cellulit

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: cellulit

Postprzez melisska » 8 kwi 2017, o 14:41

na cellulit są doskonałe zabiegi - ja byłam na takich w Klinice Miracki i dalej chodze i szczerze mówiąc powoli znika! niestety sama nie jestem w stanie tego zlikwidować żadnymi kremami czy masażami więc zdecydowałam się na takie coś!
melisska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 kwi 2017, o 14:38

Re: cellulit

Postprzez Keramed Wrocław » 20 kwi 2017, o 22:30

Polecam zabiegi metodą HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). Polega ona na wykorzystaniu fali ultradźwiękowej, o wysokiej energii, która skupiona jest na precyzyjnie punktowanym obszarze. Dzięki temu prowadzi do skrócenia i skręcenia włókien kolagenu, co zwiększa napięcie i pogrubienie skóry. Można powiedzieć, iż fala ta "zagęszcza" skórę, prowadząc do jej wyraźnego ujędrnienia.
Avatar użytkownika
Keramed Wrocław
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 lut 2017, o 20:01
Lokalizacja: Wrocław

Re: cellulit

Postprzez annaen » 30 paź 2017, o 13:44

Nie tylko dieta, ale też sport przydałyby się w takim właśnie wypadku. ;)

annaen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 30 paź 2017, o 13:13

Re: cellulit

Postprzez Klinika Estetica » 12 gru 2017, o 11:34

W celu redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu warto wykonać lipolizę iniekcyjną. Preparat podany podczas zabiegu wnika do komórki tłuszczowej i wywołuje rozpad nagromadzonych w niej trójglicerydów. Następnie wraz z powstałymi lipoproteinami, są one transportowane do wątroby, gdzie następuje ostateczny rozpad tłuszczów i ich wydalenie z organizmu.
Avatar użytkownika
Klinika Estetica
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 lis 2017, o 12:05
Lokalizacja: Wrocław

Re: cellulit

Postprzez karolcia77 » 5 sty 2018, o 15:15

dokładnie tak, w takich przypadkach przecież można skorzystać z usług medycyny estetycznej, jeśli ktoś nie potrafi się pogodzić ze swoim cellulitem to jak najbardziej, ja sama skorzystałam z usług mediart clinic w Poznaniu, bo mój cellulit był nie do zniesienia, jestem szczupła a był nawet widoczny przez leginsy..
karolcia77
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 sty 2018, o 13:38

Re: cellulit

Postprzez MayThai » 18 sty 2018, o 09:38

Można skorzystać z usług gabinetów medycyny estetycznej, jednak widoczne postępy możemy osiągnąć samą dietą oraz regularnym uprawianiem sportu. Warto unikać farmakoterapii i dla urozmaicenia spróbować również masaży jak np. masaże bańka chińska czy masaże tajskie.

MayThai
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 lut 2016, o 15:59
Lokalizacja: Kraków

Re: cellulit

Postprzez olululo » 24 kwi 2018, o 05:44

Moja znajoma miała wielkie kompleksy związane z cellulitem. Wstydziła się odsłaniać nogi, zawsze chodziła w spodniach, albo takich spódnicach do kolana, nie krótszych. Dopiero jak wybrała się do Bieńkowscy Clinic w Częstochowie na pozbycie się celulitu, to zaczęła akceptować sibie. Wiem tyle, że zabieg był jednorazowy i trwały na ever :) więcej już nie musi robić, bo juz jest po problemie.
olululo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 kwi 2018, o 16:41

Re: cellulit

Postprzez ellena » 5 cze 2018, o 10:13

Ruch i dieta jest bardzo ważna,ale może warto skorzystać z mało inwazyjnych zabiegów takich jak endermologia czy kriolipoliza. Ja osobiście robiłam endermologię w afrodyta expert of beaty w Wa-wie,od czerwca przyjmują w pałacu kultury i nauki. Bardzo przyjemny zabieg ,bardzo mi ujędrnił brzuch ,miałam dość duży cellulit który nie chciął mi zejść ,mimo ćwiczeń.A po zabiegu widzę różnicę ,za miesiąc idę na jeszcze jeden.Więc powinno być lepiej.
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: cellulit

Postprzez guszek_87 » 10 cze 2018, o 10:41

Ruch i dieta są wskazane to sprawa oczywista, ale ja miałam spory cellulit i musiałam się wspomagać kremami. Fajne efekty widziałam po slic cellu korektorze od Bielendy z węglem i pieprzem cayenne. Z czystym sumieniem mogę polecić to serum i oczywiście rekomenduję trochę ruchu :D.
guszek_87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 9 cze 2018, o 13:47

Re: cellulit

Postprzez Amalaya_7 » 25 cze 2018, o 23:02

Najlepsze jest cellu off Floslek, nic nie działa tak samo.
Amalaya_7
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 25 cze 2018, o 22:54

Re: cellulit

Postprzez Amalaya_7 » 25 cze 2018, o 23:04

Jest jeszcze cellulitis od L'biotica, cudeńko najlepsze.
Amalaya_7
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 25 cze 2018, o 22:54

Re: cellulit

Postprzez elopomelo » 19 wrz 2018, o 17:25

ja mam problem z cellulitem i rozstępami :/ myślę nad marykay żelem albo kremem vialise
elopomelo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 lip 2018, o 11:46

Re: cellulit

Postprzez jucha91 » 21 wrz 2018, o 11:54

masaż na sucho szczotką
jucha91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 13 kwi 2018, o 13:01

Re: cellulit

Postprzez majmaja » 24 wrz 2018, o 15:18

elopomelo napisał(a):ja mam problem z cellulitem i rozstępami :/ myślę nad marykay żelem albo kremem vialise


elopomelo napisał(a):ja mam problem z cellulitem i rozstępami :/ myślę nad marykay żelem albo kremem vialise


a ten vialise to też taki żel, od marca używam i zmienił wiele w moim życiu, oczywiście walka o wymarzoną sylwetkę to kilka etapów, myślę że jednak dobra nastawienie to podstawa, trzeba wytrwać w postanowieniach i być cierpliwym. Zdrowy tryb życia, wiara i systematycznosć przede wszystkim.

kosmetyki pomagają bardzo, ale ważny jest ruch, bo bez tego ani rusz
:) :) :)
majmaja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 maja 2018, o 14:13

Re: cellulit

Postprzez kostka29 » 15 paź 2018, o 10:56

dziewczyny, wykupcie sobie lekcje u trenera personalnego, zobaczycie jaka różnica! ja już 3 miesiące chodzę i widzę jak mi się mięśnie zarysowują a tłuszczyk znika :) !A ostatnio w szatni o tym vialise słyszałam, jak kobiety o nim mówiły.. jak właściwie działają te kremy? Jestem ciekawa
kostka29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 paź 2018, o 10:52

Re: cellulit

Postprzez Jagoda123 » 29 lis 2018, o 22:36

cellulit to zmora każdej kobiety :( bardzo długo z nim walczyłam aż zdecydowałam się na zabieg jego usunięcia w krakowskiej klinice vesuna. podczas konsultacji polecono mi zabieg trilipo maximus med i przyznam szczerze, że efekty przerosły moje oczekiwania. pozbyłam się cellulitu, ale też przeszłam na dietę oraz zaczęłam ćwiczyć. to własnie w klinice powiedziano mi, że owszem zabieg pomoże, ale równie ważna jest dieta oraz ćwiczenia.
Avatar użytkownika
Jagoda123
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 10 wrz 2013, o 10:43

Re: cellulit

Postprzez aldona55 » 17 gru 2018, o 12:45

Która z nas nie ma cellulitu, my kobiety zawsze musimy się zmagać z najgorszym :D Aa żeby znaleźć coś co wspomoże ćwiczenia i ułatwi redukcje cellulitu to nie łatwe. Teraz stosuje vialise już 3 tydzień i tak sobie myślę, że to w końcu będzie to, bo widzę już efekty :)
aldona55
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 gru 2018, o 12:41

Re: cellulit

Postprzez reginne » 20 gru 2018, o 01:40

Warto wybrac sie na jakis fajny zabieg, an przyklad do estetyka day spa :)
reginne
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 28 maja 2018, o 08:52

Re: cellulit

Postprzez Adababa » 17 sty 2019, o 11:13

Przez cellulit miałam zawsze wielkie kompleksy i wstydziłam się nosić krótkie spodenki i spódnice. Próbowałam z tym walczyć za pomocą różnych kremów i preparatów ale to też nie dawało żadnych efektów. Cellulit zaczął znikać dopiero jak zmieniłam swoją dietę. :) Przede wszystkim wyeliminowałam niezdrowe jedzenie i zaczęłam regularnie nawadniać organizm. Najbardziej posmakowała mi niebieska Piwniczanka :) Teraz nie ruszam się z domu bez butelki wody i pijej jej ok 2l każdego dnia :)
Adababa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 kwi 2018, o 13:35

Re: cellulit

Postprzez lennox » 3 lut 2019, o 12:07

Ja się staram zdrowo jeść i pić dużo wody, a cellulit się twardo trzyma :( Ba ćwiczenia niestetynue za bardzo mam czas. Ciężkie życie kobiety;)
lennox
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 lut 2019, o 11:59

Re: cellulit

Postprzez pola_en » 27 lut 2019, o 15:22

Ćwiczenia, dieta, dużo wody, kremy - nic nie pomaga :( . Może polecicie jakieś profesjonalne zabiegi w Poznaniu?
pola_en
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 lut 2019, o 15:13

Re: cellulit

Postprzez mariolaZ » 28 lut 2019, o 17:30

Laser Icoone ;) Wg mnie nie ma skuteczniejszej metody. Jeśli jesteś z Poznania lub okolic, to koniecznie odwiedź Klinikę Idealiste - ja tam pozbywałam się pomarańczowej skórki - i pozbyłam się skutecznie :D Panie z Idealiste są bardzo miłe i profesjonalne, wszystko wytłumaczą i doradzą :)
mariolaZ
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 lut 2019, o 11:30

Re: cellulit

Postprzez Maroko Sklep » 14 mar 2019, o 12:14

W walce z cellulitem pomocny jest marokański rytuał Hammam. Masaż rękawicą z ziarnistej tkaniny i czarnym mydłem, nie tylko złuszczy obumarły naskórek i wygładzi ciało, ale również pobudzi krążenie. Dzięki temu maleje ryzyko tworzenia się grudek w postaci pomarańczowej skórki.
Avatar użytkownika
Maroko Sklep
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 22:45
Lokalizacja: Suchy Las k. Poznania

Re: cellulit

Postprzez Eliza88 » 8 kwi 2019, o 19:35

Ja pozbyłam się cellulitu dzięki zdrowemu odżywianiu i ćwiczeniom fizycznym. Nie mialam go dużo na szczescie ale przede wszystkim dietą udało mi sie go zwalczyć. Pomogła mi w tym aplikacja na telefon Skanerka. Dzięki niej robie zdrowe zakupy. Skanujac kod mam podany skład i analizę produktu. Jest na prawde świetna. Ćwiczenia wykonuję przy użyciu gum. Aaaaa i masaż bańką chińską:D
Eliza88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 kwi 2019, o 19:20

Re: cellulit

Postprzez kalek » 10 cze 2019, o 18:22

Naprawdę da się w taki sposób pozbyć cellulitu? Jak długo stosowałaś ćwiczenia i dietę?
kalek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 cze 2019, o 18:16
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]