Zabawki erotyczne - prośba o radę

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez jagoda144 » 21 sie 2015, o 12:11

xena napisał(a):Super są wibratory Lelo. Bardzo kobiece :)

Jeszcze super jest Libi Spray. Używacie go tam na dole. Srodek bardzo wzmacnia wrażenia. Czasami jak robię to sama ze soba to również nakładam. Orgazm jest o wiele , wiele mocniejszy.

Kupiliśmy sobie z mężem Sex Elixir w zeszłym tygodniu bo byliśmy też ciekawi jak działają te wszystkie afrodyzjaki i również potrafi bardzo podniecić. Już dawno nie miałam takiej ochoty na seks jak właśnie po tym.



a nie masz po tym środku infekcji ani pieczenia? Ja jeszcze nie natrafiłam na taki który byłby dla mnie ok.
Ja mam z lelo kulki i są naprawdę superr.
jagoda144
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 15 paź 2014, o 10:04

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez Panna_Mysia » 22 sie 2015, o 15:08

Wg mnie zabawki imitujące narządy płciowe nie są obrzydliwe... Delfinek rzeczywiście jest ciekawy i kobieta będzie mogła użyć go w wannie, to zaleta. Myślę, że rodzaj zabawki zależy od zażyłości i etapu związku. Wiadomo, że w małżeństwie czy narzeczeństwie można być odważniejszym, ale może na początek wystarczy jakiś żel czy olejek do masaży, zwykła nakładka wibrująca, pierścień do masażu zakładany na palec? Coś malutkiego, ale figlarnego :)

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez Rolka » 14 paź 2015, o 10:59

Co do zabawek erotyczny to do tej pory posiadałam najzwyklejszy wibrator i mi wystarczał ale pomyślałam, żeby iść o krok dalej i kupić sobie kulki gejszy, znalazłam w sieci taki sklep SPAM oferujący kulki ale kompletnie nie mam pojęcia jakie wybrać i czym się kierować podczas dokonywania zakupu. Może któraś z was będzie w stanie mi coś doradzić ?

Ostatnio edytowano 14 paź 2015, o 11:24 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Rolka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 30 wrz 2015, o 14:33

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez tajemna86 » 14 paź 2015, o 20:04

Teraz jest łatwiej i trudniej kupić zabawkę... Łatwiej, bo jest internet, opinie itd. Trudniej, bo jest multum modeli i multum sklepów on-line. Wg mnie nie można zbytnio oszczędzać na np. wibratorze... w końcu mamy mieć z tą zabawką "bliski" kontakt. Średnia i górna półka jest dobrym wyborem, choć cena nie zawsze świadczy o jakości :)

Avatar użytkownika
tajemna86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 paź 2015, o 20:23
Lokalizacja: Raj

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez lulumiranda » 15 paź 2015, o 09:34

My mamy włąśnie LIbi spray ale nie mam po nim pieczenia. Miewałam po niektórych pieczenie ale ten jest delikatniejszy tak wiec nic takiego nie występuje.Również polecam bo działanie moim zdaniem bardzo przyjemne.
Co do sex elixir to jeszcze nie stosowałam. Gdzie to można kupić? W tradycyjnych sklepach znajdę?
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez Drabur » 26 paź 2015, o 19:30

Dokładnie teraz jest dużo "zabawek", wybór ogromy, co kto woli - polecam iśc od sklepu stacjonarnego i podpytać ... :)

Drabur
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 paź 2015, o 19:18

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez Misia32 » 26 paź 2015, o 21:37

a ja polecam zestaw durex play :) fajny zestaw i dużo zabawy :)

"Dobre samopoczucie i zdrowa rodzina to dar nie do ocenienia. Zadbaj o komfort w swoim domu i wpuść do niego świeży powiew przez rekuperator."
Misia32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 26 sie 2015, o 21:57

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez anna_tomczak78 » 15 lut 2016, o 11:59

My sex elixir zamawialiśmy przez internet. NIe wiem czy są w aptekach bo mam przed sobą opór w kupowaniu takich środków w takich miejscach. Wolę sobie na spokojnie to zamówić przez sieć. Potem przychodzi do mnie starannie opakowana paczuszka oraz nikt nie musi wiedzieć co zamawiałam. Dyskrecja jest dla mnie najważniejsza .
Swoją drogą fajny środek. Przetestowałam wiele afrodyzjaków ale sex elixir jest najlepszy. Swoja drogą to musze jeszcze wypróbowąc ten libi spray bo czytam o nim już w kilku miejscach.
anna_tomczak78
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 sie 2013, o 15:06

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez kocica » 4 mar 2016, o 08:34

osobiście w życiu nie chciałabym mieć gadżetu erotycznego w kształcie delfinka, nie mam 5 lat. aktualnie jest cała masa gadżetów wyglądających bardzo elegancko, na pierwszy rzut oka nie budzących żadnych skojarzeń.
przy okazji pytanie, czy któraś z Was testowała może wibratory dostępne w rossmanie? jest z durexa i jeszcze innej firmy, jestem ciekawa, czy warto tam kupić, czy lepiej poszukać w jakimś sklepie oferującym wyłącznie takie gadżety?
kocica
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 sie 2015, o 12:37

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez xena » 10 mar 2016, o 10:45

Kocica ja miałam ten wibrator z rossmana. Nie są takie drogie ale nie byłam zadowolona ;/ Był plastikowy, niewygodny oraz dostajesz za to co płacisz. Jeśli chcesz sobie zamówić jakiś porządny wibrator to polecam złozyć zamówienie w normalnym sklepie internetowym. Mają tam wibratory lepszej jakości. Spory wybór jest na przykład w SPAM gdzie sama zamawiałam masę różnych zabawek ( zerknij sobie tam szczególnie na wibratory lelo).


PROSZE NIE SPAMOWAC FORUM
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez Pokorny-82 » 10 mar 2016, o 14:34

Hmmm... :) Tylko my wiemy, każda z osobna, ile cm w obwodzie daje najlepsze doznania :P :D
Pokorny-82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 mar 2016, o 12:43

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez Milusia18 » 25 mar 2016, o 15:13

widzieliście tą reklamę niemieckiego sklepu z zabawkami erotycznymi? Niemcy to jednak mają zdrowe podejście do eksperymentów w seksie

znajdźcie na youtubie: es rappelt im karton :) nie mogę linka wrzucić do youtube niestety
Avatar użytkownika
Milusia18
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 mar 2016, o 14:59
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez cleo » 11 kwi 2016, o 12:40

Ja sobię wolę zawsze poczytać opinie w sieci na temat róznych zabawek. Powiem Wiem czy zamawiać czy nie. Kiedyś zamawiałam to co mi się spodobało. Niektóre zabawki były fajne ale niektóre to były buble. Jeśli chodzi o sex elixir to był to jeden z lepszych gadżetów jaki kupiłam tak więc dzięki dziewczyny za polecenie bo wczesniej sama bym o nim nie wiedziała . Szczegonie,że nie jest tak reklamowany w tv jak inne środki. Dawno już nie miałam takiej ochoty na fiku miku z mężem jak właśnie po tym środku.

Swoją drogą to przetestowałam sobie równięż asequrellę i ta działanie ma ale negatywne. Bardzo mnie boli po tym głowa ;/
Avatar użytkownika
cleo
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 13:43

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez eRozkosz_pl » 12 kwi 2016, o 12:52

Faktycznie czasem można nie trafić z dobrą zabawka czy gadżetem erotycznym,ale od tego jest np:obsługa w sklepach online aby pomóc i doradzić,tutaj jesteśmy anonimowi i zadawanie takich pyta na pewno nie jest czymś krępującym,wręcz przeciwnie:)
eRozkosz_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 13:30

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez Lucy » 11 sie 2016, o 09:29

Jeśli nie odpowiada Ci asequrella to wypróbuj sobie libido therapy. Moim zdaniem są znacznie lepsze niż asequrella ( nie są tak rozreklamowane ale sama przekonałam się wiele razy ,ze nie zawsze coś co jest reklamowane jest najlepsze....).
Sex elixir faktycznie fajny ! Na początku myślałam,ze jest o placebo bo podniecał . Potem jednak przetestowaliśmy sobie te kropelki raz, dwa , trzy i okazało sie,ze za każdym razem dają u mnie bardzo fajne podniecające dzialanie tak wiec coś w tym jest.Jedno z naszych lepszych odkryć jeśli chodzi o erotykę.

Nie szu­kają pot­raw wyszu­kanych czy egzo­tycznych, ale wolą da­nia kon­wen­cjo­nal­ne, jak em­briony ptaków nielotów, mielo­ne or­ga­ny w powłoce je­lit, plas­try ciała świń czy bul­wy by­lin przy­pala­ne w zwierzęcym tłuszczu; w ich gwarze ok­reśla się je ja­ko jaj­ka, kiełbasę, be­kon i frytki.
Avatar użytkownika
Lucy
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 20 paź 2014, o 08:26

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez lulumiranda » 13 paź 2016, o 09:01

No więc tak.Wreszcie zdecydowałam sie na zakup Sex Elixiru. Pomimo dobrych opinii w sieci ciągle się zastanawiałam czy u mnie zadziała. Czy warto było zainwestować pieniądze ;) Z czasem jednak widzę,ze było warto. Działanie jest , czuję się bardziej podniecona. Ciało o wiele lepiej reaguje na pieszczoty. Buteleczka jest niewielka ale okazała się wyjątkowo wydajna.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez Werona » 13 paź 2016, o 09:18

Kiedyś chciałam kupić taką buteleczkę, ale myślałam, że to tylko brednie i nic to nie daje. Aczkolwiek widzę teraz że warto spróbować.
Werona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 11 paź 2016, o 14:49

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez lulumiranda » 14 paź 2016, o 08:13

Werona napisał(a):Kiedyś chciałam kupić taką buteleczkę, ale myślałam, że to tylko brednie i nic to nie daje. Aczkolwiek widzę teraz że warto spróbować.


No właśnie ja również myśląłam, że są to brednie. Ale potem poczytałam sobie co dziewczyny piszą tutaj oraz na forum wizaż i sporo ich sobie to polecało.Tak wiec pomyslałam sobie,ze skoro im sie to podoba to moze ja również spróbuję I okazało się.ze coś w tym jest.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez groszkamagda » 17 paź 2016, o 14:03

Ja kupuję takie zabaweczki w tym sklepie LINK . Bardzo fajny asortyment.


ZA LINK PODZIEKUJEMY
groszkamagda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 20 mar 2015, o 16:46

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez alex1234 » 26 mar 2017, o 20:23

Mam do Was pytanie. Co byście zrobiły, gdybyście znalazły u swojego faceta gadżet taki, jak ten: LINK Ja, nie wiem co mam o tym myśleć...


DZIEKUJEMY ZA LINK
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez redorange666 » 26 mar 2017, o 22:46

A nad czym ty myśleć??? Ma, pewnie czasami używa w ramach relaksu...i Mo z ecie się tym wspólnie bawić.
Tak samo mógłbym spytać co mam zrobić bo moja kobieta ma kilka rodzajów wibratorow... Śtraśne... Za to fajnie da się ją nimi stymulować...podczas seksu, gry wstępnej czy minetki. Tak w ramach czegoś innego
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez BlackWolf » 27 mar 2017, o 08:56

A co można myśleć...
Z dwojga złego korzysta ze sztucznej pochwy a nie skacze na boki.
Gdybym coś takiego znalazła - zapytałabym czy używa nadal. :lol:

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez miki789 » 26 kwi 2018, o 13:46

Mam sprawdzony sklep z zabawkami dla dorosłych na portalu LINK. Nie powiem żebym u nich zakupy co tydzień ale kilka razy coś tam się zdarzyło. Wiem, że moja znajoma to sobie u nich wibrator kupowala też...I z tego co mówi to sobie chwali...chociaż ja jej trochę nie rozumiem, że woli wibrator niż prawdziwego...faceta. A wcale nie jest brzydka, niczego jej nie brakuje.
miki789
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27 gru 2016, o 16:44

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez Miranda » 31 maja 2018, o 11:07

Ja mogę polecić sklep SPAM mają bardzo ciekawy asortyment i dobre ceny oczywiście wszystko dyskretnie i szybko. Ja robiłam tam już zakupy kilka razy i jestem zadowolona.

Ostatnio edytowano 28 cze 2018, o 19:46 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Miranda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 18 kwi 2018, o 14:55

Re: Zabawki erotyczne - prośba o radę

Postprzez anuszka68 » 3 cze 2018, o 22:01

wibrujący delfinek to jest to wielkie brawa za odwagę że je tu zadałeś pomimo tych hejtów mam nadzieję że znajdziesz coś odpowiedniego dla swojej wybranki.
anuszka68
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3 cze 2018, o 21:54
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Cyouzq02, Google [Bot]