bolesny problem z sexem

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

bolesny problem z sexem

Postprzez Karina123 » 21 sty 2017, o 18:00

Hej
Wraz z partnerem mamy problem ze stosunkiem. Gdyż lubimy na ostro. Ale partner się po prostu na mnie kaleczy przy wędzidełku, lub ogólnie przetarcia ma. Jest jakiś sposób, żeby uniknąć tego? Kremikuje on to oczywiście, potem po tym ma on problem ze zdjęciem skórki. A stulejki to on na pewno nie ma heh.
Kolejny problem tym razem u mnie, czasem zdarza się głównie w pozycji na pieska jak wchodzi dość głęboko to odczuwam ból, jakby dotykał do końca, lecz to się zawsze nie pojawia. Czasem mniej go czuję, a penetracja taka sama. Jaki może być tego powód? Układam się w poprawny sposób. Czyżby nagle czasem stawał się on zbyt duży? (w sumie jestem ogólnie dość niska) Z tego co wiem to powinno się rozciągać tam w środku, nie wiem, może się mylę.
Co polecicie na te dolegliwości? :/
Karina123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 sty 2017, o 21:13

Re: bolesny problem z sexem

Postprzez Jaśmin » 23 sty 2017, o 23:10

Sprawa pierwsza - mój były facet miał ten problem, nieraz potrafił i do krwi się zranić, z tym, ze moim zdaniem to on nie miał prawidłowej budowy, miał krótkie wędzidełko i mocno go tam "ciągnęło" podczas stosunku. Na miejscu Twoim poleciłabym Twojemu mężczyźnie dobrego lekarza, bo na dłuższą metę tak się męczyć...

Sprawa druga - Pochwa jest rozciągliwa ale nie nieskończona ;) Jeśli facet za mocno się wczuje to może tak przecież być, że zaboli.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: bolesny problem z sexem

Postprzez malami86 » 31 sty 2017, o 20:46

a może to kwestia nawilżenia?
Co do drugiej sprawy - czasami boli jak macica jest w tyłozgięciu
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: bolesny problem z sexem

Postprzez Annagie » 31 sty 2017, o 22:49

Myślę, że wizyta u urologa się kłania - u Twojego faceta rzecz jasna. Wędzidełko można rozciągnąć (jest to kwestia czasu kiedy samo się rozciągnie) lub przeciąć, zabieg trwa ok 15 min i kosztuje 200-300pln w prywatnej klinice :). Po 2 mc znowu można uprawiać seks.

Nie róbcie tego jeśli On krwawi. Bo może się coś spaprać i z pałeczką będzie jeszcze gorzej :(.

Asta la vista bejbe :woman:
Avatar użytkownika
Annagie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 4 sty 2017, o 16:49
Lokalizacja: Poznań
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron