Czy on planuje zdradę.?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy on planuje zdradę.?

Postprzez CiniMini » 8 maja 2017, o 10:44

Witam
Jestem tutaj pierwszy raz. W ogóle zwracam się o pomoc was kobiety pierwszy raz na forum.
Gdyż w moim związku partnerskim pojawił się mały problem. W sumie nie taki mały bo nie wiem sama czy mogę mojemu partnerowi zaufać w kwestia wierności.

Wiec, zrobiłam mały wypad z moim mężczyzna (22 lata)i jego bratem (28 lat)na miasto.
Wcześniej coś wypiliśmy. Gdy już nam zaczęło szumieć w główkach poszliśmy do znajomych tam była 16 letnia dziewczyna bardzo chętnie do nas dołączyłam nawet nie wiedziałam skąd ona się wzięła.
Mój chłopak wykazał nią zainteresowanie,pytając gdzie mieszka itp. Odrazu ukazałam mu moją zazdrość że jak może. On na to :że nie mam powodu żeby się martwić że to ja jestem oczkiem w głowie.
Gdy już zaproponował żebyśmy wracali bo był sam już w ciężkim stanie upojenia dla mnie to powód do radości bo nie miałam ochoty już przebywać w całym towarzystwie. Wzięliśmy jego brata który interesował się "16 letnia koleżanką" i ruszyliśmy do domu. Ona chciała by ją odprowadzić ja mowie żeby sama wracała.
Na co ona zaczęła szarpać mojego faceta żeby z nią poszedł. I STAŁO SIĘ.! :evil: :evil:
Powiedział coś co mnie bardzo poruszyło . Odwrócił się do niej i tekst: NIE TERAZ BO MARTA JEST .
Co to w ogóle miało znaczyć? Czy miał na myśli zdradę? Czy mógł by to zrobić w mojej nieobecności?!
Pomóżcie co mam myśleć na ten temat. :( Próbowałam z nim rozmawiać ale on udaje że nie pamięta tego.
Dla mnie to było jedno znaczne,chyba że się ośmieszam i nie potrzebnie panikuje. :(
CiniMini
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 maja 2017, o 10:31

Re: Czy on planuje zdradę.?

Postprzez BlackWolf » 9 maja 2017, o 11:14

Pod wpływem alkoholu można powiedzieć różne rzeczy bez sensu.
I wcale nie musiało to oznaczać, że chciał Cię zdradzić.
Aczkolwiek będąc w Twojej sytuacji dałabym dziewczynie do zrozumienia gdzie jest jej miejsce.
Na faceta też byłabym zła i prędko by nie przeszło.
O ile w ogóle, gdyż nie toleruję tego typu zachowań.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Czy on planuje zdradę.?

Postprzez reenata90 » 9 maja 2017, o 13:43

WItaj jak by jakaś dziewczyna zaczeła szarpać mi faceta i ciągnąć za sobą to bym ją złapała za rękę i powiedziała ' zostaw mojego faceta'
kurde co za małpa widzi,że chłopak jest w związku dziewczyna obok stoi a ona ciągnie go za sobą. Wstydu nie ma taka młoda a faceta ciągnie to wiadomo nie po to,żeby podziwiać księżyc.. teraz coraz młodsze to zero porządności w nich. chyba,że alkohol namieszał w młodym 'łebku". Facet zajęty to czy dziewczyna obok czy w domu to powinien byc nieosiągalny dla innej...
a co do Twojego faceta to tez nie ładnie się zachował, bo co to w ogóle za gadka, że Marta.. kurdea jakby Cie nie było to by poszedł? Wiesz co susz mu głowe o to,że jak po alkoholu nie umie się opanować to niech nie pije :angrywife
reenata90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 28 kwi 2017, o 11:46

Re: Czy on planuje zdradę.?

Postprzez boska » 11 maja 2017, o 20:56

Nie wiem jak długo jesteście razem, ale... szczerze mówiąc, to jesteś w związku ze swoim facetem a nie z tą dziewczyną, i jeśli już czegoś powinnaś wymagać, to od swojego faceta, a nie od tej laski. Jego tekst - żenujący. Nawet jeśli Cię nie zdradził, to ośmieszył Cię w oczach innych.
Sorry za szczerość.
boska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 7 maja 2017, o 15:33

Re: Czy on planuje zdradę.?

Postprzez Fenek86 » 24 maja 2017, o 00:09

Ja bym nie był taki tolerancyjny.
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: Czy on planuje zdradę.?

Postprzez kokosek » 28 cze 2017, o 14:23

Moim zdaniem takie zainteresowanie gówniara nie za dobrze świadczy o Twoim facecie. Żaden stan upojenia alkoholowego tego nie tłumaczy, tak samo jak jazda po pijaku nie tłumaczy sprawcy wypadku, wręcz przeciwnie. Natomiast zamiast naskakiwać na nawalonego faceta, odprawiłabym szczeniaka.
kokosek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 28 cze 2017, o 13:36
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]