Kto postąpił dobrze ?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Kto postąpił dobrze ?

Postprzez Beangel29 » 10 kwi 2017, o 09:55

Miejsce honorowe w Aucie !
Maz mojej koleżanki chciał zająć tylne miejsce za kierowcą czyli moim mężem na co odparła ze pozwalam by jednak usiadł obok kierowcy. Natomiast następnego dnia jego żona kwsiadajac do naszego Auta wyprzedziła mnie szybkim krokiem ,siadając obok mojego męża a ja niestety zmuszona byłam usiąść za nim .... Zrobiłam mężowi Awanturę gdyż ona wsiadajac do swojego Auta zajmuje honorowe miejsce obok swojego małżonka (doskonale rozumiem wink ! Mój mąż oczywiście nie zwrócił uwagi! Nie chodzi mi o zazdrość lecz sposób w jaki to zrobiła, ponieważ mogła usiąść ze mną z tyłu, prawda! zapytać czy może itd ? Ja szanuje jej tzw: " miejsce honorowe" poza tym ona nigdy nie pozwoliłaby mi na taki krok żebym zajęła jej miejsce ! Poczułam się jak Zero ! Królowa siedziała na przedzie a Kopciuszek niczym niezauważony nie miał odwagi prosić o swoje! Kto powinien zareagować?
Beangel29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 kwi 2017, o 09:52

Re: Kto postąpił dobrze ?

Postprzez Jaśmin » 12 kwi 2017, o 02:39

Głupia sytuacja, no bo co też miał powiedzieć Twój mąż?

Też by mnie to wkurzyło ale na Twoim miejscu to ja sama bym zareagowała może w jakiś delikatny sposób.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Kto postąpił dobrze ?

Postprzez Fenek86 » 13 kwi 2017, o 12:16

Tak serio to są większe problemy od tego kto jakie miejsce zajmuje w aucie. :D
Kto powinien zareagować? Ty skoro ci nie pasowało siedzenie z tyłu.
Jaki problem w ogóle. :D Chciałbym mieć takie problemy.
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: Kto postąpił dobrze ?

Postprzez laelia » 13 kwi 2017, o 15:58

Fenek bo już myślałam że jestem dziwna 8-) Kurde, z d. problem. A jak już problem to faktycznie samemu pogadać, co, mąż miał ją wyprosić z przedniego siedzenia? To by było bardzo niegrzeczne imo.

A jakby to tak baardzo mnie zabolało to następnym razem podsiadłabym ją w jej samochodzie. I tyle ;)

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: Kto postąpił dobrze ?

Postprzez Jaśmin » 14 kwi 2017, o 03:19

Też sobie nie wyobrażam jak mąż miałby tę panią wyprosić z miejsca przedniego...

Ja pewnie sama bym starała się jakoś w żarcie dać do zrozumienia bo tak ni z gruchy ni z pietruchy "Sorry ale ja jadę z przodu" wydaje mi się dość chamskie... Nawet jeśli to Twój samochód.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]