suplementy diety -działają?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez perła » 1 sty 2017, o 17:43

Oczywiście że suple w magiczny sposób nie odchudzą. Odpowiednie dobrane znacząco wspomogą ujędrnianie, pobudzą metabolizm i usuną nadmiar wody :)
Avatar użytkownika
perła
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 gru 2016, o 22:56

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez Kariatyda » 2 sty 2017, o 15:15

its true, bez ćwiczeń nie ma magicznych skutków, ja jednak pytałam, czy znacie jakieś wspomagające środki, najlepiej na bazie naturalnych składników, takie co wspomagają ćwiczenia i pomagają zwłaszcza w moim przypadku na poprawę wyglądu pupy?
Kariatyda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 18:00

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez perła » 2 sty 2017, o 17:39

Kariatyda napisał(a):its true, bez ćwiczeń nie ma magicznych skutków, ja jednak pytałam, czy znacie jakieś wspomagające środki, najlepiej na bazie naturalnych składników, takie co wspomagają ćwiczenia i pomagają zwłaszcza w moim przypadku na poprawę wyglądu pupy?


jeśli znasz popularny gluteboost ale mocno drogi, to jest odpowiednik polski BigUp i znacznie tańszy, ja takie info dostaję w fitness clubie od trenerów :)
Avatar użytkownika
perła
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 gru 2016, o 22:56

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez perła » 5 sty 2017, o 00:10

Też na sobie sprawdziłam że suplementy sprawdzają się, trzeba tylko dobrać je do siebie indywidualnie i najlepiej samemu, zaoszczędzimy pieniążki :)
Avatar użytkownika
perła
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 gru 2016, o 22:56

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez ninakijewska » 15 sty 2017, o 13:39

Tak. Należy jednak pamiętać o tym, aby pierwsze kroki skierować na badanie krwi, następnie do dietetyka. Np. ja miałam za mało żelaza. Nie wyglądałam, jak osoba z anemią, nie miałam cieni pod oczami, nie wypadały mi włosy. Odczuwałam niemałą senność. Nie dopuszczałam jednak do siebie myśli o anemii. Byłam pewna, że to przemęczenie. Gdybym w takim stanie dużo ćwiczyła, skutki byłyby opłakane.
ninakijewska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 15 sty 2017, o 12:15

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez paproctaniosc » 16 sty 2017, o 17:39

Moim zdaniem suplementy za nas nie schudną, ale dla mnie są niezbędne przy odchudzaniu. Przy odchudzaniu się łączę sport z dietą, a to, wiadomo, większy wysiłek dla organizmu - dlatego dołączam suplementy witaminowe, aby dostarczyć do organizmu witaminy (ostatnio Biovital zdrowie bo chciałam coś wzmacniającego cały organizm). Tylko i aż tyle. Pamiętam, ze moja mama odchudzała się herbatkami odchudzającymi - po jakimś czasie bez "herbatek" jej układ trawienny nie funkcjonował, więc ja nigdy nie próbowałam nic dedykowanego jako suplement na odchudzanie. Witaminy albo coś wzmacniającego włosy i paznokcie to co innego ;)
Avatar użytkownika
paproctaniosc
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 16:18

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez Rey » 16 sty 2017, o 23:05

paproctaniosc napisał(a):Moim zdaniem suplementy za nas nie schudną, ale dla mnie są niezbędne przy odchudzaniu. Przy odchudzaniu się łączę sport z dietą, a to, wiadomo, większy wysiłek dla organizmu - dlatego dołączam suplementy witaminowe, aby dostarczyć do organizmu witaminy (ostatnio Biovital zdrowie bo chciałam coś wzmacniającego cały organizm). Tylko i aż tyle. Pamiętam, ze moja mama odchudzała się herbatkami odchudzającymi - po jakimś czasie bez "herbatek" jej układ trawienny nie funkcjonował, więc ja nigdy nie próbowałam nic dedykowanego jako suplement na odchudzanie. Witaminy albo coś wzmacniającego włosy i paznokcie to co innego ;)

Taki biovital nie zaszkodzi, a przy diecie szczególnie warto, bo trudno skupić się by było i dietetycnzie i zdrowo pod kątem zawartości witamin, żelaza. Piszesz, że organizm nie potrafił sprawnie działać bez herbatek - to moze był jakis powazniejszy problem z układem trawiennym? Nie wiem, czasem lepiej odwiedzić lekarza. Moja znajoma ostatnio przesadziła z błonnikiem przy diecie i dostała takich jazd jelitowych, że potrafiła niw eychodzić z łazienki przez kilka godzin, skręcało ją, bolało i na dwie strony czyściło...
Rey
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 23:54

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez pollyanna » 17 sty 2017, o 00:07

ninakijewska napisał(a):Tak. Należy jednak pamiętać o tym, aby pierwsze kroki skierować na badanie krwi, następnie do dietetyka. Np. ja miałam za mało żelaza. Nie wyglądałam, jak osoba z anemią, nie miałam cieni pod oczami, nie wypadały mi włosy. Odczuwałam niemałą senność. Nie dopuszczałam jednak do siebie myśli o anemii. Byłam pewna, że to przemęczenie. Gdybym w takim stanie dużo ćwiczyła, skutki byłyby opłakane.

Ja przy ćwiczeniach własnie sięgam po preparaty z żelazem, ale nie samo żelazo, bo wolę brać coś codziennie przez dłuższy czas, ale z mniejszą zawartością mg żelaza. Bo przy zażywaniu większych dawek żelaza dobrze jest po jakimś czasie zrobić dłuższą przerwę. Jak pisały dziewczyny wyżej, biovital to dobre rozwiązanie - na dodatek zawiera też kompleks witamin z grupy B, a więc działa na nas całościowo, nie tylko przeciwko anemii.

Odette or Odile?
Avatar użytkownika
pollyanna
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 9 sty 2014, o 23:05

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez lanaa » 17 sty 2017, o 11:50

Ja w nie ani trochę nie wierzę, ani trochę.. To tylko wstrętna chemia.

lanaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 17 sty 2017, o 00:05

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez pollyanna » 19 sty 2017, o 23:31

Kariatyda napisał(a):zgadzam się, przede wszystkim ruch i ćwiczenia, a suplementy, hmm, czy one naprawdę działają? pewnie niektóre tak, ale jakie?

Ja biorę biovital, ale nie na odchudzanie. Sporo ostatnio ćwiczę i tracę żelazo, więc piję na wzmocnienie organizmu. Mam akurat Biovital zdrowie, bo zawiera też witaminy z grupy B, C i głóg, a to po to, aby zimą się nie rozchorować. :) Na razie działa, chodzę zdrowa jak ryba :)

Odette or Odile?
Avatar użytkownika
pollyanna
Miła Kobietka
 
Posty: 63
Dołączył(a): 9 sty 2014, o 23:05

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez paproctaniosc » 22 sty 2017, o 23:16

Rey napisał(a): Taki biovital nie zaszkodzi, a przy diecie szczególnie warto, bo trudno skupić się by było i dietetycnzie i zdrowo pod kątem zawartości witamin, żelaza. Piszesz, że organizm nie potrafił sprawnie działać bez herbatek - to moze był jakis powazniejszy problem z układem trawiennym? Nie wiem, czasem lepiej odwiedzić lekarza. Moja znajoma ostatnio przesadziła z błonnikiem przy diecie i dostała takich jazd jelitowych, że potrafiła niw eychodzić z łazienki przez kilka godzin, skręcało ją, bolało i na dwie strony czyściło...


Rey - dzięki. Skończyło się na tym, że zmusiliśmy ją do tego, aby poszła do lekarza. Nazwał to "rozleniwieniem układu trawiennego" - tak jakby herbatki układ trawienny nie chciał podjąć działania. Na szczęście wystarczyła odpowiednia dieta i z czasem wszystko wróciło do normy - ale myślę, że problem był spory, bo mama opowiadała, że gdy powiedziała lekarzowi w czym problem, on od razu wymienił nazwę - mama nie była jedyną z tym problemem. To było ponad 10 lat temu, ale mnie to skutecznie zniechęciło do suplementów odchudzających.
Avatar użytkownika
paproctaniosc
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 16:18

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez Hepatica » 25 sty 2017, o 00:26

Najlepiej, jeśli w produkcji suplementów używa się tylko kapsułek roślinnych i unika substancji dodatkowych. Produkty te powinny posiadać certyfikaty analityczne, a także być przebadane pod kątem autentyczności i bezpieczeństwa.
Avatar użytkownika
Hepatica
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 22 lis 2016, o 13:41
Lokalizacja: Nasutów 21-025

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez europaka » 26 sty 2017, o 15:03

Suplementy diety tylko z naturalnymi składnikami:)

W atrakcyjnych cenach paczki Anglia Polska. Sprawdź już dziś!
https://euro-paka.pl/
europaka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 sty 2017, o 14:59

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez Rey » 28 sty 2017, o 21:31

europaka napisał(a):Suplementy diety tylko z naturalnymi składnikami:)
Oczywiście, ze najlepiej - w naturze jset wszystko. ;)
Rey
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 23:54

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez marcelka92 » 31 sty 2017, o 01:10

Prawda jest taka, że sama suplementacja nic nie daje, a już na pewno nie taka, którą ktoś Ci poleci. Jeżeli chcesz efektów to udaj się do dietetyka po plan treningowy, nawyki żywieniowe i dobrą dietę. Polecam Ci zajrzeć do ludzi z Progress Clinic - z nimi na pewno osiagniesz to czego tak bardzo pragniesz! :happy
marcelka92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 sty 2017, o 01:10

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez perła » 3 lut 2017, o 15:18

ja wolę zrobić na własną rękę badania ( dobre ale kosztowne) i dobrać suplementy pod te badania, do tego dieta, a jeśli potrzebuję stricte na poprawę wyglądu to najważniejsze by był to naturalny suplement i bez zbędnych dodatków. Na dietetyka szkoda mi pieniędzy, wolę wydać na fitness club , dietę czyli dobre produkty i dobre suplementy.
Avatar użytkownika
perła
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 gru 2016, o 22:56

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez reini » 4 lut 2017, o 15:01

To zależy jakie, ale w większości wypadków to pic na wodę, fotomontaż

reini
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 lut 2017, o 14:55

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez Scarlett » 5 lut 2017, o 01:50

A słyszała któraś może o Amlan Forte od Vital Progres? Chciałabym wesprzeć jakoś ćwiczenia przed wiosną naturalnym suplementem, a tutaj skład wydaje się okej. Choć i tak najbardziej zaciekawiło mnie to, że wpływa też na kondycję włosów i paznokci :) Niestety, ale zwłaszcza po zimie są one u mnie w opłakanym stanie...
Avatar użytkownika
Scarlett
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 lis 2014, o 20:45

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez Damian Parcel » 8 lut 2017, o 23:07

Co powoduje utratę wagi? Deficyt kaloryczny. Czyli musimy jeść mniej niż spalamy w ciągu dnia. Bilans na plus równa się tycie, bilans na równi - równa się utrzymanie wagi, bilans na minus - tracimy wagę. Jak to sprawdzić ile potrzebujemy? Po to jest między innymi BMI.
Środki na odchudzanie, jakieś mieszanki ziołowe.... :P Tylko ujemny bilans kaloryczny powoduje spadek wagi. Jeśli będziemy brać tabletki na odchudzanie i jeść więcej niż nasz organizm potrzebuje, będziemy dalej tyć. Szczupli możemy być za darmo, bez tracenia pieniędzy...

https://www.youtube.com/watch?v=pquXW8SM29k Mam nadzieję, że komuś pomoże
Avatar użytkownika
Damian Parcel
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 1 lut 2017, o 00:11

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez Jaśmin » 8 lut 2017, o 23:40

Tak naprawdę to wszystko siedzi w naszej głowie, trzeba przestawić trybiki i po prostu wziąć się porządnie za dietę, bo efektów bez żadnego wysiłku nie ma, trzeba zrezygnować ze słodyczy i tłuszczu... A tabletki i inne herbatki... bullshit...

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez ScarletLukia » 9 lut 2017, o 19:13

Oczywiście że suplementy działają każdy z nich :) w zależności tylko co chcemy osiągnąć i jakie są nasze potrzeby. Np błonnik taki jak colon slim pomaga nam zrzucić zbędne kilogramy plus wspomaga prace jelit , chela-mag od olimpu też jest bardzo dobry bo to najlepiej przyswajalny magnez jaki istnieje a co robi dokładnie magnez chyba nie musze tłumaczyć to tylko 2 przykłady których tak naprawdę mogę podać masę :)
Avatar użytkownika
ScarletLukia
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 18:49

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez orszulka » 12 lut 2017, o 00:04

Według mnie dzialają. O ile są stosowane z rozsądkiem :) Wiadomo, że samo stosowanie tabletek nie sprawi, że schudniemy. U mnie najlepiej sprawdza się połączenie dieta, ćwiczenia i piperine max. Wystarczy uzbroić się w cierpliwość, mieć determinację, by zrzucić zbędne kilogramy i wszystko da się zrobić. Chociaż sama przyznam, że kilka razy robiłam podejścia, by zacząć dietę i dopiero teraz udało mi się osiągnąć zdrowszą sylwetkę :)
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez malenstwo94 » 22 lut 2017, o 15:54

Cześć :) nie słyszałam o tym suplemencie jednak chciałam polecić taki, który sama zażywałam i spisał się świetnie. Oczywiście nie wystarczy tylko łykanie kapsułek bo bardzo ważna jest odpowiednia dieta i ruch :) suplement nosi nazwę SPAM należy przyjmować jedną kapsułkę przed głównymi posiłkami, wtedy ogranicza skłonności do tycia. Jeśli stosujesz niskokaloryczną dietę, przyśpiesza redukcję tkanki tłuszczowej. No i najważniejsze by być aktywnym, wtedy na pewno pomoże, mi się udało :D zajrzyj na SPAM, właśnie tam je znalazłam. Świetne, polecam! :)


ZA SPAM PODZIEKUJEMY
malenstwo94
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 sty 2017, o 18:12

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez fit_girl1985 » 17 mar 2017, o 00:18

Moim zdaniem tylko i wyłącznie dieta, ruch i zdrowe podejście do życia działają. Nie ma takiej możliwości , żeby poprzez samo łykanie suplementów schudnąć. ;-)
fit_girl1985
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 mar 2017, o 23:55

Re: suplementy diety -działają?

Postprzez ankapolok69 » 31 mar 2017, o 17:13

Zgadzam się z koleżanką wyżej, dieta( ale nie bezmyślna z internetu, lepiej udać się do specjalisty) i ruch(basen,bieganie,siłownia).

Opowiadania erotyczne są moją pasją, czytam,piszę a najciekawsze chętnie realizuję.
ankapolok69
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 31 mar 2017, o 16:53
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]