Czy podążacie za modą?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez WyderkaMarlenka » 13 lis 2015, o 15:13

BlackWolf napisał(a):
olifwka napisał(a):ogladam na youtubie i staram się podążać za modą, tacy ludzie są ładniejsi

Ładniejsi? W jakim sensie?


Właśnie ja też sie zastanawiam w jaki sensie. Może olifwka nam odpisze ;)
Mi zdarza się oglądać filmiki na YT, śledzę też trzy blogi modowe, ale nie mogę powiedzieć, że podążam ślepo za modą.
Gdybym tak robiła to pewnie już dawno poszłabym z torbami he he. Miałam taki okres jakieś 1,5 roku temu, że miałam obsesje na punkcie ubrań, byłam gotowa kombinować na milion sposobów żeby tylko coś sobie kupić "bo jakaś blogerka ma a ja nie". Na szczęście szybko zrozumiałam, że nie szata zdobi człowieka lecz to co sobą prezentuje. Obsesja na punkcie ubrań mi przeszła i zaczęła się era kosmetyków... Też kasa szła jak woda. Dopiero jakieś trzy miesiące temu zaczęłam kupować z głową i nie wydaje juz takiej ilości pieniędzy.
Nie warto podążać za modą mowię wam wcale od tego nie jesteśmy ładniejsze.
Avatar użytkownika
WyderkaMarlenka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 11 lis 2015, o 18:55
Lokalizacja: mielec

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez jeczek » 13 lis 2015, o 15:24

Staram się orientować, co aktualnie jest modne i odpowiednio staram się kupować coś nowego.
jeczek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 lis 2015, o 15:13

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez kolorowe_kredki » 14 lis 2015, o 23:34

Orientuje się co modne ale mam podzieloną szafę na modne i wygodne.

Avatar użytkownika
kolorowe_kredki
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 5 lis 2015, o 20:39

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez czesława1 » 16 lis 2015, o 10:38

Również staram się orientować co akurat jest modne:)

Avatar użytkownika
czesława1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 10 paź 2014, o 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez ran9 » 3 gru 2015, o 18:50

To nie jest takie proste, wiem że w tym sezonie są modne duże szaliki w kratę ;)
ran9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 16:07

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez aleksza03 » 4 gru 2015, o 08:48

Wykorzystuje sezonowe trendy, ale tylko to, co pasuje do mojego stylu i osobowości. Nie lubię, gdy ktoś ślepo podąża wyłącznie za trendami... To dowód na to, że nie ma własnego stylu.
aleksza03
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 3 gru 2015, o 20:17

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez belka123 » 7 sty 2016, o 12:44

lepiej mieć własny styl dziewczyny ;)

NOWOŚĆ: Naturalny sposób na odchudzanie - http://www.lineavi.pl/ Do 3kg w 2-tygodnie!
belka123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 sty 2016, o 12:25

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Otylio » 18 sty 2016, o 01:36

Pewnie że dobrze mieć własny styl jednak nie zaszkodzi spojrzeć też na nowe trendy w modzie.

Otylio
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 sty 2016, o 01:30

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez kamilaa » 12 lut 2016, o 12:36

Po części podążam za modą - może nie kupuję ślepo tego, czego wszyscy noszą, ale często kupuję w sieciówkach, a więc siłą rzeczy są to modne ubrania. I tak chcąc nie chcąc w jakimś stopniu podążam za modą :) :woman:
kamilaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2 wrz 2015, o 11:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Fabrik_com_pl » 15 lut 2016, o 12:02

Czasem nie warto ślepo podążać za modą,bo niektóre te najnowsze rzeczy z jakimi mamy do czynienia są co najmniej dziwne ( oczywiście chodzi mi o ubiór. Grunt to abyśmy czuły się wygodnie i luźno,a zarazem elegancko w tym w czym chodzimy,w naszym własnym stylu.
Fabrik_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10 wrz 2014, o 12:49

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez RoxanaT10 » 18 mar 2016, o 09:42

trochę tak, ale to nie oznacza że coś wchodzi do sklepu i to muszę zaraz miec
RoxanaT10
Miła Kobietka
 
Posty: 60
Dołączył(a): 4 lut 2016, o 15:16

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez karolajnaa » 18 mar 2016, o 13:43

gdybym podążała na bieżąco za trendami to prawdopodobnie nie wyrobiłabym się finansowo :(
Avatar użytkownika
karolajnaa
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 15:38

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez asiulknowrot » 21 mar 2016, o 14:17

ja ubieram to co mi się spodoba, nie oglądam mody i raczej to nie jest mój temat :)
Lubie ubrania wygodne
asiulknowrot
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 mar 2016, o 16:03
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Kamilla105 » 21 mar 2016, o 14:36

Nie nie podążam za modą ubieram się tak jak mi pasuje ale ze względu na bardzo duży biust nie zawsze jest to u mnie możliwe czasami muszę się ubrać tak jak "pasuje moim piersiom" a nie mnie ;-)
Kamilla105
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 21 mar 2016, o 08:27

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Jowitta » 22 mar 2016, o 14:21

uu najgorzej :P ja mam taki problem ze względu na niski wzrost.zawsze mam problem z doborem spodni
Avatar użytkownika
Jowitta
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 13:28

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez karolina2667 » 22 mar 2016, o 20:14

Według mnie liczy się to, w czym czujemy się dobrze i wyglądamy ładnie - ślepe podążanie za modą jest zupełnie bezsensowne. Wszyscy teraz wyglądają tak samo..

karolina2667
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22 mar 2016, o 20:03

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Bronita » 23 mar 2016, o 10:36

Jasne, że fajnie jest czuć się modnie. Ale przede wszystkim dobrze czuć się wygodnie i ja jednak na to drugie stawiam
Bronita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 10:27

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Aleksndra » 31 mar 2017, o 08:33

Generalnie uważam że ciuchy modne w danym sezonie niekoniecznie dobrze leżą na każdym. Dobrze rozeznać się w trendach ale nie ma co wciskać na tylek jeansow pusch up. Kiedy pupa się w nie nie mieści. Ostatnio słyszałam rozmowę w Tally Weil dwóch grubszych dziewczyn: wiesz ja to nie lubię tu kupować. Nic nie ma. Oczywiście że nie ma bo tam są same eski a pusch up w jeansach nie daje rady pusch upnac takich posladow do góry. Efekt końcowy tragiczny. No ale jeansy są. :) bez sensu.
Myślę że każdy trend na sezon trzeba troszeczkę dopasować pod siebie. Lub w ogóle zmienić żeby nie wyglądać jak straszydlo.
Każda pamięta chyba grubsze dziewczyny noszące leginsy w poprzednich sezonach. Nie zawsze wyglądało to estetycznie...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Piękno kobiety tkwi w szczegółach. Mój blog:
http://www.healthybeauty.pl/blog
Avatar użytkownika
Aleksndra
Miła Kobietka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Adellka » 10 kwi 2017, o 15:09

i tak i nie ;) jakbym miała co sezon wymieniać całą szafę, żeby podążać za trendami to niestety chyba finansowo bym nie wyrobiła
Avatar użytkownika
Adellka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 14:44

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Jaśmin » 12 kwi 2017, o 02:14

Aleksndra napisał(a):Generalnie uważam że ciuchy modne w danym sezonie niekoniecznie dobrze leżą na każdym. Dobrze rozeznać się w trendach ale nie ma co wciskać na tylek jeansow pusch up. Kiedy pupa się w nie nie mieści. Ostatnio słyszałam rozmowę w Tally Weil dwóch grubszych dziewczyn: wiesz ja to nie lubię tu kupować. Nic nie ma. Oczywiście że nie ma bo tam są same eski a pusch up w jeansach nie daje rady pusch upnac takich posladow do góry. Efekt końcowy tragiczny. No ale jeansy są. :) bez sensu.
Myślę że każdy trend na sezon trzeba troszeczkę dopasować pod siebie. Lub w ogóle zmienić żeby nie wyglądać jak straszydlo.
Każda pamięta chyba grubsze dziewczyny noszące leginsy w poprzednich sezonach. Nie zawsze wyglądało to estetycznie...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka



Wiadomo. W tym sezonie letnim na przykład modny jest żółty, a to jest kolor, który na mojej karnacji wygląda fatalnie i nigdy go nie noszę.
Ale za to są różne inne trendy, które lubię i wykorzystuję.

Na ten sezon:

Jeśli chodzi o formę - oversize nadal ale i crop topy, bufiaste rękawy, ubrania z objętością, z bufami, z falbanami, dzwonowate rękawy i nogawki, odkryte ramiona nadal, mały, okrągły dekolt przy szyi aleee... pod dekoltem wycięte fragmenty materiału, coś w formie chokera połączonego z bluzką:
Obrazek

Kocham ten trend, widziałam go w Bershce, w Lefties, w Pull and Bear... Mam nawet koszulkę, która ma zbyt wysoki dla mnie dekold i tak ją sobie przerobię.

Nadal w modzie są sukienki i bluzki na ramiączkach (nawet w formie koszulek do spania) nakładane na zwykły, bawełniany t-shirt. I generalnie warstwa na warstwie - bluzkostaniki nakładane na t-shirty, pasy w tali w formie półgorsetu, najlepiej sznurowane.
No i bluzki piżamowe.

Nadal naszywki na dżinsie.

Kolory - żółty i biały.

Desenie - Piżamowe paski (biały-jasnoniebieski) oraz mała kratka. Desenie tropikalne.

Spodnie - Mom jeansy, z naszywkami, z dziurami, w tym "chude" mom jeansy. Wielgachne dzwony. Dresy.

Tkaniny - sztywna tkanina, która nie wiem jak nazywa się po polsku, w każdym razie nie opada a "sterczy" oraz nadal aksamit.

Dodatki - torebki i portmonetki w formie owoców i warzyw tropikalnych, nadal widziałam pieszczochy. Supermodne są małe chustki - na głowę, na szyję, albo zamiast paska do spodni. Rajstopy kabaretki, najlepiej do dżinsowej spódnicy lub pod spodnie z dziurami.

Buty - wielkie koturny ze słomy, espadryle, rzymianki.

Uwielbiam modę i tak, najczęściej jestem na czasie. Chociaż nie mam na tyle kasy by wszystkie te ciuchy o których piszę kupować. Niewiele z nich mam, tak naprawdę. No i nie wszystkie mi się podobają - na przykład nie podobają mi się w ogóle buty, które są teraz modne. Nie przepadam za kabaretkami.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Karinka369 » 24 kwi 2017, o 18:00

Zdecydowanie nie podążam za modą,bo gdy widzę, że pół miasta ma te same buty czy chustki to nie chce być ich klonem. Ja chodzę ubrana po swojemu, chodzę w tym w czym czuję się dobrze.
Karinka369
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 lut 2017, o 23:34

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez monikk » 28 kwi 2017, o 10:52

Hm, nie do końca ;) Niektóre obecnie modne rzeczy bardzo mi się podobają ;)
Avatar użytkownika
monikk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 lis 2016, o 08:56

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Malina223 » 14 lip 2017, o 08:55

Kiedyś na ślepo podążałam za modą, kupowałam wszystko co tylko było w danym sezonie na topie a później nie wiedziałam z czym zestawiać poszczególne rzeczy, w wielu nie czułam sie dobrze bo po prostu do mnie nie pasowały. Teraz zmieniłam podejście do mody i zakupów, wypracowałam sobie własny styl i nie mam parcia na sezonowe nowinki. Pozbyłam się z szafy rzeczy, których nie nosiłam i wiem że nie będę nosić, oddałam je na Pomaganie przez ubranie (akcja charytatywna, w której oddając swoje ubrania można pomóc podopiecznym fundacji) i w mojej szafie zrobiło się luźniej, a na wieszakach wiszą tylko takie ubrania, które realnie noszę.
Malina223
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 kwi 2017, o 08:16

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez soul » 10 sie 2017, o 14:52

Jeśli zastanawiacie się nad tym co ubrać, interesuje Was moda i uroda, rzućcie okiem na nowy portal SPAM

DZIEKUJEMY ZA SPAM
Avatar użytkownika
soul
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 mar 2017, o 12:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy podążacie za modą?

Postprzez Karola83 » 14 sie 2017, o 17:04

Ja zawsze jak podążałam ślepo za modą, to zaliczałam wpadki, więc chyba już się z tego wyleczyłam. Każdy ma fasony, w których wygląda najlepiej i nie ma co sobie skracać nóg spodniami 7/8, jak się ma krótkie nogi, bo taka jest moda...
Karola83
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 1 sie 2017, o 16:36
Lokalizacja: Kraków
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]