gadżety dla kota?

Masz jakiegoś pupila? Chcesz się nim pochwalić? Nie wiesz jak go pielęgnować, czym karmić, kiedy zabrać do weterynarza? Tutaj znajdziesz odpowiedzi na nurtujące pytania.

gadżety dla kota?

Postprzez szugaro » 9 mar 2016, o 11:43

nie znalazłam tematu, więc zakładam nowy :) Poradźcie mi dziewczyny, czy warto jest kupować drapak dla małego *6 miesięcy* kotka. Na razie pazurki nie są ostre, ale zaczyna sie interesować kwiatkami, meblami i firanami. Być może to jest z nudy, więc w ramach rozrywki pomyślałam o zakupie dużego drapaka. Wasze koty lubią na nich siedzieć i bawić się? Co jeszcze potrzebne jest kotu? jak żywicie swoje mruczusie?
szugaro
Jestem tu nowa :)

Re: gadżety dla kota?

Postprzez Estelle0303 » 9 mar 2016, o 11:51

Z tego co wiem to drapak się idelnie nadaje dla kotów które nie wychodzą na dwór. Mój kot wychodzi ale moja była sąsiadka musiała kupić drapal bo kot nie wychodził na dwór i jej meble drapał. Jak kupiła to miała spokój. Mój kot uwielbia bawić się kamykami albo orzechami włoskimi. Zabawki typowe dla kota go nie interesują :)
Estelle0303

Postprzez Hadassa » 9 mar 2016, o 12:50

Zalezy od kota. Bo moze sie okazac ze mimo drapaka ciekawsze beda meble itp

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Hadassa
Moderatorka

Postprzez Demeter » 14 mar 2016, o 07:43

Sama kota nie mam niestety i prędko miała nie będę, ale znajoma ma hodowlę. Z obserwacji wiem, że uwielbiają wędki zwłaszcza z piórami, po drapakach też chodzą. Absolutną furorę robi tunel z materiału, mogą ganiać się przez niego godzinami. Wszystkie te atrakcje odchodzą w kąt kiedy na horyzoncie pojawią się zwykłe kartonowe pudła. :) Na legowiskach nie śpią wolą szufladę w komodzie, pudło na szafie i tysiąc różnych innych miejsc. :)
Demeter
Fajna Kobietka

Postprzez AnnaWall » 12 kwi 2017, o 14:04

mój kot nie potrzebuje takich

AnnaWall

Postprzez Brabella » 14 kwi 2017, o 14:39

Z każdym kotem jest inaczej. Mam dwa i najlepiej to u nich widać. Kotka uwielbia tzw. piórka, może za nimi ganiać w kółko aż do zmęczenia. Kocur patrzy na jej zabawy totalnie obojętnie i ma w nosie wszelkiego rodzaju zabawy z człowiekiem. Najlepszą zabawę ma od czasu do czasu, kiedy ganiają się po całym domu, więc nie wierzę w uniwersalność rad - kup tylko ten gadżet dla kota, na pewno mu się spodoba :)
Brabella

Postprzez Hadassa » 14 kwi 2017, o 20:56

Kot jest indywidualistą taka prawda, każdy lubi co innego no i przede wszystkim musi mieć ochotę na coś...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Hadassa
Moderatorka

Postprzez Demeter » 21 kwi 2017, o 17:35

Teraz mam kocicę i bardzo lubi ostrzyć pazury o łóżko, ale tylko o nie. Na szczęście i tak jest do wymiany, a drapak już do nas jedzie, może coś to da i nowe łózko nie będzie tak interesujące.
Demeter
Fajna Kobietka

Postprzez goska96 » 10 maja 2017, o 14:28

z gadżetów dla kota to na pewno przyda się transporter, zwłaszcza ze zbliża się lato, a wtedy dużo częściej sie podróżuje
goska96

Postprzez redorange666 » 10 maja 2017, o 15:18

Najlepszym gadżetem dla kota jest drugi kot...i jeden drapak. Człowiek ma się nie wpierniczac i będzie spokój w domu. Do czasu kociej szajby...ale to oznaka kociego szczęścia.
redorange666
Samiec

Postprzez teremka » 11 maja 2017, o 10:39

możesz jej kupić, ale na początek jakiś maleńki żeby zobaczyć czy w ogóle się nim zainteresuje
teremka
Miła Kobietka

Postprzez Agnieszka33 » 18 maja 2017, o 15:48

Mojego kota niestety drapak nie zainteresował, nadal woli ostrzyć sobie pazurki na kanapie, całkiem nowej :(
Agnieszka33

Postprzez dorota » 23 maja 2017, o 16:29

Mój kot jest nieprzewidywalny i nigdy nie wiadomy czy i czym zechce się zainteresować. Jedno jest niezmienne. Uwielbia Snack Hairball Cat (VetExpert). To pyszne pałeczki, którymi przy okazji się bawi. Przysmak ten pomaga też w redukowaniu kul włosowych w jamie brzusznej. Takie prezenty mój kocur dostaje dość często.
dorota
Miła Kobietka

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]