9 sie 2012, o 23:53

Miałam podobnie.
Bardzo się bałam, że jestem w ciąży bo okres mi się długo spóźniaj potem zaczęły mnie boleć same sutki itp. , ale zrobiłam test i wątpliwości zniknęły. Ty też zrób po 14 dniach od stosunku
nina19
 

Re: Bolące piersi

Postprzez Barbara Karol » 18 gru 2012, o 15:42

CDN napisał(a):Witam:)
Mam problem. Od 2-3 dni bolą mnie piersi. Całe są obolałe, a sutki sterczące i wrażliwe.. Nie wiem co się dzieje, nigdy tak nie miałam.. Kochałam się z moim chłopakiem, ale oczywiście zabezpieczaliśmy się i przed wytryskiem wyszedł ze mnie..
Dodam, że przez kilka poprzednich dni spałam w obcisłej podkoszulce, co mogło podrażnić moje sutki, ale ból całych piersi bardzo mnie dziwi...
Dziś jest 18 dzień 26-28 dniowego cyklu.
Warto też dodać, że ostatnio ćwiczyłam pierwszy raz od dawna, więc może to spowodowało ból, lecz boję się, że mogę być w ciąży... Czy w razie gdyby tak się stało, to nie jest za wcześnie na tego typu objawy?
Liczę na poważne odpowiedzi od kobiet, które mają coś do powiedzenia na ten temat. Proszę nie osądzać mnie i nie pisać "pewnie masz 16 lat. nie masz o tym pojęcia. tak to jest jak dzieci biorą się za sprawy dla dorosłych" bo nie pomoże mi to..
Pozdrawiam.
CDN


Jesteś w ciąży pozamacicznej poza kolanem. :angrywife
Barbara Karol
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 14:35
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]