makijaż permanentny?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: makijaż permanentny?

Postprzez kingasieczka » 26 sie 2014, o 14:01

Ja myślałam już dawno o tym, żeby zrobić sobie makijaż permanentny ale trochę się obawiam (mam 40 lat). Koleżanka poleciła mi Biotekpolska , sama chodziła tam do dziewczyn. Nie wiem już sama, pomóżcie ! :/
kingasieczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 sie 2014, o 13:57

Re: makijaż permanentny?

Postprzez nataliakiko » 23 wrz 2014, o 14:29

A ja tam sobie zrobiłam 2 lata temu usta i jestem bardzo zadowolona. Robiłam u dziewczyn w Biotekpolska (polecam panią Asię jak coś). Nie mam czasu na codzienny makijaż, praca i 3 dzieci tak mnie wykańcza że stwierdziłam że sobie zafunduje a co :) ja tam polecam! :ok:
nataliakiko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 wrz 2014, o 14:28

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Specjalista Aspazji » 27 wrz 2014, o 13:16

Makijaż permanentny to dobra alternatywa dla tradycyjnego makijażu. Umożliwia on skorygowanie linii ust, ich uwydatnienie i powiększenie oraz wypełnienie dowolnym kolorem. Służy również do korekty brwi i linii oczu. Utrzymuje się na skórze około 3 lat. Powinien pozostawać w harmonii z naturalnymi rysami twarzy i podkreślać urodę.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Gosiagocha » 11 lis 2015, o 15:22

Byłam na makijażu permanentnym brwi
Czytałam wiele opinii i tanio nie znaczy dobrze
Zapłaciłam 650 zł miałam w tym 2 spotkania
Zabieg ogólnie prawie bezbolesny lekkie drapanie
Mila Pani bardzo kompetentna
Wszystko mi wytłumaczyła narysowała kształt
Efekt finalny przeszedł moje najśmielsze oczekiwania
Mam piękne gęste a przede wszystkim naturalnie zarysowane brwi
Polecam
Salon estetic w lublinie na północnej
Maja na fb galerie bardzo dużą galerie prac w tym i moje piękne brwi :)
Gosiagocha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 lis 2015, o 15:11

Re: makijaż permanentny?

Postprzez dradziszewska » 13 lis 2015, o 12:40

Makijaż pernamentny to dobre rozwiązanie jeśli masz już wypraktykowany swój styl malowania się, no i pamiętaj aby nie robić zbyt dużo bo później ogranicza Ci to możliwości przy zmianie sposobu malowania.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: makijaż permanentny?

Postprzez monika.kow79 » 24 gru 2015, o 11:22

Witaj. Też uważam, ze makijaż permanentny to świetna alternatywa dla zwykłego makijażu. Jestem jasna blondynką i wyjście bez makijażu jest niemożliwe, bo wyglądam fatalnie. W lecie zrobiłam sobie brwi i jestem mega zadowolona z efektu, do tego stopnia, ze planuję jeszcze kreski pod oczami. Myślę, że warto przyjrzeć się salonowi w którym zamierzamy wykonać taki zabieg. Pamiętajmy, że efekt jest trwały, więc musisz zaufać kosmetyczce, że zrobi to profesjonalnie. W Lublinie mogę polecić salon SPAM

Ostatnio edytowano 27 gru 2015, o 13:32 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
monika.kow79
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 14 gru 2015, o 09:23

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Carmen_ » 7 cze 2016, o 17:21

Osobiście nie zdecydowałabym się nigdy w życiu na makijaż permanentny. Dlaczego? Po pierwsze - moda wciąż się zmienia, również w kwestii makijażu, zatem nigdy nie wiesz, co będzie Ci się podobać za kilka lat. Poza tym - z wiekiem jędrność skóry się zmienia. Być może za kilka lat będziesz mieć problem z opadającą powieką, a Twojej kreski na oku nie będzie się już dało ruszyć.

Pracuję w hurtowni ze zdrową żywnością http://BioIndygo.PL :girlactive (polecam super ceny!)
Dla osób z forum kod rabatowy "babskiesprawy5"
Carmen_
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 31 maja 2016, o 13:54

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Sylwia94 » 15 gru 2016, o 10:52

Może masz rację, ale ja zrobiłam sobie brwi metodą permanentną w Poznaniu i jakoś nie żałuję i nie wydaje mi się żeby mój gust dotyczący brwi jakoś diametralnie się zmieniła na przestrzeni kilku kolejnych lat. Jeżeli robi się naturalny makijaż to uważam, że to świetna decyzja. Pani Alicja Leszczyńska u której miałam przyjemność robić ww. brwi jest profesjonalistką i perfekcjonistką, doradza wiele tez odradza jeżeli przesadzamy. Jak dla mnie na TAK, teraz mam ciągle symetryczne i piękne brwi.
Sylwia94
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2 paź 2016, o 19:44

Re: makijaż permanentny?

Postprzez CherylCole » 16 gru 2016, o 17:49

Ja miałam makijaż permamentny i.... bardzo załowałam . Efekt był taki ,ze wyglądałam sztucznie ;/ sama się sobie nie podobałam . I stwierdziłam ze go usunę . trochę miałam problem zanim znalazłam odpowiednia klinike . W końcu znalazłam w warszawie ( gdzie mieszkam ) - klinikę Miracki . Usunięto mi to i przynajmniej już jakoś wyglądam . Szczerze to wolę się sama malować .
CherylCole
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 15 gru 2015, o 11:13

Re: makijaż permanentny?

Postprzez TusiaTusia » 12 lut 2017, o 17:54

My się zrzuciliśmy na święta i fundnęliśmy babci makijaż permanentny ust. Sama chciała ;-) Babcia to kobieta z klasą, bardzo zadbana i zapragnęła podkreślić kontur ust. No to zrzutka i babcia w siódmym niebie :-) Najpierw makijaż próbny, wszystko wytłumaczyła. Po zabiegu babcia miała lekko opuchnięte usta i była przerażona, że tak już zostanie (he,he) ale po kilku dniach już było super. Babcia jest bardzo zadowolona z efektu i widać jakby ubyło jej parę lat. Warto było.

Ostatnio edytowano 12 lut 2017, o 21:04 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę zapoznać się z regulaminem forum.
Avatar użytkownika
TusiaTusia
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 wrz 2016, o 19:42
Lokalizacja: Gdańsk

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Keramed Wrocław » 21 lut 2017, o 20:19

W trakcie zabiegu barwnik zostaje wprowadzony do trzeciej warstwy naskórka, równomiernie i na jednakową głębokość. Zostaje zmagazynowany w przestrzeni międzykomórkowej i utrzymuje się w widoczny sposób przez 3-5 lat (z upływem czasu następuje jego rozjaśnienie). Wykonywanie makijażu może trwać od 30 minut do 2 godzin. Ze względu na przyswajanie barwnika, po 2-3 tygodniach, od zabiegu podstawowego, może nastąpić korekta.
Avatar użytkownika
Keramed Wrocław
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 lut 2017, o 20:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Fenek86 » 21 lut 2017, o 21:40

Sorry dziewczyny ale kompletnie mi się nie podoba permanentny u kobiet. Moim męskim okiem... wiocha. :cool:
Efektowniej wyglądają domalowane brwi niż takie cudawianki na kiju.
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Jaśmin » 22 lut 2017, o 01:18

Też mi się to nie podoba. Kobieta jest najpiękniejsza NATURALNA, IMO. Lekko podkreślona naturalna uroda i tyle a nie sztuczne włosy, sztuczne rzęsy, sztuczne tipsy, hialuron w warach, nici w policzkach, makijaż permanentny i wszystko sztuczne... Kobiety teraz tak kombinują, że później wychodzą różne potwory bo warga opadnie, permanentna kreska zjedzie, podbródek się obsunie, włosy odpadają jak się mocniej pociągnie... masakra.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Hadassa » 22 lut 2017, o 17:48

Nie każdy pernamentny jest bardzo widoczny ;) poważnie niektore wyglądają super

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Jaśmin » 23 lut 2017, o 00:23

Być może, szkopuł w tym, że ciężko jest znaleźć umiar... Poprawisz jedną rzecz i będziesz zadowolona to później będziesz chciała poprawiać coraz więcej. O ile jest to delikatne podkreślenie urody to super, byle nie przesadzić.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: makijaż permanentny?

Postprzez BlackWolf » 23 lut 2017, o 03:01

Nie, nie i jeszcze raz NIE.
Raz, że nie każdemu to pasuje, dwa -boli, trzy -taki sam efekt można uzyskać robiąc makijaż.
Bez bólu, bez kłucia.
Nie dałabym sobie zrobić permanentnego na powiekach. Nigdy w życiu.
Co do brwi to mogłabym się nad tym zastanowić, ale po co? Skoro mogę to zrobić kredką.
I przynajmniej wiem, że jeśli kreska nie wyjdzie lub nie spodoba mi się - to zrobię bez problemu nową.
Widziałam brwi przed i po - u niektórych wyglądało dość ładnie a u niektórych porażka.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: makijaż permanentny?

Postprzez orszulka » 23 lut 2017, o 13:10

Jasne, można sobie zrobić makijaż brwi cieniem, kredką, ale są osoby, które z natury mają bardzo rzadkie włoski i rysowanie sobie całego kształtu brwi jest trochę czasochłonne. I nie zawsze wygląda dobrze... Ja np. potrafiłam dużo czasu spędzać nad brwiami, miałam masę kosmetyków ( cień, kredka, pisak) a nigdy nie mogłam uzyskać fajnego efektu w odpowiednim kolorze. Poszłam na makijaż permanentny- robilam w "Jest pięknie" ( wiem, że nie każdy salon zapewnia estetyczny rezultat) - i mam spokój. Nie wyglądam sztucznie, efekt jest naturalny. Czasem takie rozwiązania są dobrym pomysłem. Bez przesady z tą całą nagonką na sztuczność... :) Rzęsy też mam przedłużane i nie wyglądam z tego powodu jak sztuczna lala :)
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Hadassa » 23 lut 2017, o 18:01

Dlatego zacznijmy od tego że nie wszystko wrzucajmy do 1 wora... ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Jaśmin » 23 lut 2017, o 22:24

No ja nie wrzucam, wyrażam tylko swoją opinię na temat pań, które sobie wszystko "robią" ;) Pewnie są wyjątki, które z permanentnym makijażem wyglądają super, ale wyjątek potwierdza regułę :D

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Hadassa » 23 lut 2017, o 23:12

Haha.. no coz.. jak we wszystkim ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: makijaż permanentny?

Postprzez martynaly1991 » 24 lut 2017, o 18:48

Jeszcze nie mam makijażu pernametnego , ale zastanawiam się już nad takim dosyć długo . Chciałabym wykonać sobie brwi , ponieważ moje są bardzo rzadkie i muszę je poprawiać . Jednak w tym celu wybrałabym naprawdę jakoś bardzo dobry salon , jest to jednak coś co musi być wykonane idealnie .

Doksycyklina ulotka sprawdź tutaj.
martynaly1991
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21 lut 2017, o 19:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: makijaż permanentny?

Postprzez dradziszewska » 7 mar 2017, o 11:07

Decyzje o makijażu pernamentnym nalezy dobrze przemyśleć, bo jak już sie go zrobi to odwrotu nie ma. Wiele kobiet decyduje się na takie rozwiązanie i jest zadowolona, ale to Ty powinnaś wiedzieć czy chcesz nie patrz na to, jak ktoś cie namawia bo to Ty poźniej będziesz ponosić konsekwencje swojego wybory nikt inny.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: makijaż permanentny?

Postprzez Aleksndra » 9 mar 2017, o 11:42

Baaaardzo ostrożnie wybierz linergistke. I błagam Cię nie oszczędzaj na takim zabiegu. Linergistka tylko poleceń przez osoby które znasz i maja u niej robiony permanentny. Pochwal się jak juz zrobisz! :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Piękno kobiety tkwi w szczegółach. Mój blog:
http://www.healthybeauty.pl/blog
Avatar użytkownika
Aleksndra
Miła Kobietka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: makijaż permanentny?

Postprzez vvero » 30 kwi 2017, o 23:08

Z makijazem permanentnym trzeba uwazac, bo jak ktos ci go zle zrobi to latwo mozna sie oszpecic. Zrobilam tak sobie raz - z ogloszenia na facebooku i zrazilam sie konkretnie. Druga proba - profesjonalna warszawska klinika Viva Derm, juz o niebo lepiej. Efekt ladny, naturalny nieprzesadzony.
vvero
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 kwi 2017, o 22:59

Re: makijaż permanentny?

Postprzez dradziszewska » 4 maja 2017, o 13:01

Rozwiązanie jak najbardziej wygodne i godne rozważenia. Po bardziej szczegółowe informacje najlepiej udaj się do salonu, gdzie będziesz przeprowadzać zabieg.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]