Waszym zdaniem facet musi być wykształcony

Dział dla uczących się dziewczyn, jakie studia wybrać? Szkolenia, warto?

Re: Waszym zdaniem facet musi być wykształcony

Postprzez oczekujacacudow » 2 sty 2015, o 20:56

Moim zdaniem,facet powinien być bystry. Jeżeli taki jest to naprawdę poradzi sobie w życiu i będzie się z nim dobrze rozmawiało. Wykształcenie w sumie nic nie daje. Mój szwagier skończył medycynę,prestiżowy kierunek na jednej z lepszych uczelni w Polsce i teraz jest wolontariuszem w szpitalu.
oczekujacacudow
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2 sty 2015, o 20:36

Re: Waszym zdaniem facet musi być wykształcony

Postprzez Jaśmin » 24 sty 2017, o 03:20

Sama nie mam ukończonych studiów, więc z czym do ludzi... Wiecie co, ja zupełnie inaczej postrzegam ludzi i dla mnie papier z uczelni nie jest wyznacznikiem inteligencji czy zaradności, wręcz przeciwnie, ekhem... Nie chciałabym nikogo urazić, pewnie ma to też związek z moimi doświadczeniami i uprzedzeniami ale studia na które ja uczęszczałam miały niewiele wspólnego z bystrością, a bardziej z zakuć/zdać/zapomnieć. Dlatego sama zrezygnowałam i przestało to być dla mnie ważne przy poznawaniu nowych osób. Dla mnie facet musi być przede wszystkim dobrym, empatycznym człowiekiem, całą resztę da się załatwić.
Mój narzeczony studiował informatykę i nie skończył ale wychował się w rodzinie rolniczej, która ma szklarnie a więc pewne utrzymanie. Pracuje w rodzinie a z czasem odziedziczy własne szklarnie w których będzie mógł uprawiać co dusza zapragnie i sprzedawać. Tak więc jestem go pewna, bo jest bardzo pracowitym człowiekiem, a że ludzie nigdy nie przestaną jeść warzyw to nie obawiam się, że mogą go zwolnić z pracy i możemy zostać na lodzie :)

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron