Można nie znać swojego faceta ?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Można nie znać swojego faceta ?

Postprzez karmelowaapaszka » 31 paź 2012, o 13:27

Post został usunięty.

Ostatnio edytowano 25 lis 2012, o 13:10 przez karmelowaapaszka, łącznie edytowano 1 raz
karmelowaapaszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 paź 2012, o 14:22

Re: Można nie znać swojego faceta ?

Postprzez Marcysia » 31 paź 2012, o 14:34

Dziwnie to wszystko wygląda...Może to "ten typ"mężczyzny, który po prostu lubi mieć tłum wielbicielek, a może jest inaczej... w każdym bądź razie pewne jest to, że dojrzały to on nie jest... z Tobą było mu dobrze, ale widocznie czegoś brakowało, może przestraszył się tych waszych wspólnych poważnych planów na przyszłość... Skoro pozbierałaś się troszeczkę po stracie go to czy jest sens przejmować się nim? Potrafisz normalnie funkcjonować bez niego, a żal zawsze będzie, że się nie udało... Nie słuchaj ludzi i tego co gadają, nie zawsze musi okazać się że mówią to szczerze... tylko pytanie, w jakim celu ten Twój kolega powiedział Ci o tym? Przecież byliście już po zerwaniu z Twoim facetem, chciał Cię utwierdzić w przekonaniu że dobrze się stało że zerwaliście lub zwyczajnie chciał sprawić Ci przykrość... W każdym bądź razie nie bierz tego do siebie, było minęło:) a moim zdaniem skoro dajesz sobie radę obecnie bez Twojego ex to może być już tylko lepiej:) Bo po co zamartwiać się czy zdradzał czy nie? Bez sensu jest to rozkminiać:) było fajnie, skończyło się, trzeba żyć dalej:) Nie zamartwiaj się i żyj swoim życiem:)
Marcysia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 24 maja 2012, o 07:17

Re: Można nie znać swojego faceta ?

Postprzez karmelowaapaszka » 31 paź 2012, o 15:06

Marcysia napisał(a): tylko pytanie, w jakim celu ten Twój kolega powiedział Ci o tym? Przecież byliście już po zerwaniu z Twoim facetem, chciał Cię utwierdzić w przekonaniu że dobrze się stało że zerwaliście lub zwyczajnie chciał sprawić Ci przykrość...


powiedział mi że nie chciał tego dusić w sobie ..


i nie jest tak do końca że sie pozbierałam.. dalej go kocham, tęsknię, potrafiłabym mu wszystko wybaczyć..
karmelowaapaszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 paź 2012, o 14:22

Re: Można nie znać swojego faceta ?

Postprzez sun979 » 31 paź 2012, o 18:21

Daj sobie z nim spokój. Jest niedojrzały i nie wart Ciebie. Tak ja uważam.
sun979
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]