Przeprowadzic sie do niego czy nie?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Przeprowadzic sie do niego czy nie?

Postprzez Sara01 » 6 sty 2017, o 01:21

Witam. Mam 20 lat. Moj chlopak25, dopiero od miesiaca jestesmy razem, a on chce zebym przeprowadziła sie do niego . Chwilowo nie mam pracy. I sobie nie wyobrazam zebym prosiła sie go o cokolwiek. Powiedzialam mu to a on na to zebym sie niczym nie martwiła bo on pracuje . Co robic ?
Sara01
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 23 gru 2016, o 01:37

Re: Przeprowadzic sie do niego czy nie?

Postprzez Hadassa » 6 sty 2017, o 08:23

Mieszkanie razem to najszybsza werfikacja czy do siebie pasujecie czy nie...
Pomysl co zrobisz jak sie rozstaniecie

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Przeprowadzic sie do niego czy nie?

Postprzez BlackWolf » 6 sty 2017, o 15:14

Kiepska sytuacja jeżeli nie masz pracy i będziesz na jego utrzymaniu.
Teraz mu to nie przeszkadza i nie widzi problemu w braku pracy, ale po dłuższym czasie zacznie mieć pretensje, że wszystko jest na jego głowie, że nie dokładasz się do czynszu, on zarabia więc jest panem domu a Ty nie robiąc nic powinnaś sprzątać na błysk mieszkanie, obiad musi być zawsze ugotowany, zakupy porobione, on zmęczony po pracy a Ty jeszcze czegoś od niego chcesz.
Najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie wpierw pracy (jeżeli nie mieszkacie w tym samym mieście, to poszukaj pracy w jego) i gdy będziesz miała 100% gwarancję, że dostaniesz pracę, to wtedy przeprowadzka.
Takie jest moje zdanie.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Przeprowadzic sie do niego czy nie?

Postprzez malami86 » 6 sty 2017, o 18:04

dobrze piszą o weryfikacji. Ja z mężem zamieszkałam po 2 mcach znajomosci ;)
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: Przeprowadzic sie do niego czy nie?

Postprzez pingwinek » 6 sty 2017, o 20:43

Za szybko. Nawet go nie znasz, a jak Wam jednak nie wyjdzie, bo po tygodniu się pozabijacie to znowu problem, żeby swoje rzeczy odwieźć do starego mieszkania (o ile jeszcze je będziesz miała). Jak dla mnie to fatalny pomysł.
pingwinek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 sty 2017, o 00:38

Re: Przeprowadzic sie do niego czy nie?

Postprzez _m_ » 17 sty 2017, o 16:51

Spróbować. Albo wyjdzie, albo nie. Wierzyć, że wyjdzie. Robić wszystko by pracę znaleźć. Nie spisywać związku od razu na straty. Szybko, to fakt, ale na co czekać?
_m_
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 sty 2017, o 16:21

Re: Przeprowadzic sie do niego czy nie?

Postprzez Damian Parcel » 24 lut 2017, o 21:13

Powiedzieć mu o powodach dlaczego tak czujesz, bo jeśli tylko powiesz co czujesz, to zawsze będzie zbywał temat. Przykład: Nie chce być Twoją utrzymanką......BO nie chce być od Ciebie zależna. Mam złe doświadczenia z tym, kiedy muszę finansowo na kimś polegać. Teraz jest fajnie, ale później możesz to np wypomnieć. A to mnie zrani. I nie mówię, że tak zrobisz, ale niestety tego się boję. Chce tego uniknąć.

BAM! Teraz możecie dyskutować, gdy już wie jaka jest podstawa Twojej wątpliwości:)

https://www.youtube.com/watch?v=pquXW8SM29k Mam nadzieję, że komuś pomoże
Avatar użytkownika
Damian Parcel
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 1 lut 2017, o 00:11

Re: Przeprowadzic sie do niego czy nie?

Postprzez Tymoteusz1 » 2 mar 2017, o 02:00

Zdecydowanie nie. Miesiąc to za krótko. Jeśli się do niego przeprowadzisz, to najprawdopodobniej się rozstaniecie.
Tymoteusz1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 mar 2017, o 01:51

Re: Przeprowadzic sie do niego czy nie?

Postprzez Abby » 6 mar 2017, o 18:06

malami86 napisał(a):dobrze piszą o weryfikacji. Ja z mężem zamieszkałam po 2 mcach znajomosci ;)

Ja po 1 miesiącu znajomości i jesteśmy szczęśliwym małżeństwem prawie 10 lat :)

Preparat na stawy i kości: Witamina K2 D3
Abby
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 mar 2017, o 16:04

Re: Przeprowadzic sie do niego czy nie?

Postprzez Jaśmin » 7 mar 2017, o 02:06

Ja też szybko, po dwóch miesiącach razem. Z byłym zresztą podobnie, po miesiącu znajomości zamieszkaliśmy razem, to weryfikacja. Ja na przykład jestem taka, że nie lubię marnować czasu, i jeśli mam z kimś być to od razu na porządnie, po co się spotykać kilka miesięcy, żeby później się okazało, że jednak wspólne mieszkanie się nie udaje i musimy się rozstać. Wolę zamieszkać od razu i zobaczyć czy potrafimy się dogadać w tej kwestii.

Moim zdaniem to nie czas tutaj jest problemem tylko to, że nie chcesz być jego utrzymanką, i prędzej czy później będzie Cię to męczyło jeśli jednak się złamiesz i postanowisz żyć na jego rachunek.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Przeprowadzic sie do niego czy nie?

Postprzez ankapolok69 » 31 mar 2017, o 17:09

Nie spiesz się, wiadomo możesz pomieszkiwać w weekend. Ale nie mając pracy będziesz zdana na jego łaskę, uważaj żeby nie zrobił z Ciebie kury domowej, jak pomieszka sam i będzie musiał opiekować się mieszkaniem potem bardziej doceni Ciebie.

Opowiadania erotyczne są moją pasją, czytam,piszę a najciekawsze chętnie realizuję.
ankapolok69
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31 mar 2017, o 16:53
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]