Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez catia » 15 kwi 2017, o 10:43

Ja nie zwracam uwagi na to czy ciuch jest markowy czy nie, jak wpadnie mi coś w oko i pasuje na mnie to kupuję :)

Szeroka oferta firmy-sprawdź 3dexperience!
http://ibs-poland.pl/
catia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 kwi 2017, o 10:39

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez pollyanna » 16 kwi 2017, o 11:46

catia napisał(a):Ja nie zwracam uwagi na to czy ciuch jest markowy czy nie, jak wpadnie mi coś w oko i pasuje na mnie to kupuję :)

Mam tak samo, chociaż jakoś odnoszę wrażenie, że ciuchy z markowych sklepów mają bardziej uniwersalne kroje i kolory.

Odette or Odile?
Avatar użytkownika
pollyanna
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 9 sty 2014, o 23:05

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Malina223 » 20 kwi 2017, o 08:26

Ja kupuję, bo wolę mieć mniej rzeczy w szafie ale dobrej jakości niż całą stertę kiepskich szmatek. Już jakiś czas temu postanowiłam ograniczyć kupowanie ubrań do minimum, dlatego szczególną uwagę przywiązuję do ich jakości i wolę wydać na nie o te pare zł więcej i mieć pewność, że długo posłużą mi w idealnym stanie. A jak mi się znudzą, to nie wylądują na śmietniku bo będą jeszcze dobre więc będę mogła je komuś dać lub przekazać na cele charytatywne, np.Pomaganie przez ubranie.
Malina223
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 kwi 2017, o 08:16

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez a_gatka » 21 kwi 2017, o 23:56

Fajna inicjatywa. Też często oddaję.
a_gatka
 

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Karinka369 » 24 kwi 2017, o 17:57

Gdybym chciała za swoją polską wypłatę kupić oryginalny ciuch to musiałabym już nic nie jeść do końca miesiąca :D Nie zwracam na to uwagi, mam się czuć dobrze w ubraniu i ma mi pasowac ;)
Karinka369
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 lut 2017, o 23:34

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez jakethedog » 6 maja 2017, o 18:48

Uważam, że kupowanie oryginalnych markowych ubrań to strata kasy, płacisz za reklamę, za markę za ich sklepy a ciuch i tak zrobiony w chinach jakoś wolę kupić podróbkę na ebay z Chin, z której kasa idzie dla tego chińczyka a nie dla korporacji. Z biżuterią tak samo, uwielbiam piękne wzornictwo, wielbię kolorowe kamienie jak szafiry i szmaragdy, ale wolę kupić syntetyk który jest identyczny z naturalny tylko tani. Wkurza mnie to windowanie cen, że nie ma alternatywy dla kogoś ze średnią pensją i dziećmi. Kupiłam sobie na olx podróbkę wisiorka z kolekcji wiktoriańskiej yesa za 200 zł zamiast 5000zł i jest równie śliczna tylko srebrna. Ja rozumiem, że nie wszystko co podrabiane jest lepsze jak perfumy, ale nie dajmy sobie wmówić że droższe jest lepsze
jakethedog
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 maja 2017, o 18:42

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Majeczka090 » 10 maja 2017, o 14:16

czasami rzeczywiście tańsze rzeczy są takiej samej jakości jak te droższe, ale moim zdaniem to wyjątki. często kupuję w sklepach internetowych i jeszcze nigdy nie mogłam powiedzieć, że np rzeczy z vubu są tak samo dobre jakościowo jak te, co zdarza mi się kupić na louloustore
Avatar użytkownika
Majeczka090
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 11 paź 2013, o 11:32

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez procredito » 11 maja 2017, o 12:42

Czasami zdarzy się, że kupuję oryginalne ubrania ale jakoś większej wagi do tego nie przywiązuję.

Jeśli potrzebujesz większej gotówki zajrzyj do Nas!
https://procredito.pl/pozyczki/pozyczka-przez-internet
procredito
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 maja 2017, o 12:39

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez zebra » 30 maja 2017, o 18:40

a ja uwielbiam grzebac w second-handach, na bazarkach vintage i babcinych strychach. Wystarczy trochę inwencji, kiilka przeróbek i jest. A do tego obowiązkowo oryginalna biżuteria;)

zebra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 30 maja 2017, o 18:07

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez szamena » 5 cze 2017, o 15:54

catia napisał(a):Ja nie zwracam uwagi na to czy ciuch jest markowy czy nie, jak wpadnie mi coś w oko i pasuje na mnie to kupuję :)

Jej też bym tak chciała... :in love:
szamena
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 5 cze 2017, o 15:45

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Fashionistka93 » 7 cze 2017, o 12:58

zebra napisał(a):a ja uwielbiam grzebac w second-handach, na bazarkach vintage i babcinych strychach. Wystarczy trochę inwencji, kiilka przeróbek i jest. A do tego obowiązkowo oryginalna biżuteria;)


Tez uwielbiam second-handy! I przeróbki, bo wiem, że nikt inny nie będzie miał takiej samej rzeczy jak ja. Posiadam jedyne w swoim rodzaju ubrania, oryginalne ;) Lubię też :knitting - mam swój ulubiony sklep, w którym się zaopatruję LINK ;)


DZIEKUJEMY ZA LINK
Fashionistka93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 cze 2017, o 12:46

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Jessia » 21 cze 2017, o 15:19

Fashionistka93 napisał(a):
zebra napisał(a):a ja uwielbiam grzebac w second-handach, na bazarkach vintage i babcinych strychach. Wystarczy trochę inwencji, kiilka przeróbek i jest. A do tego obowiązkowo oryginalna biżuteria;)


Tez uwielbiam second-handy! I przeróbki, bo wiem, że nikt inny nie będzie miał takiej samej rzeczy jak ja. Posiadam jedyne w swoim rodzaju ubrania, oryginalne ;) Lubię też :knitting - mam swój ulubiony sklep, w którym się zaopatruję LINK ;)


DZIEKUJEMY ZA LINK


Ja nigdy nie ubrałabym ciuchów używanych, a tym bardziej butów - nigdy nie wiadomo kto w tym chodził/ubierał.

Natomiast nie potępiam takiego zachowania - dużo koleżanek kupuje i można znaleźć naprawdę świetne ciuchy, ale to nie dla mnie.

Jessia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 cze 2017, o 15:14

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Wiosenna » 27 cze 2017, o 11:41

Z tzw. markowych rzeczy, to kupuję tylko buty sportowe. Myślę, że są warte swojej ceny. Natomiast całą resztę kupuję w sieciówkach, secondhandach, na allegro. Bywa, że kupię coś markowego ale mało kiedy.
Długo miałam opór żeby kupować na tzw. ciuchach czy jak to woli secondhandach ale trafiłam kiedyś kilka rzeczy w których się zakochałam i mi przeszła ta niechęć. Najwyżej piorę coś dwa razy przed włożeniem ;) wtedy mam komfort psychiczny, że niby czystsze niż po jednorazowym praniu.
Avatar użytkownika
Wiosenna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 27 cze 2017, o 11:15

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez marlenka12 » 6 wrz 2017, o 15:55

Najlepiej pasuje mi robić zakupy na LINK Maja fajne oryginalne ciuchy, nie za miliony. Jestem z nich bardzo zadowolona :) Moge osobiście polecić każdej Pani zakupy tam :)
marlenka12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 wrz 2017, o 15:25

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez poli » 8 wrz 2017, o 16:51

Nie wstydzę się chodzić do second handów. Oryginalny czy nie, nie ma to dla mnie większego znaczenia.

poli
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 8 wrz 2017, o 16:42

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Olga19 » 11 wrz 2017, o 09:37

Ja kupuje ciuchy w sieciówkach (nie wiem czy można to nazwać oryginalne), ale po co mam przepłacać.
Olga19
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 18:02

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez sosimply.pl » 11 wrz 2017, o 11:08

Lubie markową odzież, jednak z czasem zrozumiałam, że niekiedy przepłacam na różnych firmach. Temu teraz nie ma dla mnie znaczenia czy jest dany znaczek na metce czy nie. W końcu możemy ubrać się ładnie i to małym kosztem :)
sosimply.pl
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 25 sie 2017, o 08:53
Lokalizacja: Białystok

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Kamila33 » 13 wrz 2017, o 09:42

Raz na jakiś czas pozwalam sobie na lekkie szaleństwo, ale z natury jestem praktyczna, więc i tak są to rzeczy, które mam zamiar długo użytkować. Więc muszą być dobre jakościowo.

http://hellomarianna.com/
CÓRECZKA TATUSIA OPOWIADA HISTORIE.
WIELKA TEORIA WSZYSTKIEGO.
Kamila33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 wrz 2017, o 12:19

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Elizka001 » 14 wrz 2017, o 10:30

Ja również większość rzeczy kupuję w sieciówkach. Oryginalne kupuję przeważnie tylko buty i to nie wszystkie. Wiem, że wtedy mam buty na kilka sezonów, a nie tylko na jeden. Nie lubię przepłacać jeśli chodzi u ubrania, a lubię mieć urozmaiconą szafę.
Elizka001
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19 lip 2017, o 12:36

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez KasiaW » 21 wrz 2017, o 17:58

Ja kupuje i w sieciówkach i na aliexpress i z katalogów i w second handach, zawsze coś mi wpadnie w oko :)
KasiaW
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 7 wrz 2016, o 14:47

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez 88Mariolka » 22 wrz 2017, o 11:04

Jak ciuch jest ladny to nie musi byc markowy, ja podobnie jak poprzedniczka, kupuje wszędzie.

88Mariolka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 10:28

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez Kacperska » 23 paź 2017, o 09:47

Ja najczęściej kupuje oryginalne, markowe buty, bo wiem, że przetrwają chociaż dwa sezony. A jeśli chodzi o inne ubrania to się raczej aż tak nie przejmuję :)

Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej tutaj.
Avatar użytkownika
Kacperska
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27 wrz 2017, o 11:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez MajaAla98 » 26 sty 2018, o 13:00

Na pewno cena ma główne znaczenie jeśli chodzi o ubrania, ale trzeba patrzeć też na jakość. Znam kilka sklepów takich, ale bluzka jest na dwa razy do założenia i potem do wyrzucenia. Markowych rzeczy tak dużo nie kupuje, ale patrze na to gdzie są produkowane, z czego się składają i kupuje "porządne" rzeczy np stad LINK bo wiem jak są szyte, że mają dobry materiał, to tak naprawdę widać po spodniach, które kupiłam u nich już dawno.. a są jak nowe tak naprawdę! Macie inne sklepy w tym stylu do polecenia?

Ostatnio edytowano 5 lut 2018, o 15:00 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: LINK
MajaAla98
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26 sty 2018, o 11:28

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez sandralaska93 » 26 sty 2018, o 13:20

Ja przeważnie robię zakupy w sklepach internetowych (przeważnie na LINK), dla mnie jest taniej i większa możliwość wyboru. A czy to jest oryginalne to już mniej biorę pod uwagę. Na pierwszym miejscu stawiam własną wygodę.

Ostatnio edytowano 5 lut 2018, o 15:01 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: LINK
sandralaska93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 10 sty 2018, o 12:01

Re: Re: Kupujecie oryginalne ciuchy?

Postprzez kisan » 30 sty 2018, o 17:06

od kiedy sa bardzo drogie to wole second hand !

kisan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 sty 2018, o 15:57
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]