Odżywianie paznokci

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Bibia » 6 gru 2015, o 22:22

A czy po tym olejku lakier się trzyma? Bo przecież trzeba paznokcie odtłuścić zanim się lakier położy
Bibia
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 2 gru 2015, o 23:29

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Hadassa » 6 gru 2015, o 23:17

po kazdym olejku trzeba odtłuścić płytkę.
Ja ogólnie robię tak, że jak planuje tego dnia malować to nie używam olejku.
Ale jak już pomaluje paznokcie, to olejek jak pisałam daję na skórki.
Poza tym, po wtarciu całkiem szybko się wchłania

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Bibia » 7 gru 2015, o 22:46

Ok, rozumiem. W sprawach paznokci wstyd przyznać, ale jestem daleko w lesie....
Bibia
Fajna Kobietka
 
Posty: 106
Dołączył(a): 2 gru 2015, o 23:29

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Hadassa » 14 gru 2015, o 23:26

Mimo wszystko to wcale to nie jest takie trudne ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Karo_mal11 » 19 sty 2016, o 02:22

Ja stosowałam kiedyś Regenrum, nie było najgorsze, ale podobny efekt a może nawet lepszy uzyskałam po znacznie tańszej odżywce cc Magic nails z bielendy, która była dwa razy tańsza... Dlatego nie zawsze droższe znaczy lepsze :)
Karo_mal11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 7 gru 2015, o 00:50

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez TusiaTusia » 30 kwi 2017, o 16:36

Ja od zawsze używam odżywek do paznokci z Sally Hansen i wiem, że zaraz ktoś powie, że równie dobre są jakiejś innej firmy i tańsze. Mi jednak te najbardziej pasują i jestem im wierna jak pies ;-) Ostatnio kupiłam utwardzacz tej firmy- Maximum Shield i też się sprawdził. Już po tygodniu regularnego stosowania paznokcie były twardsze i przestały się łamać.
Avatar użytkownika
TusiaTusia
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 wrz 2016, o 19:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez mantra » 11 maja 2017, o 10:35

olejek rycynowy pomaga :) naturalna odżywka :)

mantra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 maja 2017, o 10:32

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Rosa Mania » 12 maja 2017, o 10:25

Spójrzmy prawdzie w oczy...wszystko zaczyna się od jelit, od tego, co jemy, jakie cenne składniki dostarczamy naszemu organizmowi. Bez tego ani rusz... Polecam Wam zgłębić odrobinę temat bo nic, co zastosujecie zewnętrznie nie pomoże, jeśli nie zmienicie nawyków żywieniowych

http://www.piekno24.pl - portal o modzie, zdrowiu i urodzie, dzieciach, pracy i rodzinie ;)
Rosa Mania
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6 kwi 2017, o 12:37

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez orszulka » 5 maja 2020, o 01:16

hmm, najbardziej lubię prostotę na paznokciach. żadne krzykliwe kolory, wzorki czy szalona długość ;P dlatego najczęsciej maluję paznokcie tylko odżywką. teraz mam taką specjalną french manicure z eveline. jest wprost stworzona dla mnie, bo ma fajny lekko różowy kolorek, wygląda jak lakier, ale to odżywka,która dodaje uroku pazurkom, a jednocześnie je wzmacnia:)
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez kaszmirka » 26 cze 2020, o 19:43

mnie na paznokcie super pomogła odżywka z Bielendy, wegańska z konopiami siewnymi z tej serii Bio Vegan Nail Care . Na p[rawdę super pomaga
kaszmirka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 cze 2020, o 11:33

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez donatka » 20 sie 2020, o 22:55

mi dużo dało łykanie kapsułek oeparol, brałam je z myślą o suchej skórze ale paznokcim też dały fany efekt wzmocnienia, warto brać przynajmniej przez dwa miesiące, żeby niedobory uzupełnić. CChyba za jakiś czas znów sobie kupię.
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 203
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Halinka » 16 paź 2020, o 11:39

Jakiś rok temu miałam straszny problem z rozdwajaniem się paznokci. Wtedy szukałam odżywek, całkiem dobrze sprawdzała mi się z golden rose, ale po czasie zapach zaczął mnie męczyć, a efekty nie były koniec, końców spektakularne... I tak stopniowo odchodziłam od odżywek i przestałam je stosować, aż w lecie jakoś przyszło mi do głowy zacząć używać jakiegoś olejku. Oliwa z oliwek bio (akurat taką kupiłam sobie do sałatek) sprawdziła mi się świetnie i do tej pory jak robię manicure, to nawilżam płytkę i skórki oliwą. Tanio, a u mnie działa bardzo dobrze. No i oczywiście przed malowaniem trzeba odtłuścić paznokcie ;)
Halinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 25 lis 2016, o 13:19

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Mari_123 » 8 lis 2020, o 15:06

Polecam z Sally Hansen lub AA :) Mają bardzo różne wersję, też do bardzo zniszczonych i do skórek. Sally ma też olejki do paznokci
Mari_123
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 paź 2020, o 12:59

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez olaberbec » 10 lis 2020, o 14:16

Stosuje odżywki z różnych firm kosmetycznych ale nie marka się liczy a skład jaki oferuje więc polecam zwracać na to szczególną uwagę:) Hurtownia kosmetyczna LaDiosa jest miejscem w którym spokojnie znajdziesz coś dla siebie :)
olaberbec
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 22:42

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez wiesolek555 » 11 lis 2020, o 20:58

Mari_123 napisał(a):Polecam z Sally Hansen lub AA :) Mają bardzo różne wersję, też do bardzo zniszczonych i do skórek. Sally ma też olejki do paznokci

Widzę, że obie marki mają spory wybór... mogłabys polecić coś konkretnego, które są sprawdzone i naprawdę działają?
wiesolek555
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 15 paź 2020, o 14:45

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Mari_123 » 25 lis 2020, o 20:54

wiesolek555 napisał(a):
Mari_123 napisał(a):Polecam z Sally Hansen lub AA :) Mają bardzo różne wersję, też do bardzo zniszczonych i do skórek. Sally ma też olejki do paznokci

Widzę, że obie marki mają spory wybór... mogłabys polecić coś konkretnego, które są sprawdzone i naprawdę działają?

Hej, pewnie - na skórki bardzo mi pomógł Sally Hansen Color Therapy olejek dla zdrowych skórek i paznokci z olejkiem arganowym - skórki były dużo miękksze, wcześniej mialam z tym ogromny problem; a na ogólna poprawę kondycji polecam Sally Hansen Miracle Cure wzmacniający lakier do paznokci lub jesli są w gorzym stanie to Sally Hansen Strength maska odnawiająca i wzmacniająca do mocno zniszczonych paznokci.
Mari_123
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 paź 2020, o 12:59

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Gosinka » 7 gru 2020, o 14:42

Witajcie,
nigdy jakoś specjalnie nie miałam problemów z kondycją paznokci, ale tylko z jednego powodu - codziennie dbam o skórę i włosy. Wiem wiem brzmi to dziwnie, ale dbając o skórę i włosy całkiem przypadkowo wpływam na wzmocnienie swoich pazurków. Mianowicie, codziennie wieczorem olejuję swoją skórę różnymi olejkami, aktualnie jest to olejek migdałowy z kompleksem witamin m.in witaminą E i K. Odkąd to robię widzę, że moje paznokcie również są nawilżone i lśniące. Po drugie stosuję też te tabletki https://byc-zdrowym.pl/locerin-tabletki-na-wlosy-dla-kobiet-opinie-cena-sklad/ co prawda dedykowane są one na wzmocnienie włosów, ale widocznie paznokcie też na nich korzystają - rosną szybciej i wgl stały się twarde, niełamliwe. ]
Także dzielę się z Wami moimi sztuczkami! Mam nadzieję, że Wam się przydadzą.
Gosinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 gru 2020, o 14:35

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez Czarnam » 11 gru 2020, o 10:46

Rękawiczki to serio bardzo dobry pomysł :)
Czarnam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 4 gru 2020, o 10:58

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez mineblue » 12 gru 2020, o 16:47

NATURALNY ELIKSIR DO PAZNOKCI I SKÓREK ZE ŚLUZEM ŚLIMAKA od Orientany, ja po hybrydzie używałam i super sie sprawdziło.
mineblue
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 wrz 2020, o 11:23

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez agneshka » 30 sty 2021, o 17:04

jak moje paznokcie potrzebują odżywienia to zawsze sięgam po Bio Power z Eveline. Kosztuje koło dyszki i widzę efekty już po nieco ponad tygodniu stosowania. Według mnie must have pielęgnacji paznokci.
agneshka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 sty 2021, o 00:17

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez alex1234 » 28 lut 2022, o 18:52

Najlepiej zrobi to odżywka SOS od marki Eveline, która dostępna jest w wyjątkowo przystępnej cenie.
Obrazek
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez marlena77 » 17 mar 2022, o 18:56

nie dawno odkryłam genialna odzywke do paznokci z bielendy total nail repair miałam mega zniszczoną plytke po zdjęciu żeli a po kilku dniach stosowania kondycja płytki zdecydowanie uległa poprawie
marlena77
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 20 lip 2021, o 20:40

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez majkusia » 23 mar 2022, o 13:09

uzywam bielendy ale nigdy nic do paznokci nie kupilam.. nawet nie weidzialam ze maja cos takiego :P gdzie je kupie:?
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez bojowniczka » 25 mar 2022, o 10:44

duzy wybor bielendy jest na notino majkusia, a przy zakupach za powyzej 100 zl darmowa dostawa :) ja tylko tam zamawiam
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: Odżywianie paznokci

Postprzez MałgoWo » 1 gru 2022, o 10:56

W odpowiednim odżywianiu paznokci powinno się też zadbać o odpowiednie odżywienie nie tylko od zewnątrz ale i wewnątrz. Bo o ile odżywka w formie lakieru naprawi i wzmocni paznokcie które już mamy to ciało wciąż nie będzie w stanie zbudować nowych, zdrowych paznokci, więc powinno się też dbać o odpowiednie zażywanie witamin i minerałów. Dobry skład mają drażetki od Merz Spezial. Pamietajcie jednak jeszcze o odpowiedniej diecie
MałgoWo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 gru 2022, o 09:38
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron