Problem

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Problem

Postprzez netka_lp » 7 mar 2012, o 14:26

Hej jestem młodą i niedoświadczoną kochanką, mój chłopak też nie jest bardzo doświadczony w tych sprawach. Ostatnio kiedy się kochaliśmy on pieścił moją łechtaczkę i ja już prawie dochodziłam, wtedy on założył prezerwatywę i we mnie wszedł, poczułam ból... Nie wiem skąd ta bolesność... Czy to normalne?
netka_lp
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 mar 2012, o 14:12

Re: Problem

Postprzez quillathee » 7 mar 2012, o 18:55

Jeżeli to był Twój "pierwszy raz" to proponuję zdobyć wiedzę teoretyczną o budowie układu rozrodczego i w ogóle o wszystkim, co dotyczy seksu, a potem dopiero się za niego brać w praktyce. Bo potem są nastoletnie matki... Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
quillathee
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 15:15
Lokalizacja: Wronki

Re: Problem

Postprzez netka_lp » 7 mar 2012, o 19:20

To nie był mój 'pierwszy raz', dziewictwo straciłam jakieś 4 lata temu i nie mam dzieci.
netka_lp
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 mar 2012, o 14:12

Re: Problem

Postprzez sylwia1991 » 7 mar 2012, o 19:34

Mnie zawsze troszkę boli gdy wchodzi we mnie..!!!! Po prostu jesteś spięta, nawet jeśli myślisz ze nie :) musisz wtedy się troszkę wyluzować i nie przejmować się tak..... Nie masz się czego bać.
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: Problem

Postprzez netka_lp » 7 mar 2012, o 20:47

Nie wiem... dosłownie chwilę wcześniej prawie dochodziłam, więc chyba byłam wystarczająco odprężona... A ból był przez dłuższą chwilę nie tylko w momencie "wchodzenia"
netka_lp
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 mar 2012, o 14:12

Re: Problem

Postprzez alex17941 » 7 mar 2012, o 20:51

moim zdaniem tan problem może być spowodowany właśnie tym że nie jesteś dostatecznie rozluźniona albo też może być tak że nie ma dobrego nawilżenia i wtedy wasze ,,skóry" ocierają się o siebie i to też może być bolesne dla Twojego chłopaka też. czasem mi i mojemu chłopakowi też się to zdarza.też jestem młodą ,,kochanką" wiec rozumiem problem.
alex17941
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 12 lut 2012, o 21:14

Re: Problem

Postprzez nina19 » 9 sie 2012, o 23:49

Popieram poprzedniczki.
Wyluzuj ; ) .
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot], Google Adsense [Bot]