mam problem..

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

mam problem..

Postprzez madziula1906 » 28 wrz 2012, o 01:57

cześć , nazywam się Marlena i mam 20 lat. Przejdę od razu do rzeczy .
Mam wspaniałych przyjaciół i znajomych , chodzimy razem na imprezy, do kina itp.
Jeden z nich ( poznany w sumie nie dawno )wpadł mi szczególnie w oko - jednak- On mnie ignoruje,ponieważ ja się podobam jego przyjacielowi ..
tak wiem brzmię jak jakaś dziewczyna mająca 13 lat z gimnazjum i przeżywająca swoje pierwsze zauroczenie .. jednak ja na prawdę nie wiem co powinnam zrobić. Najlepsze w tym wszystkim jest to ,że ten kolega,któremu się podobam nie powiedział mi o tym jednakże widać to po jego zachowaniu względem mnie i po zachowaniu jego kumpli ( w tym zachowanie tego co mi się podoba ) Odpuścić czy porozmawiać z obojgiem? Obawiam sie ze cala ta sytuacja mogę zniszczyć moja relacje pomiędzy mną a nimi , a tego bym nie chciała ;/

M.
madziula1906
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 wrz 2012, o 01:47

Re: mam problem..

Postprzez lia23 » 28 wrz 2012, o 09:34

myślę, że możesz jeszcze poczekać, może sytuacja się sama pokaże, nie masz pewności czy temu koledze się podobasz, więc poczekaj,może wykona jakiś ruch wobec Ciebie i wtedy będziesz już pewna, jeśli dłużej nic się nie zmieni to porozmawiaj z tym, któremu się podobasz,spytaj się wprost czy tak jest?bo widzisz po jego zachowaniu,ale że nie jesteś pewna dlatego się pytasz.
lia23
 

Re: mam problem..

Postprzez RougeBloo » 28 wrz 2012, o 19:26

madziula1906 napisał(a):Obawiam sie ze cala ta sytuacja mogę zniszczyć moja relacje pomiędzy mną a nimi , a tego bym nie chciała ;/


Relacje między nimi też mogą się popsuć, skoro Tobie podoba się chłopak, ale on z kolei Cię ignoruje bo podobasz się jego kumplowi. Trochę to skomplikowane :D Jednakże myślę, że powinniście porozmawiać we trójkę i wyjaśnić to wszystko. Bez szczerej rozmowy nic nie zdziałasz :)

To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące.

KOCHAM!
♥♥♥
Obrazek
Avatar użytkownika
RougeBloo
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 28 wrz 2012, o 17:05
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]