JAK BIĆ KOBIETĘ?

Wydarzenia z Polski i ze świata. Kontrowersje wokół nas. Ciekawe artykuły. Polityka

Re: JAK BIĆ KOBIETĘ?

Postprzez Fenek86 » 13 lut 2017, o 20:44

JaGoda tak samo jak dla nich niepojęte jest to, że urodziłaś się Chrześcijanką (urodziłaś ale nią nie jesteś -czytałem) i masz prawa jako kobieta.

Ty jesteś oburzona ich religią a oni inną niż wiara w Allaha. Tak jest nasz świat skonstruowany i nic tego nie zmieni.
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

maslakson

Postprzez maslakson » 19 wrz 2017, o 08:41

czytałem gdzieś, że kobieta czuje się potrzebna, jeśli jest bita przez męża, bo to znak że się nią chce zająć- chore

Avatar użytkownika
maslakson
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 wrz 2017, o 08:37
Lokalizacja: Siedlce

Re: maslakson

Postprzez Jaśmin » 26 wrz 2017, o 16:50

maslakson napisał(a):czytałem gdzieś, że kobieta czuje się potrzebna, jeśli jest bita przez męża, bo to znak że się nią chce zająć- chore


Tak, na pewno...

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: JAK BIĆ KOBIETĘ?

Postprzez ola99 » 11 maja 2018, o 21:32

kamila napisał(a):Budzi sie we mnie cos takiego....Nie nazwałabym tego nawet religią,przepraszam za słowa ale tak uwazam. Najpierw tłuc kobiete a potem wielce sie modlic po kilka razy dziennie....

I to cała ich religia.Kobiety tam są pozbawione wszelkich praw.

ola99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 maja 2018, o 21:26

Re: JAK BIĆ KOBIETĘ?

Postprzez Panakeja » 25 cze 2018, o 22:21

Islam nie traktuje kobiety na równi z mężczyznami, dlatego nic dziwnego że potem mamy takie perełki. Dla nas to jest szok kulturowy, dla nich codzienność. Możemy być jedynie wdzięczne losowi że urodziłyśmy się w tej cywilizowanej części świata.

Mogę być bardzo wściekły na to, czego nie mam, albo bardzo wdzięczny za to, co mam.
Panakeja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 cze 2018, o 22:02
Lokalizacja: Szczecin
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]