Wasze sposoby na zarabianie w internecie.

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Wasze sposoby na zarabianie w internecie.

Postprzez Anega » 15 lut 2017, o 22:31

Cześć dziewczyny :)
Założyłam ten wątek, ponieważ szukam ale tez jestem ciekawa Waszych sposobów na zarabianie, dorabianie w internecie. Tak by móc spożytkować trochę wolnego czasu wieczorami a nie tracić go na bezsensowne przeglądanie stron ;-)

Anega
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 lut 2017, o 22:14

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie.

Postprzez Ligaczowa » 20 lut 2017, o 13:06

Zdecydowanie allegro :) sklep internetowy też wchodził w grę ale jest jednak zbyt wymagający jak dla mnie. A sprzedaż na allegro wiąże się z tym, że właśnie mogę spokojnie ze wszystkim wyrobić w trzy godziny wieczorem :) tylko trzeba znaleźć odpowiednie narzędzia, np fajny szablon albo galerie przedmiotu takie zaawansowane ale z niskimi opłatami jak np fotolister. Wtedy to i się opłaca i naprawdę przyciąga klienta :)
Ligaczowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 11 wrz 2015, o 21:03

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie.

Postprzez Hadassa » 22 lut 2017, o 17:33

Popatrzeć na już istniejace tematy np o pracy w domu

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie.

Postprzez dradziszewska » 17 mar 2017, o 11:09

Coraz więcej w sieci jest róznego rodzaju kursów, szkoleń itd. Wiele osób prowadzi kanał na youtube z poradami dostępnymi za darmo, a dodatkow układa pod to jakiś kurs i szkolenie i sprzedaje. Darmowe filmy przyciagają widownie i potem można sprzedawać kursy. Wystarczy znaleść coś na czym się dobrze zna no i załozyć strone www ale to przy odrobinie samozaparcia można zrobić samemu.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie.

Postprzez a_gatka » 17 mar 2017, o 14:45

Tylko, że tam jesteś zależna od prowizji.
a_gatka
 

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie.

Postprzez trykietron » 5 kwi 2017, o 15:32

Najlepiej działać na kilku różnych polach równocześnie, jeśli chce się tylko dać mózgowi odskocznię od nudy przeglądania stron. Czyli jak ktoś potrafi pisać, to recenzje (np. Onet chyba ostatnio szukał), pisanie tekstów marketingowych, tłumaczenia. Jak ktoś jest od szkoleń, to kanał na Youtubie. Jak ktoś jest świetny z analizy, to obrabianie danych. To takie niezobowiązujące niby na początku, że tylko na wieczór, a po jakimś czasie może się przekształcić w główne źródło dochodu. Ja ostatnio klikam, piszę i wypełniam ankiety, ale to tak jak mówię, jako odskocznia, żeby mózg się nie zlasował, a nie żeby zostać milionerem. W google wystarczy wpisac badanie opinii, ta wykorzystywana przeze mnie strona, to LINK ale jak kto woli, tego jest dużo.

DZIEKUJEMY ZA LINK
trykietron
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 mar 2017, o 16:49

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie.

Postprzez Liliana » 10 cze 2017, o 08:51

Jest w internecie mnóstwo stron/blogów poświęconych zarabianiu przez internet ale czy są sprawdzone?Nie wiem.

Liliana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 cze 2017, o 08:44

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie.

Postprzez nora » 20 cze 2017, o 13:53

Zupełnie nie wierzę w formułę "zarabiania w internecie" i dorabiania też nie bardzo...

nora
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 20 cze 2017, o 13:39

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie.

Postprzez patt » 28 cze 2017, o 12:24

Zależy co masz na myśli poprzez zarabianie w necie. W cudowne sposoby nie wierzę, ale moja praca po części opiera się na siedzeniu w internecie. Może nie na fejsie, ale jednak ;)

patt
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 28 cze 2017, o 12:11

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie.

Postprzez anastazja0912 » 6 sie 2017, o 12:09

a ja przetestowałam i bez żadnej sprzedaży i polecania zarobiłam prawie tysiąc złotych :) więc da się dziwczyny
anastazja0912
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 sie 2017, o 11:57

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie.

Postprzez sky37 » 11 sie 2017, o 12:49

Nie było, nie ma i nie będzie czegoś takiego jak "zarabianie w internecie" - przynajmniej nie w takiej formie jak to jest przedstawiane na tych wszystkich bzdurnych blogach..

sky37
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 12:26

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie.

Postprzez Jaśmin » 12 sie 2017, o 01:05

Moj facet bawi sie w Bitcoin, juz kilka miesiecy. Trzeba sie wkrecic i niektore zarobki sa dlugoterminowe, ale jak narazie costam juz na tym zyskal, ponad 100 dolarow za nic nie robienie.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie.

Postprzez MichalinaWtorek » 16 sie 2017, o 10:12

Bardzo łatwo można natrafić na oszustów i jakieś dziwne, podejrzane strony. Więc jeżeli chodzi o zarabianie za pośrednictwem internetu, to tylko gdy ktoś poszukuje kogoś do napisania jakiegoś tekstu czy coś podobnego

http://generalfresh.pl/ - chemia profesjonalna
MichalinaWtorek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 sie 2017, o 14:20

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie.

Postprzez ggusia » 12 wrz 2017, o 20:40

Z własnego doświadczenia wiem ze pare groszy można dorobić na ankietach, tylko trzeba być zarejstrowanym w kilku panelach i regularnie wypełniać.

ggusia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 wrz 2017, o 20:30

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie.

Postprzez Uliska » 14 wrz 2017, o 11:57

No właśnie w temacie zarabiania w internecie, słyszę opinie, że coraz bardziej opłacalne jest pracowanie w domu, tylko jak to zacząć? Ja właśnie jestem na początku drogi w zakładaniu firmy i wszyscy trąbią wokoło, że trzeba zacząć od strony www i promowania biznesu w sieci, że teraz taka reklama jest najlepsza. Potwierdzacie? No i teraz czytam i czytam poszukuję strony www Chrzanów, chłonę opinie. Chciałabym aby nasza strona była porządnie przemyślana, znacie może codemo com pl, podobno innowacja i nowoczesność, otwartość przez duże " O", jakoś z kimś chcę wypłynąć biznesowo na razie tworzę podstawę działania, dlatego pytam o opinie. Dzięki
Uliska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 wrz 2017, o 11:51

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie.

Postprzez Rolka » 14 wrz 2017, o 13:23

Dla mających dużo czasu wolnego polecam wypełnianie ankiet trochę można dorobić. No i zawsze można wziąć kredyt np na LINK
Rolka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 30 wrz 2015, o 14:33

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie.

Postprzez marla_s » 18 wrz 2017, o 20:23

Ja przez długi czas prowadziłam bloga muzycznego i zaczęłam współpracę z programami partnerskimi. Jeśli macie spory ruch na stronkach i nie piszecie od czapy, można ładne monety uzbierać. Teraz pojawiło się więcej innych obowiązków, co komplikuje sytuacje.
Avatar użytkownika
marla_s
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 18:00

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie.

Postprzez Silesiana » 20 wrz 2017, o 14:12

Zarabianie w internecie łatwe nie jest i nie ma się co oszukiwać
Silesiana
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 17 mar 2016, o 15:28

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie.

Postprzez followme » 19 gru 2017, o 00:12

Zarabianie w internecie nie jest łatwe, prędzej można coś najwyżej dorobić.

Avatar użytkownika
followme
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 7 mar 2017, o 17:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Wasze sposoby na zarabianie w internecie.

Postprzez Daria21 » 30 maja 2022, o 13:23

Ja miesięcznie zarabiam od 15 do 20tys, trudno w to uwierzyć no ale cóż. Do tego zajmuje mi to kilka godzin. Proszę mnie nie oceniać ale ja sprzedaję soje zdjęcia na adoreo Jedno moje zdjęcie to jest koszt 200zł. Jeśli jesteś wyzwoloną kobietą i ci to nie przeszkadza to odezwij się na priv to ci pomogę jeśli chcesz.
Daria21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 maja 2022, o 13:16
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]