Co robic pomozcie

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Co robic pomozcie

Postprzez gosia_2050 » 15 mar 2017, o 10:22

Mam dosc ciaglych klotni o nic, o to bo obiad niet taki a bo zle zrobilam. O to ze on po pracy woli sie bawic swoim telefonem zamiast z dzieckiem. I ze moje studia to moj durny wymysl bo mialam to juz 10 latemu zrobic a nie teraz, studia zaczelam poniewaz ciagle slysze ze za malo zarabiam ze za malo pracuje(37 godzin) i ze nic nie robie bo przeciez 37 godzin tygoniowo, dom z psem,dwoje dzieci z hobby zawiez odbierz,prasowanie,sprzatanie.A to slysze ze ‘’niedzwonie zeby sie spytac jak sie czujesz tylko masz fakture zrobic..etc i ze jestem psychiczna jeb.. ci..itd.

Dwa lata temu chcialam odejsc przekonal ze bez rodziny niemoze zyc ze bedzie lepiej ze teraz ma juz prace dobrze ulozona i ze nerwowka sie skonczy...Mily okres trwal pare miesiecy ,uznalam ze jak niebede sie przejmowac co mowi bede to ignorowac to bedzie dobrze tez dla dzieci.

Ale tak niestety niezwsze mi sie udaje,coraz czesciej mam napady placzu,niemam nikogo by szczerz porozmawiac.

Niewiem co robic trwac w zwiazku malzenskim ale bez zwiazku tylko dla tego ze materialnie/finansowo jest lepiej i ze dzieci maja tate.Czy moze odejsc tylko besie musiala zmiezyc z nim bo straszyl mnie ze mi dzieci zabierze.

Co byscie na moim miejscu zrobily?????

gosia_2050
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 mar 2017, o 22:34

Re: Co robic pomozcie

Postprzez Jaśmin » 15 mar 2017, o 14:31

Oczywiście, że odejść!!! Czy wolisz żyć do końca z facetem, który Cię poniża, nie szanuje, nie dba o Ciebie ani o dzieci?

Boże, naprawdę nikt nie zasługuje na takie traktowanie, będziesz tylko starała się robić wszystko tak, by panicza zadowolić (już próbujesz, praca, dzieci, pies, dom...) a I TAK GO NIE ZADOWOLISZ bo ten typ tak ma. On po prostu lubi się wyżywać na Tobie i będzie to robił choćbyś chodziła jak w zegarku, jakiś "powód" zawsze się znajdzie by Cię zwyzywać od debilek.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Abram, Google [Bot], Hivaa