SKUTECZNE DIETY

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Magineska » 29 gru 2015, o 18:22

Kochane, moge z ręką na sercu polecić Wam dietę ze strony SPAM... Zapisałam się do nich, do dietetyka jakieś 3 miesiące temu, za darmo, dostałam rozpiskę. Stosuje wszystko i poszło 10kg w 3 miesiące, w sumie mogło więcej, ale siedzący tryb życia mocno mnie ogranicza. Dieta z tym fajna, że jem to co lubię ;)

I nie ufajcie gotowcom. Każdy organizm jest inny. Jak na kogoś działa dieta cambridge, na innego proteinowa to nie wiadomo czy na was zadziała. A personalna dieta to zupełnie inna sprawa :)

Ostatnio edytowano 1 sty 2016, o 10:15 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Magineska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 gru 2015, o 18:14

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Ilonka444 » 8 sty 2016, o 09:19

O ile przestrzegamy diety to każda z nich jest skuteczna. Oczywiście mam tu na myśli diety ułożone przez specjalistów, a nie laika. Najważniejsza w odchudzaniu jest konsekwencja. Jeśli mamy jeść pięć posiłków to tyle powinniśmy jeść, a nie zmieniać na cztery bądź sześć. To samo z produktami, jeśli mamy nie jeść białego pieczywa to chociażbyśmy mieli wielką ochotę to nie powinniśmy się jej poddawać. Nie ma też bardzo dobrych efektów odchudzania bez ćwiczeń. Sukces na pewno osiągniemy za pomocą diety i ruchu. Ćwiczenia przyspieszają metabolizm, dzięki czemu nasz organizm szybciej spala kalorie.
Ilonka444
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 4 gru 2015, o 12:50

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez blueskay » 18 mar 2016, o 00:23

ja już byłam na naprawdę przeróżnych dietach, od głodówek po dukana itd. ale nigdy nie mogłam wytrzymać więcej niż tydzień dlatego postanowiłam zamówić mobilną dietę , wybrałam diet4u która przyjeżdża do mnie codziennie rano z 5 posiłkami. Na początku jak zobaczyłam ile jest w pudełeczkach to myślałam że nie wystarczy mi ale jednak to było zgubne myślenie bo posiłki są naprawdę syte i zdrowe. Jedzenie jest urozmaicone ładnie przystrojone. Dodatkowo chodzę 3-4 razy na siłownię i fitness. Powoli widzę efekty :)
blueskay
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 21:33

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Sanderka » 23 mar 2016, o 02:03

moja znajoma jest na diecie paleo z diet4u, która przyjeżdża do niej codziennie rano z 5 posiłkami i schudła jak nie wiem. Sama zastanawiam się czy nie zamówić sobie takiej diety, bo zaczęłam już ćwiczyć więc połowa sukcesu za mną:)
Sanderka
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 5 mar 2016, o 14:05

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Magdalena80 » 13 kwi 2016, o 15:19

U mnie 10 kg mniej lepiej się czuję, lepiej wyglądam, mam więcej energii :) jeszcze jestem na pudełkach myślę że tak z 5 kilo jeszcze musze schudnąć.Myślałam, że będzie gorzej ale dieta jest smaczna, nie jest monotonna przyzwyczaiłam się już i nie mam ochoty jeść wiecej niż to co mam.
Magdalena80
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 gru 2015, o 13:57

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Amoniaq » 20 kwi 2016, o 17:17

Ja na Dukanie schudłam jakieś 20 kg, ale nie robiłam ostatniego etapu, więc po jakimś czasie wszystko wróciło.
Jakieś 1,5 roku temu próbowałam Gacy. Poszło ponad 20 kg-też nie zrobiłam wyprowadzenia z diety. Początek był tragiczny, bo ciężko się przestawić, ale kg same leciały w dół. Mąż też zrzucił jakieś 8 kg i nie narzekał na jedzenie. Póki co, wagę utrzymuję a nawet zmniejszyłam.
Nie wypowiadam się co właściwości zdrowotnych czy też wyniszczających organizm obu diet, nie mi oceniać ;)
Amoniaq
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 kwi 2016, o 17:09

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Diabliczka1980 » 13 maja 2016, o 10:27

U mnie coraz lepiej, waga powoli sobie leci w dól, jak wcześniej nie mogłam przejść kawałka to teraz już chodzę na długie spacery i wreszcie wsiadłam na rower :-) , ćwiczę w domu. Nabrałam chęci do życia. Nauczyłam się przygotowywać smaczne dania dzięki tej diecie :-) Jestem szczęśliwa że wreszcie zdecydowałam się na ten krok :-)
Avatar użytkownika
Diabliczka1980
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 20:33
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Olek01990 » 13 maja 2016, o 23:10

Najskuteczniejsza dieta to zrównoważone posiłki i regularne ćwiczenia. Żadna filozofia.
Avatar użytkownika
Olek01990
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 maja 2016, o 23:06

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez docha » 15 maja 2016, o 00:09

Diabliczka1980 napisał(a):U mnie coraz lepiej, waga powoli sobie leci w dól, jak wcześniej nie mogłam przejść kawałka to teraz już chodzę na długie spacery i wreszcie wsiadłam na rower :-) , ćwiczę w domu. Nabrałam chęci do życia. Nauczyłam się przygotowywać smaczne dania dzięki tej diecie :-) Jestem szczęśliwa że wreszcie zdecydowałam się na ten krok :-)

Super :) Gratuluję :) Na którym stopniu teraz jesteś? Próbowałaś nowych dań?
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Magdalena80 » 2 sie 2016, o 14:06

Ja od października ( z dwumięsieczną przerwą) jestem na cateringu i powiem Wam jest megaaa. Ponad 12 kg mniej i to jest to o co mi chodziło. Najwazniejsze jest to że w mojej głowie dużo się przestawiło zmieniło. Organizm przyzwyczaił się do mniejszych ilości, nie domaga się słodyczy. Dałam sobie jeszcze miesiąc potem sama będe pilnować diety ;-) mam nadzieję, przestawić się na zdrowejedzenie już na zawsze :) fit food zone dziękuję Wam :ok:
Magdalena80
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 gru 2015, o 13:57

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez MajkaZ » 3 sie 2016, o 00:46

też zastanawiam się nad kateringiem, macie dziewczyny jeszcze jakieś dobre doświadczenia?

Ulubiony przepis Naleśniki z serem
Blog prywatny
MajkaZ
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 1 sie 2016, o 23:46

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Marcelia » 4 sie 2016, o 23:27

Ja sama sobie ułożyłam dietę a do tego chodzę na siłownię i pływalnie i po 5 tygodniach było 4 kg mniej na wadze.

Marcelia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 sie 2016, o 23:19

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez jogga » 31 sty 2017, o 20:59

Na początku najlepiej zacząć od prostych ćwiczeń wykonywanych regularnie + do tego bieganie. Diety mają to do siebie, że bez wysiłku fizycznego nie dają dużych efektów. A już napewno jak przestanie się je stosować. Wtedy efekt jojo jest murowany.

jogga
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 sty 2017, o 20:54

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez malami86 » 31 sty 2017, o 22:51

Najskuteczniejsza dieta to dieta dla cukrzyków - z wyliczaniem indeksu glikemicznego
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Aleksndra » 27 lut 2017, o 07:18

Oprócz tego co jesz ważny tez jest rozkład posiłków. Czasami pomaga samo to ze je się częściej a mniejszymi porcjami. Na początek warto zacząć od tego.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Piękno kobiety tkwi w szczegółach. Mój blog:
http://www.healthybeauty.pl/blog
Avatar użytkownika
Aleksndra
Miła Kobietka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez laelia » 22 maja 2017, o 18:56

Ja obecnie jestem na diecie dr Ewy Dąbrowskiej, piąty dzień, schudłam ponad 2 kilo. Jeszcze tylko 13 przede mną ;)

Wiem, schudnąć to jedno, a utrzymać potem wagę to drugie.. Będę walczyć 8-)

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Alicja578 » 7 cze 2017, o 19:08

Malmi86 ma racje, to się nazywa dieta Montignaca. Ja jestem na niej i na mnie działa. W ciągu pierwszego miesiąca schudłam jeden rozmiar. Sama nie potrafiłabym ułożyć sobie tej diety, więc zdecydowałam się na catering w lightdiet. Wszystko polega na jedzeniu potraw z niskim indeksem glikemicznym.
Alicja578
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 24 maja 2017, o 14:26

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Sanderka » 20 cze 2017, o 20:26

ja nie stosuję żadnej diety, jem wszytko jednak coraz częściej większą uwagę zwracam na skład produktów które kupuję. Polubiłam np dodatki tj kusztarda czy syropy i inne przetwory z ogródka dziadunia, który nie ma konserwantów ani zbędnych barwników więc bez chemii, która to właśnie strasznie działa nasz organizm. Oczywiście do tego jeszcze zdrowy tryb życia, czyli bieganie, rower spacery.
Sanderka
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 5 mar 2016, o 14:05

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez anakonda75 » 28 cze 2017, o 13:01

Ja niestety ostatnio przytylam przez co czuję się nie aktrakcyjna. Doradzicie mi jakoś dobra sprawdzoną dietę??

https://novimo.pl/ale-gotowka-opinie.php pierwsza darmowa chwilówka
Avatar użytkownika
anakonda75
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 cze 2017, o 12:56

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Hadassa » 1 lip 2017, o 13:37

Moze po prostu zwrocic uwage na to co jesz ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Kama202 » 11 lip 2017, o 18:15

Ja skorzystałam z cateringu Wygodna dieta- to oni wybrali dla mnie odpowiednią dietę i codziennie dowożą mi posiłki, po 5 na dzień pod dom;) Wszytsko zdrowo smacznie i fit;D A ja mam więcej czasu bo nie muszę po ciężkim dniu gotować!
Kama202
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 28 maja 2017, o 17:44

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez annaen » 30 paź 2017, o 13:26

Wszystko zawęża się do tego, żeby dobrze "wyczuć" własny organizm i jego potrzeby. Umieć je odróżnić od "zachciewajek".

annaen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 30 paź 2017, o 13:13

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez Anysia » 21 lut 2018, o 15:12

A czy któraś Was miała problem z zakwaszeniem organizmu? Lekarz stwierdził że może to być przyczyną mojej wagi

Anysia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 lut 2018, o 13:34

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez anulka19999 » 27 mar 2018, o 11:07

WITAM DIETA DIETĄ SKUTECZNA HYYY KAŻDY Z NAS NA CO INNE REAGUJE A OGWISŁA SKÓRA U NIE KTÓRYCH JEST A U INNYCH ZOSTAJE I MAJĄ PROBLEM TAK JAK JA ĆWICZENIA OKI TYLKO KTO MA NA TO CZAS JA WYPRÓBOWAŁAM OSTATNI LILIU TABLETKI JAK DLA MNIE SUPER SKÓRA SIĘ ZROBIŁA BARDZIEJ SPRĘŻYSTA SUPER JAK DLA MNIE
anulka19999
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 mar 2018, o 17:40

Re: SKUTECZNE DIETY

Postprzez trefnoknus » 4 sie 2018, o 11:05

Dobra dieta, do dieta ustalana indywidualnie. W diety cud nie wierzę. Diety dla wszystkich są dla mnie dla nikogo. Bo nie uwzględniane są indywidualne potrzeby organizmu. Dla jednego dieta A, będzie idealna, a drugiemu przysporzy sporo problemów...
trefnoknus
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 13:52
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]