Które meble podobają się Wam bardziej?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Które meble podobają się Wam bardziej?

Postprzez Amaretto » 21 mar 2013, o 10:50

W niedługim czasie planuję zmienić nieco wystrój swojego salonu i zmienić meble. Podobają mi się dwa modele:
1. Jasne Axel:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
2. Nieco ciemniejsze Avalon:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Marzy mi się wnętrze w nowoczesnym stylu. Które mebelki moglibyście doradzić? ;)
Zastanawiam się również nad kolorem ścian. Beżowe czy może w jakimś weselszym kolorze?

Post moderowany:
Proszę wklejać zdjęcia za pomocą [img] lub załącznika. Wklejanie linku do sklepów internetowych uznawane są za SPAM.
Jeżeli chcesz dodać ogłoszenie, reklamę - proszę zamieszczać je w odpowiednich działach.

Ostatnio edytowano 30 lis 2013, o 21:26 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Brak opcji img. Spam.
Amaretto
 

Re: Które meble podobają się Wam bardziej?

Postprzez BarbaraLas » 21 mar 2013, o 18:39

o boże nie znamtych sklepów.. czy one są dostępne na miejscu gdzieś? chciałam je obejrzeć na żywo
BarbaraLas
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 10:44

Re: Które meble podobają się Wam bardziej?

Postprzez BarbaraLas » 21 mar 2013, o 18:42

ja za to mogę polecić fajne meble dla dzieci. ostatnio tym tylko żyję więc się trochę na tym znam:D http://baby-design.com.pl/Meble/kolekcje-mebli/ i powiem ci że mam je w domu i wyglądają przecudni więc jakby co to mogę wrzucić fotki:)
BarbaraLas
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 10:44

Re: Które meble podobają się Wam bardziej?

Postprzez Dorota67 » 21 mar 2013, o 18:46

dziewczyny a czytacie może taka gazetę o wnętrzach.... "Ogrodowa Galeria & Wnętrza" ? tam maja fajne nowinki wnętrzarskie.. tylko coś ostatnio znika szybko z pólek... bo nie widzę jej w ogóle.. mam ostatni numer tylko 4.. fajnie prowadzone były tam nowinki branżowe.. i fajne kanapy,...i ekologiczna porcelana była... szok:) !!!
Dorota67
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 17:29

Re: Które meble podobają się Wam bardziej?

Postprzez Dorota67 » 21 mar 2013, o 18:50

ja ostatnio na targach w poznaniu byłam, do hotelu swojego szukałam materacy, tam mieli fajne lampy
Dorota67
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 17:29

Re: Które meble podobają się Wam bardziej?

Postprzez Malaga » 21 mar 2013, o 19:13

Dziewczyny ja ostatnio trafiłam na czadowe mebelki :) Co prawda mało praktyczne, bo z tektury, ale powaliły mnie na kolana: link
Fajnie by wyglądały w ogródku, poda warunkiem, że z dala od wody, albo w jakimś biurze.

Ostatnio edytowano 19 lis 2013, o 17:38 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Link nieprawidłowy.

Malaga
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 9 mar 2013, o 16:27

Re: Które meble podobają się Wam bardziej?

Postprzez bettti86 » 26 mar 2013, o 09:37

na Twoim miejscu wzięłabym te jaśniejsze
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Które meble podobają się Wam bardziej?

Postprzez tusia25 » 24 lip 2013, o 16:07

Ja też jaśniejsze, ale nie brałabym mebli z Internetu, takie rzeczy trzeba obejrzeć na żywo, sprawdzić stan materiałów użytych, ich jakość, wykończenie itp.
tusia25
 

Re: Które meble podobają się Wam bardziej?

Postprzez Dżuliana » 25 lip 2013, o 17:06

Mi podobają się meble drewniane. Tylko i wyłącznie. A najpiękniejsze są takie w stylu orientalnym, na przykład linia Delfi stąd: SPAM. Kiedyś - kiedy będzie stać mnie na takie meble - na pewno je sobie kupię ;).

Ostatnio edytowano 25 lip 2013, o 17:09 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM proszę zacząć wklejac zdjecia
Dżuliana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 17:39

Re: Które meble podobają się Wam bardziej?

Postprzez modna33 » 21 sie 2013, o 12:44

Cześć dziewczyny. A ja zamówiłam w promocji świetną sofę ze sklepu SPAM. Zobaczcie same:
Obrazek

Ja nie boję się zamawiać z internetu mebelków. A tą stronę poleciła mi koleżanka. Sklep ma dobrą renomę. Polecam.

Ostatnio edytowano 21 sie 2013, o 12:50 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: ale za SPAM podziękujemy, prosimy używać funkcji [img]
modna33
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 sie 2013, o 12:33

Re: Które meble podobają się Wam bardziej?

Postprzez Tusia » 25 sie 2013, o 19:24

Uwielbiam drewniane meble. Mój szwagier przekonał mnie do bieli. Jego sąsiedzi natomiast mają połączenie bieli z drewnem wygląda to przecudownie wg mnie.Mniej więcej takie połączenie ecri plus drewno ładnie się komponuje -
Obrazek
Bałam się, że brudzą się takie rzeczy szybko, ale jednak w dzisiejszych realiach to nie problem.

Ostatnio edytowano 26 sie 2013, o 09:26 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę wklejać zdjęcia!!! funkcja [img] nie boli
Tusia
 

Re: Które meble podobają się Wam bardziej?

Postprzez Sharlot » 25 sie 2013, o 20:34

a nie wiem, czy wiesz ze w agacie jest teraz promocja 20 rat 0% - pierwsza ratę płacimy za Ciebie! warto sie nad tym zastanowic, bo po co przeplacac... swoja droga ladne mebelki
Sharlot
 

Re: Które meble podobają się Wam bardziej?

Postprzez Tusia » 30 lis 2013, o 14:16

Akurat w agacie w miarę często pojawiają się promocje cenowe. Albo na konkretne produkty Gazetki często wrzucają do skrzynek albo do gazety metro.
Tusia
 

Re: Które meble podobają się Wam bardziej?

Postprzez 456 » 30 lis 2013, o 21:28

modna33 napisał(a):Cześć dziewczyny. A ja zamówiłam w promocji świetną sofę ze sklepu SPAM. Zobaczcie same:
Obrazek

Ja nie boję się zamawiać z internetu mebelków. A tą stronę poleciła mi koleżanka. Sklep ma dobrą renomę. Polecam.


Przetestowałam ją w sklepie aczkolwiek w innym kolorze i z gitarą na poduchach. Mało wygodna, zbyt sztywna.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Które meble podobają się Wam bardziej?

Postprzez paula » 1 gru 2013, o 23:23

Kochane, a co sądzicie o takich mebelkach?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek tylko w ciemnym kolorze
paula
 

Re: Które meble podobają się Wam bardziej?

Postprzez elajablko » 20 gru 2013, o 12:34

Oba zestawy są ciekawe, ja przy wyborze chyba bym się w tym momencie sugerowała pojemnością, czyli co i gdzie będę mogła zmieścić. Naprawdę fajne zestawy.

elajablko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 14 sie 2013, o 12:30

Re: Które meble podobają się Wam bardziej?

Postprzez Jamelia » 2 sty 2014, o 12:20

Drugi model fajniejszy, taki cieplejszy. Dała bym do niego intensywny pomarańcz

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Które meble podobają się Wam bardziej?

Postprzez hauz.pl » 28 lip 2014, o 23:22

Jeśli szukasz modernistycznej komody, powinieneś wziąć pod uwagę taką, która składa się z lakierowanej na biało płyty MDF, z opływowymi kształtami. Idealnie, jeśli jej nogi byłyby skonstruowane ze stali nierdzewnej i, żeby na tych nogach umieszczono ochraniacze (wówczas mebel nie będzie niszczył podłogi).

Obrazek
Avatar użytkownika
hauz.pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 maja 2014, o 13:13
Lokalizacja: Warszawa

Re: Które meble podobają się Wam bardziej?

Postprzez supełek » 6 lip 2015, o 10:59

Jeśli chodzi o jasne meble to komoda z kolekcji Philosophy z agaty bardziej mi się podoba
supełek
 

Re: Które meble podobają się Wam bardziej?

Postprzez aldonka9 » 10 maja 2017, o 12:06

Genialne białe meble można kupić w sklepie internetowym MebleZych. Meble stylizowane, drewniane. Śliczne są.
aldonka9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 30 sty 2017, o 11:57

Re: Które meble podobają się Wam bardziej?

Postprzez nora » 20 cze 2017, o 14:05

Nie mój styl zupełnie, ale gdybym miała któreś wybrać to te pierwsze. Ten drugi kolor jest okropny.

nora
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 13:39

Re: Które meble podobają się Wam bardziej?

Postprzez mela12 » 24 lip 2017, o 20:32

dziewczyny a co myślicie o meblach z palet? Szukam naprawde oryginalnych inspiracji a w necie jest sporo propozycji na komody czy też stoły z palet. Kiedys gdy byłam u znajomych w Norwegii widziałam własnie takie meble i były piękne! W sumie wystarczy tylko zamówić palety znalazłam firmę zajmującą się tym - pakobud i nawet samemu pomyśleć o ich złożeniu. Wychodzi tanio i po swojemu. Ma któraś w domu takie cuda?
mela12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 28 maja 2017, o 14:34

Re: Które meble podobają się Wam bardziej?

Postprzez mara » 16 sie 2017, o 10:19

Proste, drewniane, bez zbędnych ozdobników. Mają być maksymalnie funkcjonalne, a równocześnie dobrze wyglądać. Zwykle taką zasadą kieruję się przy ich wyborze.

mara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 16 sie 2017, o 10:08

Re: Które meble podobają się Wam bardziej?

Postprzez yang » 17 sie 2017, o 11:12

Pierwszy komplet, jak nic. Drugi też nie jest zły, ale nie do końca wpisuje się w styl mojego domu. Nie przeczę jednak, że u kogoś wyglądałbym świetnie..

yang
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 17 sie 2017, o 11:02

Re: Które meble podobają się Wam bardziej?

Postprzez five » 20 kwi 2018, o 17:43

Żadne z tych szczerze mówiąc. Zupełnie nie mój styl to jest.

five
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 20 kwi 2018, o 16:10
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]