seks analny

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Mój pierwszy seks analny. Coś okropnego!

Postprzez mycha25 » 12 sie 2012, o 14:31

I o to chodzi :D

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Mój pierwszy seks analny. Coś okropnego!

Postprzez Masjaa » 12 sie 2012, o 15:21

Ja z moim pierwszym chłopakiem uprawiałam sex analny i owszem bolało na początku ale też coś w tym było podniecającego , kiedy się udało było przyjemnie ... ale zdarzyło się kilka razy nie to że chleb powszedni... potem jakoś już do tego nie wróciłam choć próby bywały. forma sexu jak każda inna, mnie tam nie odrzuca jak ktoś lubi to czemu nie :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: Mój pierwszy seks analny. Coś okropnego!

Postprzez ptaszeczki » 12 sie 2012, o 15:27

Pewnie zależy jak do tematu się podejdzie. Zgodzę się z poprzedniczkami, że trzeba się odpowiednio przygotować (higiena, odpowiednie nawilżenie). Ponadto wymaga to od partnera delikatności ...
Osobiście nie przepadam za tego typu doznaniem i staram się go unikać.
ptaszeczki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 12 sie 2012, o 15:08

Re: Mój pierwszy seks analny. Coś okropnego!

Postprzez nina19 » 12 sie 2012, o 22:01

mycha25 napisał(a):No ale tak naprawdę nie można mówić za kogoś bo przecież nie wiemy jak to naprawdę jest z innymi.Poza tym sex analny jak dla mnie nie ma nic z władzą bo można go uprawiać w każdej pozycji.Podczas tradycyjnego sexu też bywają pozycje gdzie partner ma nad nami większą władzę a tego jakoś nikt nie komentuje.Wierzę że są kobiety którym taki sex sprawia prawdziwą przyjemność i jeśli to dla nich jest ok to mnie nic do tego :D


Ehh ...
Ja nie piszę za kogoś, tylko napisałam, że MOŻE właśnie tak to odbierają, bo jedna mi tak mówiła. To tylko przypuszczenie ; ) .

Owszem są kobiety, którym to sprawia przyjemność.
nina19
 

Re: Mój pierwszy seks analny. Coś okropnego!

Postprzez qiqolina » 13 sie 2012, o 12:45

Szkoda, że autorka postu pewnie się zraziła do seksu analnego, zły facet, złe przygotowanie, zły czas - i efekty są jakie są...

"Nie macie pojęcia, jak kiepskie mam o sobie zdanie i jak mało na nie zasługuję" W.S. Gilbert
Avatar użytkownika
qiqolina
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 30 maja 2012, o 14:20

Re: seks analny

Postprzez alex1234 » 28 kwi 2017, o 19:25

Czy podczas seksu analnego używacie tego typu lubrykantów: LINK czy stosujecie inne preparaty? Słyszałam, że niektórzy zastępują go chociażby żelem do USG


ZA LINK PODZIEKUJEMY
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: seks analny

Postprzez Anitka86 » 31 maja 2017, o 12:03

Dlaczego imię Tomasz? Nie chciałaś w tyłek to masz
Anitka86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 maja 2017, o 20:11
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]