Laserowe usuwanie owłosienia

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Laserowe usuwanie owłosienia

Postprzez Jowitta » 10 mar 2016, o 15:43

Kobietki drogie, nazbieralam troche kasy w zeszlym roku i planuje w zwiazku z tym zaszalec i ulatwic sobie zycie ;). Chcialabym zrobic depilacje laserowa nog i pach, ale nie wiem za bardzo do jakiego gabinetu sie wybrac, jak to wyglada, jak sie przygotowac. Generalnie nie wiem nic :). Bede wdzieczna za polecenie jakichs dobrych miejsc w Krakowie i za dzielenie sie ewentualnymi doswiadczeniami :). Slyszalam, ze to bardzo boli. Prawda to?
Avatar użytkownika
Jowitta
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 13:28

Re: Laserowe usuwanie owłosienia

Postprzez patkawariatka » 10 mar 2016, o 17:11

W Krakowie co prawda nie znam żadnego takiego miejsca, ale jak poszłam u siebie w mieście, to wypytałam o wszystko, co mi tylko do głowy przyszło. Poszukaj w internecie, gdzieś powinny być też opinie na temat tych salonów. Co do bólu, to sprawa wygląda tak samo, jak z tatuażami. Każda z nas ma inny próg bólu i każda odczuwa to inaczej. Nie będziesz wiedziała, dopóki nie spróbujesz ;)
Avatar użytkownika
patkawariatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 mar 2016, o 16:58

Re: Laserowe usuwanie owłosienia

Postprzez princesssssQa » 11 mar 2016, o 15:56

moja koleżanka robiła parę lat temu depilację laserową łydek. wydała na to cały majątek, ale mówi, że się opłacało, bo teraz ma tam tylko kilka pojedynczych włosków. o bólu akurat nie wspominała, więc chyba nie było tak źle
Avatar użytkownika
princesssssQa
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 11:55

Re: Laserowe usuwanie owłosienia

Postprzez Hadassa » 11 mar 2016, o 17:14

Więc skoro szukasz, w konkretnym mieście, to czemu nie założysz tematu w odpowiednim dziale ?
Przy okazji przypominam, że na forum, nie można spamować.

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Laserowe usuwanie owłosienia

Postprzez karolajnaa » 15 mar 2016, o 15:31

Jakis czas temu robilam depilacje bikini i to za jakies grosze bo z gruponu. No ale teraz juz sie raczej takie oferty nie pojawiaja, szczegolnie na laser diodowy. To jest w sumie pierwsza rzecz na jaka musisz zwrocic uwage. Idz na prawdziwy laser a nie jakis IPL, bo on jest duzo mniej skuteczny. Tak czy inaczej bol bywal konkretny, bo to dosc wrazliwe rejony, ale mysle ze na nogach prawie nic nie poczujesz. Z Krakowem Ci akurat nie pomoge, bo bylam w gabinecie na Slasku.
Avatar użytkownika
karolajnaa
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 15:38

Re: Laserowe usuwanie owłosienia

Postprzez kusicielka » 15 mar 2016, o 16:55

karolajnaa napisał(a):Jakis czas temu robilam depilacje bikini i to za jakies grosze bo z gruponu. No ale teraz juz sie raczej takie oferty nie pojawiaja, szczegolnie na laser diodowy. To jest w sumie pierwsza rzecz na jaka musisz zwrocic uwage. Idz na prawdziwy laser a nie jakis IPL, bo on jest duzo mniej skuteczny. Tak czy inaczej bol bywal konkretny, bo to dosc wrazliwe rejony, ale mysle ze na nogach prawie nic nie poczujesz. Z Krakowem Ci akurat nie pomoge, bo bylam w gabinecie na Slasku.

Czyli IPL nie? a ile zabiegów jest potrzebne? Raz słyszłama, ze 3-4, gdzie indziej że 10. :O
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Laserowe usuwanie owłosienia

Postprzez Hadassa » 15 mar 2016, o 17:00

a ja IPL akurat myślę, bo urządzenie możesz sobie kupić do domu ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Laserowe usuwanie owłosienia

Postprzez Jowitta » 16 mar 2016, o 14:15

A powiedzcie mi jeszcze ile zabiegów trzeba mieć dla dobrego efektu. Słyszałam, że to musi być co najmniej kilka wizyt.
Avatar użytkownika
Jowitta
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 13:28

Re: Laserowe usuwanie owłosienia

Postprzez karolajnaa » 18 mar 2016, o 13:43

Wiesz co, ja akurat mialam 6 zabiegow ale to kwestia dosc indywidualna. Musisz liczyc tak minimum 3 dla jakiegokolwiek efektu. Po tych 6 juz powinno byc idealnie.
Avatar użytkownika
karolajnaa
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 15:38

Re: Laserowe usuwanie owłosienia

Postprzez monisiamakeup » 21 mar 2016, o 14:42

jeżeli chodzi o Kraków to na myśl przychodzi mi chociażby Vesuna w Bonarce. Sama robiłam tam w sumie tylko pachy, no ale był prawdziwy laser, profesjonalna obsługa i ceny dość rozsądne
Avatar użytkownika
monisiamakeup
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 sie 2014, o 12:29

Re: Laserowe usuwanie owłosienia

Postprzez Jowitta » 22 mar 2016, o 14:18

monisiamakeup napisał(a):jeżeli chodzi o Kraków to na myśl przychodzi mi chociażby Vesuna w Bonarce. Sama robiłam tam w sumie tylko pachy, no ale był prawdziwy laser, profesjonalna obsługa i ceny dość rozsądne


Rozsądne ceny czyli jakie? :)
Avatar użytkownika
Jowitta
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 13:28

Re: Laserowe usuwanie owłosienia

Postprzez monisiamakeup » 25 mar 2016, o 15:38

za jeden zabieg na pachy płaciłam 200zł. łydki kosztują chyba 300, ale pewna nie jestem, więc sprawdź sobie na ich stronie
Avatar użytkownika
monisiamakeup
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 sie 2014, o 12:29

Re: Laserowe usuwanie owłosienia

Postprzez zimowaMARTYNA » 30 mar 2016, o 13:42

Bol jest naprawde minimalny, nie masz sie co stresowac, a depilacja laserowa to ogolnie fajna sprawa:)
Avatar użytkownika
zimowaMARTYNA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 29 lis 2013, o 12:58

Re: Laserowe usuwanie owłosienia

Postprzez Jowitta » 7 kwi 2016, o 13:42

Że to fajna sprawa to ja wiem, tego mi mówić nie musicie ;). Te 300zł na łydki to mało nie jest, szczególnie przy 6 zabiegach, no ale jak pomyślę sobie że tym sposobem pozbędem się włosków na zawsze to staje się to bardziej opłacalne :)
Avatar użytkownika
Jowitta
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 13:28

Re: Laserowe usuwanie owłosienia

Postprzez monisiamakeup » 12 kwi 2016, o 14:03

zabiegi wykonuje się z około 4-6 tygodniowymi przerwami, więc tego wydatku aż tak się nie odczuwa :) to tak jakbyś płaciła całość w ratach ;)
Avatar użytkownika
monisiamakeup
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 sie 2014, o 12:29

Re: Laserowe usuwanie owłosienia

Postprzez Monique1 » 18 kwi 2016, o 14:46

też mi się marzy taka depilacja, ale akurat bikini, bo to mój zdecydowanie najmniej ulubiony rejon do depilacji..
Avatar użytkownika
Monique1
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 22 paź 2013, o 14:40

Re: Laserowe usuwanie owłosienia

Postprzez princesssssQa » 27 kwi 2016, o 14:16

tutaj macie na ten temat trochę informacji: SPAM, ja szykuję się powoli na pachy :)

Ostatnio edytowano 27 kwi 2016, o 22:43 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie spamować forum
Avatar użytkownika
princesssssQa
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 11:55

Re: Laserowe usuwanie owłosienia

Postprzez bujanika » 29 kwi 2016, o 11:34

Rzeczywiście trzeba się liczyć z większymi kosztami, ale tak jak pisze koleżanka powyżej one się rozkładają na kilka miesięcy, więc wydanie tej kasy aż tak nie boli ;) Poza tym efekty są genialne. Ja już w zasadzie cała jestem po depilacji laserowej ;) Pełen pakiet - nogi, bikini i pachy :)
Avatar użytkownika
bujanika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 14:55

Re: Laserowe usuwanie owłosienia

Postprzez karolajnaa » 12 maja 2016, o 14:58

kusicielka napisał(a):
karolajnaa napisał(a):Jakis czas temu robilam depilacje bikini i to za jakies grosze bo z gruponu. No ale teraz juz sie raczej takie oferty nie pojawiaja, szczegolnie na laser diodowy. To jest w sumie pierwsza rzecz na jaka musisz zwrocic uwage. Idz na prawdziwy laser a nie jakis IPL, bo on jest duzo mniej skuteczny. Tak czy inaczej bol bywal konkretny, bo to dosc wrazliwe rejony, ale mysle ze na nogach prawie nic nie poczujesz. Z Krakowem Ci akurat nie pomoge, bo bylam w gabinecie na Slasku.

Czyli IPL nie? a ile zabiegów jest potrzebne? Raz słyszłama, ze 3-4, gdzie indziej że 10. :O


O 10 w sumie nie slyszalam i nie wydaje mi sie zeby potrzeba bylo az tylu. Tak jak pisalam jak akurat mialam 6 ale z drugiej strony to tez kwestia indywidualna. Chyba gorzej z taka depilacja maja blondynki bo na laser latwiej lapia sie ciemne i geste wloski. U rudych laser podobno w oglole nie ma sensu, ale moze to jakis mit
Avatar użytkownika
karolajnaa
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 4 lip 2014, o 15:38

Re: Laserowe usuwanie owłosienia

Postprzez Jowitta » 17 maja 2016, o 15:15

monisiamakeup napisał(a):zabiegi wykonuje się z około 4-6 tygodniowymi przerwami, więc tego wydatku aż tak się nie odczuwa :) to tak jakbyś płaciła całość w ratach ;)

Rozsądne ceny czyli jakie? Możesz podać ile kosztowała Cię całość?
Avatar użytkownika
Jowitta
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 13:28

Re: Laserowe usuwanie owłosienia

Postprzez monisiamakeup » 20 maja 2016, o 14:43

jeden zabieg na pachy kosztował 200 zl, ale można też wykupić pakiet 4 zabiegów za 700 albo 6 za trochę ponad 1000 zl. ja korzystalam z pakietu 4 ale potem dokupiła jeszcze jeden bo nie pozbyłam się wszystkich włosków. teraz w zasadzie też jeszcze kilka zostało ale można je szybko usunąć depilatorem więc już szkoda kasy na kolejny zabieg
Avatar użytkownika
monisiamakeup
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 sie 2014, o 12:29

Re: Laserowe usuwanie owłosienia

Postprzez Gabulec » 20 gru 2016, o 16:44

A ja kupiłam depilator do domowej depilacji - konkretnie Braun IPL. Koszt może wydawać się na początek spory, ale jak policzy się ile wydaje się na zabiegi w salonie, to zdecydowanie bardziej sie opłaca :) Przy okazji skorzystałam z promocji, bo każdy kto zakupi depilator Brauna może do końca roku odebrać kupon do ESOTIQ - kwota zależy od tego jaki model depilatora się kupi, w przypadku IPL to 200zł, więc calkiem fajnie.
A co do efektów, po kilku użyciach widzę zdecydowanie mniej odrastających włosków, a mam nadzieję, że w końcu pozbędę się ich całkowicie. W sumie idealnie przed latem :) A czy ktoś z Was ma taki domowy depilator?
Avatar użytkownika
Gabulec
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 26 maja 2016, o 08:57

Re: Laserowe usuwanie owłosienia

Postprzez monisiamakeup » 11 sty 2017, o 11:47

Ale taki domowy depilator IPL chyba nie ma takiej mocy żeby można się było pozbyć włosków raz na zawsze. W sensie trzeba go używać jakoś raz w miesiącu a depilacja laserowa w gabinecie daje naprawdę długotrwały efekt
Avatar użytkownika
monisiamakeup
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 sie 2014, o 12:29

Re: Laserowe usuwanie owłosienia

Postprzez Hadassa » 11 sty 2017, o 17:03

Ipl powtarzasz zabieg kilka razy po chyba pol roku masz spokoj na jakis czas.
Identycznie jak w wypadku lasera, gdzie na jednym zabiegu sie nie konczy ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Laserowe usuwanie owłosienia

Postprzez Jowitta » 12 sty 2017, o 11:12

W tych pakietach wcale nie jest aż tak strasznie drogo a to jednak wygoda na lata jak nie do końca życia
Avatar użytkownika
Jowitta
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 5 lis 2013, o 13:28
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], GoodLook