Algi na odchudzanie

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Algi na odchudzanie

Postprzez mirandja » 26 maja 2015, o 20:26

Witajcie,
czy któraś z was skusiła się na suplement zawierający algi? próbowałam już różnych suplementów na odchudzanie, ale ostatnio czytałam o algevera i innych zawierających algi i zaczęłam zastanawiać się nad ta metodą. macie jakieś doswiadczenia w tym temacie? :)
mirandja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 20:19

Re: Algi na odchudzanie

Postprzez kmeska » 1 cze 2015, o 20:19

Dziwi mnie, że ta metoda na odchudzanie jest tak mało popularna. My razem z siostrą odchudzałyśmy się dokladnie w ten sposób. przez ponad miesiać brałyśmy suplement Alge Vera, wspólnie czesto wychodziłyśmy biegać. Jestem baaardzo zadowolona z efektów. Czasami tak niewiele trzeba, żeby osiągnąc całkiem fajny efekty :).
kmeska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 cze 2015, o 20:12

Re: Algi na odchudzanie

Postprzez Lemoniada » 2 cze 2015, o 19:55

Kmeska, ale to w końcu bieganie was odchudziło a nie algi.

Blog o Darmoszkach w sieci - http://darmobranie.com.pl/
Avatar użytkownika
Lemoniada
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 23:12

Re: Algi na odchudzanie

Postprzez Lagenko_pl » 8 cze 2015, o 10:06

Moim zdaniem żadna metoda nie okaże się skuteczna jeżeli nie zainwestujemy w dietę oraz aktywność fizyczną,bez tego naprawdę ani rusz i wiem to z własnego doświadczenia. Co do alg to również mam mieszane odczucia,wątpie aby same z siebie zadziałały.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Algi na odchudzanie

Postprzez Modna26 » 13 sie 2015, o 11:04

myślę, że algi to tylko dodatek, a tak naprawdę to trzeba się ruszać, dużo ćwiczyć i dobrze się odżywiać.
Modna26
Miła Kobietka
 
Posty: 71
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 21:01

Re: Algi na odchudzanie

Postprzez asiaokularnica » 13 sie 2015, o 11:25

przede wszystkim zdrowo odżywiać ;) i z umiarem. Żadne algi maliny czy proszki nie odchudzą :P

asiaokularnica
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 sie 2015, o 10:18

Re: Algi na odchudzanie

Postprzez Ivette » 20 sty 2016, o 19:12

ja tylko koktajle ze spiruliną, średnio smaczne ale podobno zdrowe ;(
Ivette
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 sty 2016, o 18:55

Re: Algi na odchudzanie

Postprzez Hermina » 23 sty 2016, o 17:22

Bez dobrze ułożonej diety i najlepiej wysiłku fizycznego efekty mogą być słabe.

Hermina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 sty 2016, o 17:16

Re: Algi na odchudzanie

Postprzez Carmen_ » 7 cze 2016, o 15:24

Kochana,

oczywiście musisz zdawać sobie sprawę z tego, że spożywanie samych alg cudów nie zdziała. Jednak musisz pamiętać o tym, że algi rzeczywiście ułatwiają odchudzanie i oczyszczają organizm. Dlatego warto w czasie terapii odchudzającej skorzystać z odchudzających właściwości alg.

Pracuję w hurtowni ze zdrową żywnością http://BioIndygo.PL :girlactive (polecam super ceny!)
Dla osób z forum kod rabatowy "babskiesprawy5"
Carmen_
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 31 maja 2016, o 13:54

Re: Algi na odchudzanie

Postprzez Karolinka89 » 12 wrz 2016, o 11:30

Nigdy samo przyjmowanie suplementacji,ziół ,herbatek nam nie pomoże;) nie oszukujmy się musimy dać coś od siebie by efekty były widoczne i stałe!

Miłośniczka zdrowego odżywiania się i aktywności fizycznej bloguje: http://szczupla-kobieta.pl
Karolinka89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 12 wrz 2016, o 10:38

Re: Algi na odchudzanie

Postprzez Algodine » 9 lut 2017, o 14:27

Brązowe algi są bogate w polifenole, które hamują działanie enzymów trawiennych tj. lipazy i alfa-amylazy. Dzięki temu tłuszcze i cukry wchłaniane są w mniejszym stopniu, a liczba przyjmowanych kalorii spada. Natomiast zawarty w nich jod, składnik hormonów tarczycy, stymuluje termogenezę, a co za tym idzie spalanie tkanki tłuszczowej.
Avatar użytkownika
Algodine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 14:15
Lokalizacja: Poznań
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]