Powrót do kobiecości. Transformujący warsztat pracy z ciałem

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Powrót do kobiecości. Transformujący warsztat pracy z ciałem

Postprzez marta_k » 8 maja 2017, o 19:41

Zapewne, podobnie do wielu współczesnych kobiet, masz w zasobach męskie kompetencje: nakierowanie na cel, skuteczność działania, logiczne myślenie. To świetnie! Jednak mocno czuję i bardzo wierzę w to, że w świecie, w którym obowiązują i dominują męskie wzorce, potrzebujemy odzyskać dla siebie mądrość bycia KOBIETĄ. Po to, aby praktykować pozostawanie w stanie, który nazywam „aktywną receptywnością”. By potem z łagodnością a także z mocą urzeczywistniać ją w codziennym życiu.

Więc jeśli czujesz, że potrzebujesz:

być zamiast działać
zaufać życiu a pożegnać iluzję, że można je kontrolować
obejmować emocje zamiast walczyć z nimi lub starać się je zrozumieć
czuć ciało w kontrze do oceniania jego wyglądu
stać się receptywną z zaufaniem, że potrafisz zadbać o swoje granice i możesz porzucić bycie wojowniczką
czerpać przyjemność i moc z uzdrowienia wewnętrznej męskości w sobie.
TEN WARSZTAT JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Wyrusz więc wraz ze mną na spotkanie z Twoją kobiecością i zarazem w podróż w głąb Ciebie. Wszystko to, co potrzebne, by odnaleźć znaczenia i doświadczać bycia KOBIETĄ, nosisz już w sobie.

Droga do kobiecości wiedzie przez Twoje: emocje, wewnętrzne odczuwanie oraz ciało. A także przez obudzenie zmysłowości, seksualności, dzikości i ekstatyczności. Przez kilka dni będziesz wraz z innymi KOBIETAMI tańczyć, dotykać się, masować, budzić zmysły, wyrażać emocje, śmiać się i płakać. A dzięki rytuałom zanurzysz się w wewnętrznej przestrzeni kobiecości, by skontaktować się z zapomnianymi aspektami siebie oraz spotykać się z tym wszystkim, co warto oswoić na ścieżce do bycia ucieleśnioną KOBIETĄ.

CZEGO BĘDZIESZ DOŚWIADCZAĆ?
ODBĘDZIESZ PODRÓŻ „PO KOLE ” W ZGODZIE Z KOBIECYM CYKLEM. PRZYSTANKI NA TEJ ŚCIEŻCE ODZWIERCIEDLAJĄ ŻYCIE I ROZWÓJ WIELU WSPÓŁCZESNYCH KOBIET, KTÓRE ŻYJĄ W ŚWIECIE FUNKCJONUJĄCYM NA „MĘSKICH” WARUNKACH, TĘSKNIĄC ZA KOBIECOŚCIĄ!

Porzucenie kobiecości
Wybór męskich wzorców
W męskim świecie czyli na ścieżce wyzwań
Iluzja sukcesu w świecie
Duchowa jałowość i poszukiwanie sensu
Rytuał powitania Bogini w sobie
Głęboka tęsknota za połączeniem się z kobiecością
Uzdrawianie relacji z matką
Budowanie zdrowej relacji z wewnętrzną męskością
Integracja męskości i kobiecości w sobie – wewnętrzna unia.
powrot do kobiecosci

Zajęcia prowadzi Izabela Cisek-Malec LADACZNICA, WIEDŹMA, CZAROWNICA:

„To są słowa, którymi przez długi czas – stanowczo zbyt długi - próbowano piętnować, straszyć, ośmieszać oraz dzielić kobiety. Dawniej niestety te metody były skuteczne. Jednak mocno czuję, że ten czas dobiega końca.

Jestem Ladacznicą, w dodatku Świętą, ponieważ wielbię moje ciało, a kochanie się to moja modlitwa. W seksie najbardziej kręci mnie duchowe spotkanie ze sobą, Kochankiem i energią znacznie potężniejszą ode mnie.

Wiedźma to ja! Ta, Która Wie, żyje we mnie, w moim brzuchu, biodrach i udach. Mocno stąpam po Ziemi i uważnie słucham – siebie oraz innych. Ufam intuicji, emocjom i wglądom. Nurzam się w chaosie, cudownym remedium na nadmiar intelektualnej kontroli. Odkrywam skrytą w starych przekazach mądrość, by pełniej wspierać siebie, kobiety, Ziemię. Dbam o równowagę.

Bywam też pełnokrwistą Czarownicą. Zanurzam się w przestrzeni serca i z tego miejsca przemieniam świat we mnie i wokół mnie. Uzdrawiam seksualność. Tworzę rytuały. Transformuję i żegnam to, co pragnie umrzeć. Jestem akuszerką tego, co potrzebuje się wy-łonić.

Widzę to, co na zewnątrz, jako odbicie mojego wnętrza. Uleczam siebie. Transformuję mój wewnętrzny świat oraz towarzyszę w tym innym. Aby wesprzeć kobiecą energię, która właśnie teraz bardzo potrzebuje w pełni zamanifestować się w świecie i której świat bardzo potrzebuje, uzdrawiam wraz z kręgiem ŚWIĘTYCH LADACZNIC pradawne miejsce mocy, Łysą Górę. Wspiera mnie mój wewnętrzny męski aspekt oraz obecność mego Ukochanego, mężczyzny o obudzonym sercu”

Izabela Cisek - Malec

SZCZEGÓŁY WARSZTATU

TERMIN:
20 - 26.VIII.2017

ROZPOCZĘCIE 20.VIII (niedziela), o godz. 18 (kolacja)

ZAKOŃCZENIE 26.VIII (sobota), o godz. 14 (po obiedzie)

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego "Tu i Teraz",
Nowe Kawkowo

CENA WARSZTATU
990 zł (po 30 czerwca)

CENA POBYTU
Wyżywienie: 65 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie)
Noclegi: w zależności od standardu od 32 do 85 zł za noc

RABATY
140 zł dla osób, które wpłacą zadatek za warsztat przed 30 czerwca
Przy zgłoszeniu i zapisie 2 uczestniczek, każda otrzymuje rabat po 100 zł zniżki za udział w warsztacie.
Maksymalna suma rabatów wynosi 200 zł.

KONTAKT:
Jacek Towalski, tel.: +48 602 219 382
Maja Wołosiewicz - Towalska, tel.: +48 606 994 366,
Biuro, tel.: +48 662 759 576
e-mail: kawkowo@tuiteraz.eu


UWAGA:
Dwa tygodnie przed zajęciami zaliczki nie zwracamy!!!
W razie zwrotu zaliczki, ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne

ZAPISY:
Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia);
Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyboru noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia; brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt;
Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu);
Zaliczkę za pobyt w wysokości 220 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego "Tu i Teraz" z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: "zaliczka za pobyt 20-26.VIII.2017".
UWAGA!!! Zadatek bezzwrotny za warsztat w wysokości 350 zł z opisem (tytuł warsztatu, data, imię i nazwisko) prosimy wpłacać na konto:
Coaching Ciała Izabela Cisek Malec,
Nr konta: 93 1950 0001 2006 0010 7727 0001
marta_k
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 694
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]