Śmierć Polki w Egipcie

Wydarzenia z Polski i ze świata. Kontrowersje wokół nas. Ciekawe artykuły. Polityka

Śmierć Polki w Egipcie

Postprzez laelia » 7 maja 2017, o 19:17

Co sądzicie o tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie? Zgłaszają się kobiety, które były napastowane w tym hotelu, także przez obsługę.. Wyskoczyła z pierwszego albo drugiego piętra na trawę, i miała takie obrażenia że umarła? Zagadkowe to wszystko..

Obrazek
laelia
Extra Kobietka

Re: Śmierć Polki w Egipcie

Postprzez Jaśmin » 8 maja 2017, o 00:35

Na facebooku w grupie dla Polek w związkach z cudzoziemcami jest bardzo dużo spekulacji na ten temat. Jest tam wiele dziewczyn mieszkających w Egipcie bądź w związkach z Egipcjanami...

Podobno jest jakieś nagranie w którym ta dziewczyna rozmawia przez telefon ze swoim chłopakiem. Nie słyszałam go, nie umiałam znaleźć więc ciężko mi skomentować. Tak naprawdę to mogło się wydarzyć wszystko, policja musi zająć się tą sprawą. Pewnie prędzej czy później się dowiemy o co chodziło...

Obrazek Obrazek
Fai quello che devi comunque sia. Un cuore, una via.
~ Lucrezia Borgia
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka

Re: Śmierć Polki w Egipcie

Postprzez laelia » 8 maja 2017, o 07:15

No mam nadzieję, że się dowiemy. Nagranie jest, widziałam. Internauci wyczaili, że w 6 minucie dziewczyna mówi bardzo cicho i niewyraźnie: "zgwałcili mnie". Przesłuchałam, faktycznie, ja to słyszę. Są też amatorskie tłumaczenia rozmowy Egipcjan którzy towarzyszyli jej podczas tej rozmowy telefonicznej - nie są to miłe rozmowy..

Obrazek
laelia
Extra Kobietka

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]